Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

Sveikos susidurusios su Vaclovu is Aleksoto ax.gif
Tiesa sakant, laukiau, kol pasirodys komentarai apie ji. O man buvo taip - is pradziu ieskojau fotografu, tai patys fotografai rekomendavo Vaclova, nes pas ji yra fotografai palike savo albumus, kur galima paziureti nuotraukas. As nutariau pati ieskoti fotografo, nepasiklaiujant tarpininkais. Bet kita diena is pat ryto sulaukiu jo skambucio, tai p.Vaclovas tiek bruka savo fotografus, net neisiklausydamas i mano norus ir nenorus. Klausantis tokio brukimo, gaunasi atmetimo reakcija. Nebuvau as tokia jau maloni ir naivi pasnekove, tai man nebruko visu kitu paslaugu - filmuotojo ir muzikanto. Siule atvaziuoti pas ji. Pasakiau, kad kai man reikes ir turesiu laiko - tada ir atvaziuosiu. Po to is karto sulaukiu antro skambucio, jis jau apskambines man "tinkamus" fotografus, geriausius surinktus vyrus ir mane gales pafotografuoti. Pareiskiau, kad as pati ji susirasiu jei man reikes ir man nereikia brukti bet ko. Manau, kad patys fotografai duoda ieskanciuju koordinates. O to daryti nereiktu. Kadangi kalbejau tik su dviem fotografais, tai tik vienas is ju galejo duoti mano telefona.
Na, vis tik nuvaziavau as pas ji sekancia savaite, tai kalbejo normaliai, dave man patikusio fotografo telefona ir skambinau pati. Uzstatu neprase, nebruko nei muzikantu, nei filmuotojo.
Bet jeigu jau pradejo dirbti vestuviu opetaratoriumi-ORGANIZATORIUMI , manau jam reiktu pasimokyti bendravimo ypatumu, o is cia pasakojanciuju - susivokti melavimuose ir makaronu kabinime.
Nesakau, kad jo darbas nereikalingas, taciau siulant tikrai auksto lygio , puikius fotografus, nepigiai kainuojancius, ta reiktu daryti profesionaliau, ir nenusileisti iki gasdinimu lygio...
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2005 05 22, 19:22)
apie Vaclova Valaiti, mes irgi pas ji uzsisakem fotografa ir muzikantus. pas ji lankemes sausio men. pabaigoje. kadangi filmuotoja planavom imti is kitur, tai jam pazadejom menesiui likus paskambinti ir patikslinti ar imsim filmuotoja is jo, ar jau turim savo. Jis tada siule nufilmuoti ir sumontuoti uz 600Lt . Kaip ir sutarem, menesiui likus, buvo pranesta, kad filmuotojo nereiks, nes jau turim savo. bande vel ikalbeti, kad padarys nuolaida, jei tik imsim is jo, kad kainuos tik 800Lt, nors anksciau buvo zadejes uz 600Lt. Buvo pasakytas grieztas ne ir atsisveikinta. Pries kelias dienas, mano busimas vyras vel sulaukia jo skambucio. Jis vel bando ipirsti savo filmuotoja. Sako, kad padarys nuolaida, kad kainuos ne 1000Lt, kaip visiems kainuoja, o 900Lt, kai uziminem, kad pradzioj zadejo ir filmuot, ir montuot uz 600Lt, pradejo teisintis, kad sio sezono tokios kainos, jis taip pigiai negalys dirbti ir t.t. Vyras pasake, kad jau filmuotoja mes turim, o jis varo toliau savo dainele, kad niekas geriau nenufilmuos uz jo komanda. o pokalbio pabaigoje buvo pareiksta, kaip mes drisom per ji uzsisakyti fotografa ir muzikantus, o neimam filmuotojo, dar kazka minejo del Rumsiskiu viesbucio, kuri uzsisakem ne per ji. Pazadejo, kad mums svente garantuotai bus sugadinta.
blink.gif tai va, su tokiu zmogumi reikia elgtis atsargiai, nes neaisku ka jis gali padaryti.
Laime su muzikantais jau bendravom 3 kartus, viska issiaiskinom. Fotografas irgi vienas brangesniuju, patikimas zmogus. Tikiuosi, nesusipratimu, Vaclovo deka nebus, nors ka gali zinoti, ka jis gali iskresti.

košmaras, dar ir tokių cirkų pasitaiko g.gif
Atsakyti
apie Vaclova jau yra diskusiju ir anksciau - berods praeita men. raseme
Atsakyti
QUOTE(kate0 @ 2005 05 23, 10:46)
apie Vaclova jau yra diskusiju ir anksciau - berods praeita men. raseme

kazkaip neuzmaciau
Atsakyti
QUOTE(Letenėlė @ 2005 05 21, 12:33)
Kvietkas,uzuojauta sad.gif
O tai gal pasakyk jo pavarde,kad ir kitos butu atsargesnes tardamosi? unsure.gif


ai gal nesakysiu, nes siaip tikrai fainas fotografas. ir negaliu pykt, nes surado vietoj saves kita, sutare uz ta pacia kaina. nors kaip supratau, tiek pirmojo, tiek sito, kur pasiule, kainos jau pakile iki 300 lt uz valanda.
Atsakyti
QUOTE(Madona @ 2005 05 22, 11:26)
...Bijau tamstele,kad su tuo spaudos fotografu pravalas gali gautis dar didesnis.Vestuves-tai ne laikrastis...Na,nebent jei jus norite kaip laikrasti.Vestuves taip pat turi savo specifika,kuria reikia zinoti.


tiesa sakant, as labai dziaugiuosi, kad tai bus netipiskas vestuvinis fotografas. o ne toks, kuris jau koki 200 ar dar daugiau vestuviu fotkina ir vis ta pati per ta pati... tas pirmas, su kuriuo tariausi nuo pat pradziu, taip pat, galima sakyti, buvo spaudos fotografas. nes dirbo laikrasciuose, paskutinius metus zurnaluose. is karto matosi, kad visai kitu zvilgsniu i fotografija ziuri. man labai patinka reportazines nuotraukos, negaliu pakest tu surikiuotos xebros fotkiu specialiai nutaisytom dirbtinem sypsenom (nes zino, kad tuoj fotkins) ir pozom, prie Traku pilies, ar tipo kai pabroliai laiko jaunaja, pamerges jaunaji... brrrrr...
Atsakyti
Merginos, norėčiau išgirsti Jūsų nuomones...
Vienas pažįstamas pasisiūlė fotografuoti per mūsų vestuves. Jis tuo užsiima jau kurį laiką...Turi aparatūrą profesionalams..Rodė nuotraukas..
Tai klausimas, ar 300 Lt vien tik už nuotraukas, įrašytas į kompaktą, atsirinktų nuotraukų montavimą (bet nespausdinimą) yra daug ar gerai? g.gif
Kažkaip aš nesigaudau tose kainose.. doh.gif
Atsakyti
o uz darba kiek? ar jums tik nuotraukos kainos? jei tik 300, tai labai pigiai. mes 200 lt uz valanda mokesim. cia uz darba. o po to gausim sutvarkyta cd.
Atsakyti
Tai butent..
Kaip supratau, tai jis darys taip:
fotografuos vestuves, paskui visas nuotraukas (apie 250) irasys i kompakta. Po to kurias nuotraukas mes atrinksim jis sumontuos "apdirbs" ir atiduos
O jau "popierini" varianta patys galesime pasidaryt..manau taip bus pigiau...
Tai vat ir nežinau g.gif
Sakot, kad valanda maždaug kainuoja 200 Lt...Tai tada gal ir geras tas pasiūlymas..
Susipajniojau truputį
Atsakyti
pirma kartą girdziu kad fotografas ima uz valandas, jus paskaiciuokite kiek tada jums tas fotografas kainuos jei jis su jumis visa diena vazinesis?tarkim 10val vazinejasi, buna kartu ir fotografuoja, už valanda ima 300Lt viso iseina 3000Lt?ar tai logiska.Kazkokias nesamones cia rasot g.gif g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Sveikutes,
gal zinote ir galite rekomenduoti koki fotografa vestuvems Vilniuje?
na galim sau leisti iki 500lt jam sumoketi ir aisku kad butu saunios nuotraukikes smile.gif
biggrin.gif
jei turite kokios vertingos info buciau labai dekinga jei pasidalintumete ir ka nors parekomenduotumete.
Aciu visoms:)
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2005 05 23, 16:18)
pirma kartą girdziu kad fotografas ima uz valandas, jus paskaiciuokite kiek tada jums tas fotografas kainuos jei jis su jumis visa diena vazinesis?tarkim 10val vazinejasi, buna kartu ir fotografuoja, už valanda ima 300Lt viso iseina 3000Lt?ar tai logiska.Kazkokias nesamones cia rasot g.gif  g.gif  g.gif  g.gif


Lotute, paprastai tokio lygio fotografas ir nesutinka visa dieną su jaunaisiais bastytis. Jam užtenka 1-2 val. trukmės fotosesijos geroms nuotraukoms, o pašėliojimus vakarėlio metu gali ir draugai pafotkinti arba pigesnis fotografas. Visokio lygio fotgrafų yra - kainos dažniausiai sureguliuotos pagal kokybę. Kiekvienas renkasi pagal savo skonį, norus ir galimybes...
Atsakyti