Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

QUOTE (tukituk @ 2004 05 24, 13:21)
Įsiterpsiu į jūsų pokalbį. Pas fotografą Vaidą į kianą už 400 lt. įeina albumas, kelionė savo automobiliu, virš šimto nuotraukų (10*15 ), maždaug 15-20 nuotraukų (15*22) na ir žinoma juostelės gi jo.

As irgi del fotografo Vaido ikisiu trigrasi. Jis musu vestuves beveik pries 3 metus fotografavo ir filmavo. Nuotraukos ir juosta tikrai fainos. Man iki siol neatsibosta jas ziureti. Ir nespalvotu nuotrauku yra. O pora nuotrauku tokiu padaryta, kad vyro sesuo po to sake, Danijoj atvirukai panasus. Dabar jis geresne kamera turi -skaitmenine. Pussesere irgi ji nusisamdzius buvo. Vyro sesuo rugseji isteka, tai is kart pasake, kad ji ims. Jau susitare. Tai, kad rugsejo 4d. pas ji jau turbut uzimta. thumbup.gif
Ir pats jis labai fainas. Atvezes nuotraukas antra diena dar pafilmavo ir tik su muzika ideta. Jis suorganizavo mano ir pamergiu pagrobima (i savo masina isodino) (nes matyt niekam nedasilo), tikrai fainai buvo. thumbup.gif
Atsakyti
Musu vestuves fotografavo Sergejus Mulinas.
Kainavo daugiau nei 400 Lt, bet nuotraukos fantastiskos.
Ir cia ne as save giriu, bet visi, kas albuma ziurejo, svaigo.
Zodziu, jei kuriai negaila daugiau pinigu nuotraukom, rekomenduoju sita fotografa. Jis tikrai savo srities profesionalas.
Atsakyti
Kaip ir zadejau, jums rasau. Vakar buvau susitikusi su V. Garla. Pasiziurejom albuma, pakalbejom ir susitarem, kad musu vestuves fotografuos jis. LABAI fainos nuotraukos, jauciasi, kad dirba profesionlas. Na, o jo darbo rezultatus parodyti galesiu tik po vestuviu... taigi... tongue.gif rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (tukituk @ 2004 05 24, 13:21)
Įsiterpsiu į jūsų pokalbį. Pas fotografą Vaidą į kianą už 400 lt. įeina albumas, kelionė savo automobiliu, virš šimto nuotraukų (10*15 ), maždaug 15-20 nuotraukų (15*22) na ir žinoma juostelės gi jo.

O del V. Garlos ikainiu... tai Tutituk viska labai tiksliai surase smile.gif
Jei nori daugiau reportaziniu nuotrauku (10x15, apie 200 nuotrauku) ir meniniu (apie 20-25 nuotrauku 15x22) tai toks variantas pas ji kainuoja apie 600 Lt.
Atsakyti
QUOTE (Melitukas @ 2004 05 24, 14:07)
As irgi del fotografo Vaido ikisiu trigrasi. Jis musu vestuves beveik pries 3 metus fotografavo ir filmavo. Nuotraukos ir juosta tikrai fainos. Man iki siol neatsibosta jas ziureti. Ir nespalvotu nuotrauku yra. O pora nuotrauku tokiu padaryta, kad vyro sesuo po to sake, Danijoj atvirukai panasus. Dabar jis geresne kamera turi -skaitmenine. Pussesere irgi ji nusisamdzius buvo. Vyro sesuo rugseji isteka, tai is kart pasake, kad ji ims. Jau susitare. Tai, kad rugsejo 4d. pas ji jau turbut uzimta. thumbup.gif
Ir pats jis labai fainas. Atvezes nuotraukas antra diena dar pafilmavo ir tik su muzika ideta. Jis suorganizavo mano ir pamergiu pagrobima (i savo masina isodino) (nes matyt niekam nedasilo), tikrai fainai buvo. thumbup.gif

O as net nezinojau, kad jis dar ir filmuoja... g.gif O as kaip tik dar del operatoriaus mastau....Va tai tau.. reiks dar karta skambintis ir kalbetis... g.gif
Atsakyti
O pas Mulina tai gerokai daugiau nei 400 laugh.gif , daugiau negu dvigubai daugiau rolleyes.gif Bet aisku, gal kainos pakilo, bet jis man uz 1000 butu dirbes, bet as su kitu susitariau, kur man irgi labai patiko
Atsakyti
Mes fotografui mokam 350 uz darba, i kuri ieina iki 15 fotojuosteliu ir pats darbas, po to kadangi jis ima uz darba, tai jaunavedziams apie 200 nuotrauku po 1lt. O i diska irasymas bus apie 100, o isdidintas mokesim atskirai jau
Atsakyti
Taigi....Su fotografais liudna situacija. Visi, kuriems skambinau, sako, mes jau seniausiai uzsakyti, ir gero fotografo susirast praktiskai be sansu sad.gif
As jau visai panikuoju. O parasiau dar emaila Mulinui, kad jis man parekomenduotu koki gera fotografa Kaune, tai pasiule daryti fotosesija pas ji, jau po vestuviu...Na, nezinau, visai pasimetusi esu sad.gif
Atsakyti

As dar toki vicplius puslapyje radau ir mes su juo susitarem. Albume jo foto grazios pasirode, o kaip bus pas mus, paziuresim. Jonas Kliucius 8-699-17304
Atsakyti
O jis kazin is Kauno?Ir kokio stiliaus jo nuotraukos?
Papildyta @ [mergetime]1087743380[/mergetime]
Ir aciu uz telefoniuka clap.gif
Atsakyti
QUOTE (Maus @ 2004 06 20, 14:56)
O jis kazin is Kauno?Ir kokio stiliaus jo nuotraukos?
Papildyta @ [mergetime]1087743380[[b]*kasiopeja rgetime] [/b]
Ir aciu uz telefoniuka clap.gif

Jo skelbime buvo parasyta, kad dirba visuose miestuose, nors gyvena Vilniuj. menines nuotraukos gal panasios i Mulino, bet ka as zinau...
Atsakyti
O mano vestuves fotografuos moteriske, tik jos nei vardo, nei tel nezinau, bet ejau uzsakyti kad pafilmuotu, tai ir nuotraukas uzsisakiau. Foto labai fainos, nutarem net i alelje nevaziuoti. Uz darba moket nereikia, o nuotrauka jauniesiems 2.5 ir didele5Lt, o sveciams 3 ir 6 Lt. Tai va, ta kuri rekomendavo yra Dzineta Krupaviciene. Jos tel.: 38 43 63, mob.: 8 699 35407. Ir fimuoja l. gerai. Maciau 3 vestuviu nuotraukas (cia mano pazistamu) ir dar kruva, kai pas ja nuvaziavau. Filmavimo kaina 500LT. 1 dienai, o 2 tai 700Lt kainuos. Ji gyvena Kaune, Raudondvario plente. Tik va, rugsejo 4d. ji jau uzimta tongue.gif
Atsakyti