Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

QUOTE(kate0 @ 2005 05 30, 20:19)
doh.gif kai as anksciau rasaiu apie vestuves tai kaip tik apie si fotografa ir snekejau  doh.gif daugiau komentaru neturiu darbas tikrai vertas tik 250 lt


neskaiciau. o kuo jis tau neitiko?
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2005 05 30, 21:22)
neskaiciau. o kuo jis tau neitiko?


nu jo nuotraukos nepatiko ne vienam sveciui is 60 g.gif
Atsakyti
QUOTE(kate0 @ 2005 05 30, 20:36)
nu jo nuotraukos nepatiko ne vienam sveciui is 60  g.gif


blink.gif , o man nera tokios, kuri nepatiktu, todel imsiu visus 250 nuotrauku. sveciai irgi labai daug uzsisake...
keista g.gif
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2005 05 30, 19:53)
blink.gif , o man nera tokios, kuri nepatiktu, todel imsiu visus 250 nuotrauku. sveciai irgi labai daug uzsisake...
keista g.gif

vat vat, taip jau yra, vieniems patinka kitiems ne, taip kad nelabai ir galima klausytis kalbu kol pats nepamatai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2005 05 30, 23:49)
vat vat, taip jau yra, vieniems patinka kitiems ne, taip kad nelabai ir galima klausytis kalbu kol pats nepamatai smile.gif



100 procentu sutinku rinkite tuos, kuriu jums nuotraukos grazios, o ne tuos apie, kuriuos daug raso drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(kate0 @ 2005 05 31, 09:37)
100 procentu sutinku rinkite tuos, kuriu jums nuotraukos grazios, o ne tuos apie, kuriuos daug raso  drinks_cheers.gif

ot būtent smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
žinoma reikia būtinai fotografo nuotraukas pažiūrėti, nes man ir vina draugė rekomendavo, sakė oi kaip gražiai paveiklsuoja, o kai nuėja, tai pasibaisėjau, tai va žiūrėkite į darbus pirmiau.
Atsakyti
Sveiki,


Mano vestuves irgi arteja , bet dar kolkas neturiu nei fotografo nei filmuotojo ( visa kita jau suorganizuota) . Galvoju samdytis ta vyruka is Kedainiu, kur ir filmuoja ir fotografuoja kartu - tik aisku brangokas, nors kai buvau paziureti tai kokybe mane nustebino - labai gerai viskas padaryta - filmas man patiko ir nuotraukos labai fainos.
Dar cia buvo pamineta seima is Garliavos, Kauno rajono - gal kas turi ju telefoniuka - ir kokie butu atsiliepimai apie darba.

Atsakyti
QUOTE(kate0 @ 2005 05 25, 06:06)
AsIrTu

tikiuosi, kad jums filmuka susuks be priekaistu, ba mano vyro ssesei tai š... padare

Kate0,prašau paaiškink išsamiau kuo nepatiko, ir t.t. Beje tas fotografas taip pat.Tiesiog kuo daugiau nuomonių tuo geriau,o išsirenki vistiek tik pažiūrejus gyvai.
Atsakyti
QUOTE(Gintaria @ 2005 05 31, 12:41)
Sveiki,
  Mano vestuves irgi arteja , bet dar kolkas neturiu nei fotografo nei filmuotojo ( visa kita jau suorganizuota) . Galvoju samdytis ta vyruka is Kedainiu, kur ir filmuoja ir fotografuoja kartu - tik aisku brangokas, nors kai buvau paziureti tai kokybe mane nustebino - labai gerai viskas padaryta - filmas man patiko ir nuotraukos labai fainos.
  Dar cia buvo pamineta seima is Garliavos, Kauno rajono - gal kas turi  ju telefoniuka  -  ir kokie butu atsiliepimai apie darba.

neimk vieno zmogaus, kad jis butu ir filmuotojas ir fotografas, nes du zmones nesuspėja visko uzfiksuoti tai apie viena tai net kalbos nėr.Bet cia tau sprest smile.gif
Atsakyti
Sveikos ir sveiki, kadangi pats esu senas fotografas(cia dalyvaujantis kaip jaunas tetis;) ), kartais fotografuojantis ir vestuves, galiu tik pritarti toms kurios rase,kad pirmiausia reikia pasiziureti darbus,o tada rinktis fotografa. kaina negali buti nei per auksta, nei per maza-ji turi atitikti meistro darbo lygi.Juk rubus pirkdamos puikiai zinot,kad galima neblogai(nors ir su kvapeliu;) ) apsirengti humanoj, galima pas Juozuka, o galima ir i Milana paleket...beje kai kam ir gariunai mados virsune...taip ir fotografa rinkites pagal savo skoni,nes nebutinai tai, kas patiko jusu draugei ,patiks ir jums... Noretusi tik atkreipt demesi i kelis momentus-pagalvokit ar tai, kas atrodo "faina ir prikolna" dabar, taip pat atrodys ir po keliolikos metu...o toms kurios kreipiasi i vis populiarejancius vestuviu planuotojus,noriu patarti-reikalaukit ,kad organizatoriai rekomenduotu bent po kelis fotografus, operatorius,muzikantus ir butinai pasistenkit asmeniskai su jai susitikti, nes vis dazniau pasitaiko,kad organizatoriai zada oi koki puiku meistra,tiesa...brangoka, o galiausiai paaiskeja, kad jaunieji moka 2/3 organizatoriam o sie jiems pakisa pradedanti "studencioka" kuris dziaugiasi kapeikele gaves.Rezultatas....Taip kad pasikliaukit savo skoniu-cia jusu svente ir jus pacios geriausiai zinot ko jums reikia.Sekmes
Atsakyti
QUOTE(KENGAS @ 2005 06 01, 09:10)
Sveikos ir sveiki, kadangi pats esu senas fotografas(cia dalyvaujantis kaip jaunas tetis;)  ), kartais fotografuojantis ir vestuves, galiu tik pritarti toms kurios rase,kad pirmiausia reikia pasiziureti darbus,o tada rinktis fotografa. kaina negali buti nei per auksta, nei per maza-ji turi atitikti meistro darbo lygi.Juk rubus pirkdamos puikiai zinot,kad galima neblogai(nors ir su kvapeliu;) ) apsirengti humanoj, galima pas Juozuka, o galima ir i Milana paleket...beje kai kam ir gariunai mados virsune...taip ir fotografa rinkites pagal savo skoni,nes nebutinai tai, kas patiko jusu draugei ,patiks ir jums... Noretusi tik atkreipt demesi i kelis momentus-pagalvokit ar tai, kas atrodo "faina ir prikolna" dabar, taip pat atrodys ir po keliolikos metu...o toms kurios kreipiasi i vis populiarejancius vestuviu planuotojus,noriu patarti-reikalaukit ,kad organizatoriai rekomenduotu bent po kelis fotografus, operatorius,muzikantus ir butinai pasistenkit asmeniskai su jai susitikti, nes vis dazniau pasitaiko,kad organizatoriai zada oi  koki puiku meistra,tiesa...brangoka, o galiausiai paaiskeja, kad jaunieji moka 2/3 organizatoriam o sie jiems pakisa pradedanti "studencioka" kuris dziaugiasi kapeikele gaves.Rezultatas....Taip kad pasikliaukit savo skoniu-cia jusu svente ir jus pacios geriausiai zinot ko jums reikia.Sekmes


Kengai, labai teisingai parasei. Tik nesutikciau su viena mintim tavo - "Noretusi tik atkreipt demesi i kelis momentus-pagalvokit ar tai, kas atrodo "faina ir prikolna" dabar, taip pat atrodys ir po keliolikos metu...". Manau, kad nuotrauku misija yra ta, kad ji atspindetu tos dienos nuotaika, to meto jaunuju norus ir supratima, kas yra "faina".. Juk nuotraukos daromos ne ateiciai (neva, lai jos buna grazios ir suprantamos po n metu).. jos daromos praeiciai. Pasiziuri ir prisimeni, kas tuo metu buvo ant bangos (kalbu apie nuotrauku stiliu) ir tt. Juk taip miela prisiminti, o gal ir pasijuokti is savo skonio, buvusio pries n metu. Cia kaip su rubais, kai pasiziuri, ka devejai pries 15 metu (gariunskos "getros" ir plastmasiniai bateliai), juokinga, ir tik viena mintis- "kaip as galejau taip rengtis"). Bet kartu ir miela... nes tai buvo TADA, TADA tai buvo virsune..
O be to, dabar sparciai populiareja tos gyvos nuotraukos... Daugiau ne zmoniu (kai fotografuojama suknele ar puokste), o nuotaiku (veidai, judesiai, akys).. Manau, kad tai niekada neiseis is mados, kad niekada nebus negrazu...
Atsakyti