Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

QUOTE(KENGAS @ 2005 06 01, 09:10)
Sveikos ir sveiki, kadangi pats esu senas fotografas(cia dalyvaujantis kaip jaunas tetis;)  ), kartais fotografuojantis ir vestuves, galiu tik pritarti toms kurios rase,kad pirmiausia reikia pasiziureti darbus,o tada rinktis fotografa. kaina negali buti nei per auksta, nei per maza-ji turi atitikti meistro darbo lygi.Juk rubus pirkdamos puikiai zinot,kad galima neblogai(nors ir su kvapeliu;) ) apsirengti humanoj, galima pas Juozuka, o galima ir i Milana paleket...beje kai kam ir gariunai mados virsune...taip ir fotografa rinkites pagal savo skoni,nes nebutinai tai, kas patiko jusu draugei ,patiks ir jums... Noretusi tik atkreipt demesi i kelis momentus-pagalvokit ar tai, kas atrodo "faina ir prikolna" dabar, taip pat atrodys ir po keliolikos metu...o toms kurios kreipiasi i vis populiarejancius vestuviu planuotojus,noriu patarti-reikalaukit ,kad organizatoriai rekomenduotu bent po kelis fotografus, operatorius,muzikantus ir butinai pasistenkit asmeniskai su jai susitikti, nes vis dazniau pasitaiko,kad organizatoriai zada oi  koki puiku meistra,tiesa...brangoka, o galiausiai paaiskeja, kad jaunieji moka 2/3 organizatoriam o sie jiems pakisa pradedanti "studencioka" kuris dziaugiasi kapeikele gaves.Rezultatas....Taip kad pasikliaukit savo skoniu-cia jusu svente ir jus pacios geriausiai zinot ko jums reikia.Sekmes

teisingai parašyta, thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2005 05 31, 23:49)
neimk vieno zmogaus, kad jis butu ir filmuotojas ir fotografas, nes du zmones nesuspėja visko uzfiksuoti tai apie viena tai net kalbos nėr.Bet cia tau sprest smile.gif

Visiskai sutinku, juolab, kad ir kaina panasi buna, ar ne, lotute? drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aš ir pritariu, geriau jau skirtingus žmonės
Atsakyti
QUOTE(monicutte @ 2005 06 01, 10:37)
Visiskai sutinku, juolab, kad ir kaina panasi buna, ar ne, lotute? drinks_cheers.gif

taip taip , kaina ta pati:)
Atsakyti
QUOTE(GPM @ 2005 06 01, 11:41)
Kengai, labai teisingai parasei. Tik nesutikciau su viena mintim tavo - "Noretusi tik atkreipt demesi i kelis momentus-pagalvokit ar tai, kas atrodo "faina ir prikolna" dabar, taip pat atrodys ir po keliolikos metu...". Manau, kad nuotrauku misija yra ta, kad ji atspindetu tos dienos nuotaika, to meto jaunuju norus ir supratima, kas yra "faina".. Juk nuotraukos daromos ne ateiciai (neva, lai jos buna grazios ir suprantamos po n metu).. jos daromos praeiciai. Pasiziuri ir prisimeni, kas tuo metu buvo ant bangos (kalbu apie nuotrauku stiliu) ir tt. Juk taip miela prisiminti, o gal ir pasijuokti is savo skonio, buvusio pries n metu. Cia kaip su rubais, kai pasiziuri, ka devejai pries 15 metu (gariunskos "getros" ir plastmasiniai bateliai), juokinga, ir tik viena mintis- "kaip as galejau taip rengtis"). Bet kartu ir miela... nes tai buvo TADA, TADA tai buvo virsune..
O be to, dabar sparciai populiareja tos gyvos nuotraukos... Daugiau ne zmoniu (kai fotografuojama suknele ar puokste), o nuotaiku (veidai, judesiai, akys).. Manau, kad tai niekada neiseis is mados, kad niekada nebus negrazu...


Na tai tik patarimas, pats as ir stengiuosi fiksuoti tos dienos nuotaika, blizgancias jaunuju akis, besisypsancius draugu veidus ,susigraudinusius tevukus, o puokstes, sukuosenos, stalai ir automobiliai -jauniesiems pageidaujant...todel visada apie tai
ispeju jaunuosius is anksto ir niekada nebuna jokiu nesusipratimu...ups cia jau vos ne reklama gaunas, tuoj mane adminai isbalvonins;)
Atsakyti
QUOTE(Reniss @ 2005 06 01, 12:50)
Aš ir pritariu, geriau jau skirtingus žmonės



galit ir viena jei jums patiks per savo vestuves girdeti:palaukit dabar pafilmuosiu!," ,"palaukit, o dabar pafotkinsiu!"....wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintaria @ 2005 05 31, 13:41)
Sveiki,
  Mano vestuves irgi arteja , bet dar kolkas neturiu nei fotografo nei filmuotojo ( visa kita jau suorganizuota) . Galvoju samdytis ta vyruka is Kedainiu, kur ir filmuoja ir fotografuoja kartu - tik aisku brangokas, nors kai buvau paziureti tai kokybe mane nustebino - labai gerai viskas padaryta - filmas man patiko ir nuotraukos labai fainos.

Apie koki cia vyruka kalbi?as tai kadangi pati kilimo is Kedainiu tai jau visus Kedainiuose fotografus perziurejau. Viena uzsisakem.
Atsakyti
QUOTE(Ryziuke @ 2005 06 01, 14:39)
Apie koki cia vyruka kalbi?as tai kadangi pati kilimo is Kedainiu tai jau visus Kedainiuose fotografus perziurejau. Viena uzsisakem.



Kadangi mano busimas vyras yra is Kedainiu, tai jo mamyte ten viska bando organizuoti. O as is pati is Kauno. Bet galiu tik viena pasakyti - kainu skirtumas akivaizdus viskas.
Beje, tas vyrukas vardu lyg is A raides ( sorry neisidemejau ) , tai tipo jis viska vienas daro ir filmuoja ir fotografuoja. Gyvena netoli turgaus, lyg lauko gatvej. Bet jo kainos tai nerealios - labai dideles. Nors kokybe irgi labai gera, man siaip patiko ir foto ir video.
Atsakyti
sove mintis i galva... gerbiu tuos fotografus, kurie ne patys apie save kalba, o kiti apie juos kalba ax.gif
Atsakyti
QUOTE(KENGAS @ 2005 06 01, 12:38)
galit ir viena jei jums patiks per savo vestuves girdeti:palaukit dabar pafilmuosiu!," ,"palaukit, o dabar pafotkinsiu!"....wink.gif



Na nežinau kas geriau ar kai du žmonės, ar vienas... g.gif Turbūt viskas priklauso nuo profesionalumo...
Nes teko būti vestuvėse kur du žmonės, tai jaunieji su fotografu "dirba", po to su- filmuotoju... nežinau ar norėčiau, kad du žmonės taip mane per vestuves "tasytų"...
Be to juk viskas kartojasi... tas pats nuotraukose, tas pats juostoje....
O jeigu bus vienas savo darbą išmanantis fotografas ir filmuotojas- tai tikrai nemanau, kad gausis blogesnis rezultatas...
Atsakyti
QUOTE(GPM @ 2005 06 01, 15:02)
sove mintis i galva... gerbiu tuos fotografus, kurie ne patys apie save kalba, o kiti apie juos kalba  ax.gif


mea culpa nesusilaikiau-labai jau myliu savo darba, tai ir pradedu tauksti...kagi ,papuoliau i negerbiamuju gretas, tai jau eisiu (koridoriumi nuslepsi seno,pavargusio zmogaus zingsniukai...)
Atsakyti
QUOTE(KENGAS @ 2005 06 01, 12:35)
Na tai tik patarimas, pats as ir stengiuosi fiksuoti  tos dienos nuotaika, blizgancias jaunuju akis, besisypsancius draugu veidus ,susigraudinusius tevukus, o puokstes, sukuosenos, stalai ir automobiliai -jauniesiems pageidaujant...todel visada apie tai
ispeju jaunuosius is anksto ir niekada nebuna jokiu nesusipratimu...ups cia jau vos ne reklama gaunas, tuoj mane adminai isbalvonins;)

Džiaugiuosi, kad laiku susigriebėte thumbup.gif
Atsakyti