Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

QUOTE(plato @ 2005 05 31, 22:10)
Kate0,prašau paaiškink išsamiau kuo nepatiko, ir t.t. Beje tas fotografas taip pat.Tiesiog kuo daugiau nuomonių tuo geriau,o išsirenki vistiek tik pažiūrejus gyvai.


jau yar forume nao komentarai temoje apie filmuotojus atrodo - daugiau jau neberasysiu, nes tai mano ir man artimu zmoniu, draugu nuomone. Jums lieka patiems spresti
Atsakyti
ir mes jau turime fotografa vot
Atsakyti
QUOTE(xxxjolantaxxx @ 2005 05 10, 13:43)
Pagaliau startavo Ryčio Mikulėno internetinis puslapis: http://www.rytis-foto.tik.lt/
Gaila, kad kai kur, norint sumažinti nuotraukos dydį, per daug suprastinta kokybė  sad.gif  Puslapį žadėjo dar tobulinti, tai tikiuosi, kad internete matomų nuotraukų kokybė artimiausiu laiku bus geresnė...


Manau, kad jau kiek patobulinta smile.gif
Nuotraukos žavios savo natūralumu. Šypsenos, laukimas, susikaupę veidai...
Pagautos ir įamžintos nuostabiausios gyvenimo akimirkos.

Atsakyti
QUOTE(KENGAS @ 2005 06 01, 14:38)
galit ir viena jei jums patiks per savo vestuves girdeti:palaukit dabar pafilmuosiu!," ,"palaukit, o dabar pafotkinsiu!"....wink.gif


Va va... Jau čia tai kažkas baisaus. Toks fotografas tiesiog siutintų ir nuotaiką sugadintų...
Atsakyti
QUOTE(KENGAS @ 2005 06 01, 15:19)
mea culpa nesusilaikiau-labai jau myliu savo darba, tai ir pradedu tauksti...kagi ,papuoliau i negerbiamuju gretas, tai jau eisiu (koridoriumi nuslepsi seno,pavargusio zmogaus zingsniukai...)


Be reikalo... Aš pirmiausi norėčiau išgirsti pačio fotografo nuomonę apie jo paties fotografiją. Po to pamatyti jo nuotraukėles. Taigi, aš už tai, kad fotografai pasisakytų ir už save. O dabar gaunasi viešas nurenginėjimas ar aprenginėjimas. Simpatijos - antipatijos.
Atsakyti
QUOTE(KENGAS @ 2005 06 01, 11:10)
...o toms kurios kreipiasi i vis populiarejancius vestuviu planuotojus,noriu patarti-reikalaukit ,kad organizatoriai rekomenduotu bent po kelis fotografus, operatorius,muzikantus ir butinai pasistenkit asmeniskai su jai susitikti, nes vis dazniau pasitaiko,kad organizatoriai zada oi  koki puiku meistra,tiesa...brangoka, o galiausiai paaiskeja, kad jaunieji moka 2/3 organizatoriam o sie jiems pakisa pradedanti "studencioka" kuris dziaugiasi kapeikele gaves.Rezultatas....Taip kad pasikliaukit savo skoniu-cia jusu svente ir jus pacios geriausiai zinot ko jums reikia.Sekmes


Pritariant siai zinutei, noreciau pasakyti, kad reikia labai ziureti i ka kreipiates, nes netgi jeigu ir siulomi geri meistrai, ju kainos per ne kurias zymias, ivairiuose zurnaluose aprasomas, vestuviu planuotojas yra siek tiek paaukstintos.
Pvz. Mums buvo pasiulytas ne karta siame forume geru zodziu minetas fotografas uz 1500 lt. Cia kai jau gauni visa paketa (albumas, iki 50 nuotrauku plius visos kitos nuotraukos CD).
Kuomet, siaip idomumo delei, mes pasiskambinome patys, paaiskejo, kad jo kaina nepriklausomai su kuo dirba, yra nuo 1000 lt iki 1200 lt uz ta pati paketa ..
Vat ir lietuviskas biznis... Ir dar ale zymiu zmoniu...

Na kiekvienam savo. Man galbut tik nepasiseke...
Ir nepasiseke mano planuotojai, nes as netylejau... Tada man vel nepasiseke, nes ji atsisake toliau derinti mano vestuves tongue.gif ...
Teko ieskotis naujos. Radome, ir dabar esame labai patenkinti thumbup.gif .

Moralas: reikia moketi rinktis. biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo crazyev: 07 birželio 2005 - 15:28
Sveikos planuotojos biggrin.gif
Kazkas klause fotografu is Garliavos kontaktu -Jordanas ir Virginija. Anksciau rasiau apie juos as pati ir klausiau jusu nuomones......Jie vyras su zmona, dirba pasikeisdami tongue.gif tai filmuoja, tai fotografuoja (net nezinau kuris kuri darba geriau moka ax.gif ). Tai va, visu pirma telef: 861010768 arba kaune 8-37 552136.
O dabar ispudziai. Siaip jie buvo mano draugu vestuvese. Nuotraukos labai patiko-sakyciau naturalios, israiskingos, tikrai geros kokybes. Kad jaunuosius per vestuves ilgai kankino, tai faktas, bet juk kitaip nepadarysi, jei nori geru nuotrauku. Maciau gal 15 portretiniu -meniniu tos poros nuotrauku, nu zinokit priekaistu neturiu: kas reikia - matosi, ko nereikia- taip firmiskai paslepta... Profesionaliai. Jaunieji nenorejo ten visokiu uzrasu ant nuotaruku, drugeliu, gelyciu ir tt, todel nuotraukos sakyciau naturalios "be navarotu" tongue.gif bet liuks.
Nu o dabar "smagioji dalis"- video. Filmas trunka apie 2 val. Filmo pradzioj leeeetai leeeetai vieeeena po kiiiitos rodomos jaunuju vaikystes nuotraukos su titrais- tipo kuris is jaunuju nuotraukose ir kiek metu. Vaizdas lenvai idiotiskas, nes kol nuotraukos pasikeicia ir subega pamaaaaazu visi titrai po viena raidyte, gali eit drasiai maudytis doh.gif Zodziu, jei tai butu pirmos klases vaikiuko bandymai dirbti su Power point'u, sakyciau vykes bandymas- efektu daug, visokiu- nu zodziu, ka jau mokam, tai rodom visas galimybes doh.gif Vieningumo ar stiliaus nerasta cool.gif
Baznycia- nu jau isfilmavo ir i filma sudejo visus kauno katedroj esancius sv. paveikslus ir statulas smile.gif nuosirdziai nufilmuotas purvinom paklodem uzdengtas restauruojamas altorius... elegetos jauniesiems iseinant is katedros... (manyciau bent filme, tokiu dalyku tikrai nebutina rodyti)
Zaksas: nuo a iki z- visi vedanciuju palinkejimai, pasirasymai ir tt.
Is to, kas buvo smagiausia jaunimui (Botanikos sode), tai tik kelios tetos prigrustais zandais doh.gif nu ir aiksu jaunuju fotosesija vos ne dublis du nuotraukose.
Balius. Nu jau kaip atsisedom ir prasidejo idiotiskos muzikantu blevyzgos, tai kiekviena nesamone sventai nufilmuota ir iamzinta. Praktiskai 2/3 filmo sudaro balius prie stalo. Filmuotojas taip visa vakara ir lakste aplink stala - ner i ka ziuret-ziovauji is kart.
Be reikalo jis ten tiek prie stalo filmavo, nes labai akivaizdziai matyti musu nuobodziaujantys veideliai is zvilgciojimai i laikrodi wub.gif
Is tos visos medziagos idomu ziuret gal 1/6 ne daugiau. Nu nebent pensijoj turint laiko prisimint... thumbup.gif
Ir dar, tokie jautriausi dalykiukai kaip tevu sutikimas, zidinio perdavimas- filem lyg tarp kitko, gal minute uzima laiko. Ka nespejo nufilmuot- tiek to- nuo viduriuko bus gerai doh.gif
Aisku, kiekvienai spresti paciai, bet nepaziurejusios filmo- tikrai nesirinkit pagal rekomendacijas, nes skoniai labai skiriasi zmoniu. Pvz. as, fotografa (kaip sakiau nezinau kuris kuris- nepamenu) sita tikrai rekomenduociau, nu bet operatoriu tai schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Nebent paskui patys filma is visos gautos medziagos patys montuosit tongue.gif
Tai va, cia mano komentarai.
Atsakyti
o mes kaip tik ta Virginija pasirinkom filmuotoja - bet be montazo, motuosimes patys
Atsakyti
Šį savaitgalį buvau vestuvėse. Vestuves fotografavo jaunikio sesuo su vyru, tiksliau sesuo sustatinejo, o jos vyras fotografavo. Labai gražios nuotraukos, nelabai nusimanau apie nuotraukų kokybę, bet nuotraukos labai įdmios. Įdomios pozos ne tik su jaunaisiais, bet ir su visa palyda. Turės jaunieji gražų albuma smile.gif
Atsakyti
Kai mes susitikome su fotgrafu, kad uzstata palikti padaveme tokia sutartele, kurioje parasyta kad toks ir toks dave tam ir tam uz ta ir ta. Tai zodziu jis nieko nesake prie busimojo vyro mano. Kai mano busimasis vyras paejo i sali fotografas man ir sako:" pirma karta turiu tokius nepatiklius jaunavedzius as jau noriu jusu atsisakyt". Buvau kaip slapia mazgote per veida gavus. NEjaugi daug reikalaujame kad pasirasytu, kad daveme 300lt uztata. Kai as su teise susiduriu tai tiek daug apgauliu pamatau kad sakes.

[I]Gyvenime viena syki pasimokiau ka reiskia tureti piniginiu reikalu su svetimu zmogumi, be jokiu sutarciu, vedama pasitikejimo. Tad atsiradus problemoms, negalejau niekam pasiskusti, nes neturejau menkiausio irodymo, kad daviau uzstata ir kad aplamai turiu reikalu su tuo paslaugos teikeju. Taigi rengdamasi savo vestuvems su visais paslaugu teikejais sudariau sutartis, beikvitus, kad mokejau toki ir anoki avansa. Man su fotogragu ir filmuotoju keblumu ir neaiskumu del to nebuvo,zmogus isteiges indvidualia imone be jokiu prasymu israse saskaita uz avansa ir sutari. Muzikantas, nors ir stebejosi, mano nepatiklumu ir postringaves, kad per 10metu patirti pirma kart pasirasineja sutarti, visgi ja be problemu pasirase. Juokingiausia buvo su restorano savininku:duodu uzstata ir prasau registruoti mane rastiskai, o jis uzsirases savo uzrasu knygeliai, kad pasieme 200lt uzstata, sako tai ir yra registracija. Sakau "laba diena", noriu rastisko irodymo, kad daviau jums uzstata, ir kad musu vestuviu diena rezervuojate restorana mums ir pasizadete teikti tokias ir anokias paslaugas.. Visdelto... negimines esam, kad aklai pasitiketumeme svetimais zmonemis. Nors visi moka graziai sypsotis ir sakyti "viskas bus gerai, taip kaip norit" apsidrausti reikia, kad apgaules atveju turetute teise kreiptis i teisesaugu su skundu ir pretenduoti i moralines zalos atlyginima. As tikrai nenuleisiu ranku, jei kasnors drys man sugadinti svente nono.gif

Bukime budrios jaunamarteles gun_smilie.gif biggrin.gif
Atsakyti
aš ir taip darau- kur reikalai su nepažįstamais- prašom pasirašyti... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(crazyev @ 2005 06 07, 15:28)
netgi jeigu ir siulomi geri meistrai, ju kainos per ne kurias zymias, ivairiuose zurnaluose aprasomas, vestuviu planuotojas yra siek tiek paaukstintos.


Hm. O kodėl Jūs tikėjotes, kad samdant fotografą per vestuvių planuotoją, jo paslaugos nekainuos brangiau ? Sezono metu geras fotografas ir taip turi daugiau klientų ir darbo, negu gali apsiimti. Tai kam jam skriaust save ir daryt nuolaidas ar mokėt iš savo kišenės planuotojai vien todėl, kad jaunieji patingėjo jį susirasti patys ir patikėjo tai tvarkyti planuotojai ? O planuotoja - natūralu, kad nori užsidirbti, ji gi ne labdaros organizacija ir nedirba to darbo vien todėl, kad turi dešimt milijonų bankę, gyvena iš procentų ir neturi kuo užsiimti
Šnekant apie tai, KIEK ji nori užsidirbti, čia jau kita kalba, bet ir tuo atveju -

QUOTE
Ir nepasiseke mano planuotojai, nes as netylejau... Tada man vel nepasiseke, nes ji atsisake toliau derinti mano vestuves  tongue.gif ...


nesuprantu, kam reikia žeminti save, konfliktuoti su kažkuo dėl to, kad jis nori už savo darbą pinigų ? Man asmeniškai - savigarba neleistų priekaištaut kažkam, kad jis už savo darbą nori per daug. Taigi gyvenam laisvoj, demokratiškoj kapitalistinėj šaly - jei kas nors prašo daugiau negu norisi jam mokėti, visada galima mandagiai padėkoti už sugaištą laiką, nusišypsot, palinkėt sekmės, atsisveikinti ir iškeliaut ieškot to, kas padarys tą darbą pigiau. O toliau - susitvarkys rinka. Jei to žmogaus kainos tikrai per didelės - neturės klientų ir mirs badu arba pakeis kainas. O jeigu jis gyvena, gerai gyvena, o kainų nemažina - tai gal viskas čia gerai, gal jis turi pakankamai daug klientų, kuriem jo kainos visai neatrodo per didelės.
Įtariu, kad žinau apie kurią planuotoją šnekant, teko bendrauti, ir bijau - kad šiuo atveju Jūs tiesiog nelabai supratot, kuo ji užsiima ir kodėl gi tie žymūs žmonės kreipiasi būtent į ją. Jie kreipiasi į ją ne tam, kad sutaupyti kelis šimtus litų, o tam kad sutaupyti savo laiko ir nervų ir yra pasiryžę mokėti už tai. Yra nemažai pasiturinčių ir netgi turtingų žmonių, kuriem tiesiog neapsimoka gaišt savo laiką ir užsiimt vestuvių organizavimu patiems. Tokiam žmogui neapsimoka ar net nesinori sugaišt keletą valandų skaitant forumus, aiškintis kuris fotografas geras o kuris pats geriausias, jo ieškoti - jam paprasčiau numesti pundelį pinigų planuotojai ir paprašyt, kad ji surastų geriausią, ką įmanoma ir viskuo pasirūpintų. Toks žmogus puikiai supranta, kad jam tai kainuos brangiau negu viską tvarkant pačiam. Bet jam tai vistiek apsimoka - nes sutaupęs savo laiko, jis tuo metu galės dirbt savo tiesioginį darbą ir per tą laiką jis uždirbs vistiek daugiau negu būtų sutaupęs, visko ieškodamas pats. O vestuvių dieną - tiesiog mėgautis švente, nes viskuo bus pasirūpinta. Ir toji planuotoja - taip, jos klientai sutaupo, bet tikrai ne todėl kad ji "išmušinėja" jiems iš kažko nuolaidas.
Ir todėl nesistebiu, kad po to, kai "netylėjot", ji atsisakė su Jumis toliau dirbti.
Atsakyti