Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

QUOTE(safara @ 2005 06 10, 17:40)
Padekite prasau mielosios ir mielieji!!!!!! Ar galite patart normaliu ir ne per brangiai imanciu uz darba fotografu be jau girdetu siame forume.Kadangi pati esu is pajurio, tai reiketu kad fotografas butu is Klaipedos ar jo rajono. Sedejau vos ne puse dienos kol perskaiciau visa foruma, o isrinkau tik keliu fotografu telefonus (Jurates, Skaistes) sad.gif Dekui uz pagalba

Musu fotografe - Vaida, Birutes gatveje savo atelje turi 4u.gif . Paklausk Lotutes, duos tau jos telefona
Atsakyti
Sveiki,
aš ir beskaitydama jau pasimešiau blink.gif
šiaip lyg ir turim fotografą, bet noriu kažko rimtesnio. Sakė, jei filmuotoją užsisakom už 800 Lt, tai ir fotografas bs, tai ir nežinau ar apsimoka g.gif
Atsakyti
QUOTE(dzudi @ 2004 05 24, 15:31)
Kaip ir zadejau, jums rasau. Vakar buvau susitikusi su V. Garla. Pasiziurejom albuma, pakalbejom ir susitarem, kad musu vestuves fotografuos jis. LABAI fainos nuotraukos, jauciasi, kad dirba profesionlas. Na, o jo darbo rezultatus parodyti galesiu tik po vestuviu... taigi... tongue.gif  rolleyes.gif  biggrin.gif

dazudi, gal galėtum ir man pasufleruot to stebuklingojo V. Garlos telef. nr??? Mano vestuvės rugpjūčio 13, o dar neturiu jokio fotografo blush2.gif ... Sakau, gal dar jis bus laisvas, nors mažai tikėtina, bet reik bandyt... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugnisss @ 2005 06 10, 23:03)
pasiulykit koki nebrangu fotografa (iki 500 Lt) vilniuje  help.gif  kad nuotraukos butu meniskos ir nenuobodzios. gal 5 valandas uztrukau cia beskaitinedama ir isvis pasimeciau...  blush-anim-cl.gif  nebezinau jau...


Is esmes, galima tartis net ir su zymiais fotografais del kainos ir paketo.
Mano viena drauge tuokesi balandzio pabaigoje, tai jai pavyko su siame forume daznai minimu fotografu susitarti uz 500 lt.
Nuotraukos super. Ir meniskos ir fainos..
Tik aisku, jeigu vestuves vasara, bijau, kad tokiu galimybiu nebus... schmoll.gif
Bet kokiu atveju, linkiu sekmes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(safara @ 2005 06 10, 17:40)
Padekite prasau mielosios ir mielieji!!!!!! Ar galite patart normaliu ir ne per brangiai imanciu uz darba fotografu be jau girdetu siame forume.Kadangi pati esu is pajurio, tai reiketu kad fotografas butu is Klaipedos ar jo rajono. Sedejau vos ne puse dienos kol perskaiciau visa foruma, o isrinkau tik keliu fotografu telefonus (Jurates, Skaistes) sad.gif Dekui uz pagalba


kai aš iškojau fotografo Klaipėdoje man dar davė Gedimino Kybarto vizitinę 867076144, 844551929.
Bet aš apie jį nieko nežinau, todėl negaliu rekomenduoti.
Atsakyti
QUOTE(*lavista* @ 2005 06 10, 12:51)
Prie kuriu priskirtumet save ? mirksiukas.gif  4u.gif


Apie tai sprendzia mano klientai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2005 06 13, 09:49)
gal galėtum ir man pasufleruot to stebuklingojo V. Garlos telef. nr??? Mano vestuvės rugpjūčio 13, o dar neturiu jokio fotografo  blush2.gif ... Sakau, gal dar jis bus laisvas, nors mažai tikėtina, bet reik bandyt... rolleyes.gif


http://www.vgfoto.com/
ten telefona rasi
Atsakyti
as galiu pasiulyti tikrai nebrangu ir labai gera fotografa.as tai likau labai patenkinta. jis uz darba neima neiko. tik uz nuotraukas reikai susimoketi..taigi merginos tikrai nenusivilsit...jeigu sudominau galite paziureti keleta jo foto..ricardasfoto.xxi.lt sekmes ieskant to vienintelio fotografo:)))))))
Atsakyti
as galiu pasiulyti tikrai nebrangu ir labai gera fotografa.as tai likau labai patenkinta. jis uz darba neima neiko. tik uz nuotraukas reikai susimoketi..taigi merginos tikrai nenusivilsit...jeigu sudominau galite paziureti keleta jo foto..ricardasfoto.xxi.lt sekmes ieskant to vienintelio fotografo:)))))))


Nesuprantu kazkodel man neleidzia paziureti sio fotgrafo koordinates sad.gif Atidaro tik pagrindini puslapi ir viskas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(safara @ 2005 06 15, 15:10)
as galiu pasiulyti tikrai nebrangu ir labai gera fotografa.as tai likau labai patenkinta. jis uz darba neima neiko. tik uz nuotraukas reikai susimoketi..taigi merginos tikrai nenusivilsit...jeigu sudominau galite paziureti keleta jo foto..ricardasfoto.xxi.lt sekmes ieskant to vienintelio fotografo:)))))))
Nesuprantu kazkodel man neleidzia paziureti sio fotgrafo koordinates sad.gif Atidaro tik pagrindini puslapi ir viskas verysad.gif



jo tel. 370 682 40433
Atsakyti
QUOTE(*Svajukė* @ 2005 05 13, 17:16)
Radau tokį puslapėlį:

http://www.locale.lt...uves/index.html

Nuotraukos gana gražios...


QUOTE(rutuliak @ 2005 05 13, 23:53)
Bet iš tiesų, nuotraukos gražios tik nežinau ko ten dar reikia reikalauti, kad lyg ir nieko netrūksta... g.gif


Na, naujoms dar mažiau trūksta ;-)
Atsakyti
Mes likom patenkinti savo fotografu, o ir svečiai nemažai nuotraukų užsisakė.
VYTAUTAS MARKEVIČIUS, Vilnius 239 82 97, 8-689 11038
Atsakyti