Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

QUOTE(plato @ 2005 05 18, 15:03)
Va dabar jau man aišku pasidarė.Ačiū T L.Nes kai fotografas man tokias skaitmeniniu nuotraukas rodė, todėl jaučiu man jose kažkas nepatiko..Tai taip suprantu su skaitmeniniu geriausia gamtą fotografuoti, peizažus?

Kokia ten dar gamta???!!!Skaitmeniniai fotoaparatai tinkami tik reportazams laikrasciuose.Purpuriniai plemuoti veidai,nerealus ryskumas ir viena sintetika.Visiskai neaisku,kodel fotografai taip metasi "ant tu"aparatu???Manyciau,svarbiausia yra galinis rezultatas,o ne kaip ir suo tai padaryta.
Atsakyti
[quote=plato,2005 05 17, 12:01]
[quote=AsIrTu,2005 05 17, 00:21]
Mes tai pačiam fotografui irgi nebuvome nieko palikę (tik nuo mūsų nugręžė a la "užstatą" tas taip čia nuskambėjęs toks Vaclovas iš Aleksoto). Tik kažkodėl turiu tokį įtarimą, kad čia jis sau kažkokią "duoklę" nuo fotografo pasiima, nes jis mums fotografą ir rekomendavo. Mes irgi kažko tokio meniško norėjome, bet Lopata, Česonis ir kiti buvo užimti, tai teko kažko kito dairytis. Nepamenu dabar pavardės, ką ten mums parinko, žinau tik, kad vardas Anatolijus. Gal savaitgalį nuvažiuosime su juo susitikti ir konkrečiai aptarti viską.
Labas AS IR TU, pasirodo ne aš viena čia iš Vaclovo užsisakiau.Beje man tą Anatolijų jis irgi siūlė. Taip, jam eina procentas nuo kiekvieno kliento, kurį jis pasiūlo fotografams, muzikantams, filmuotojams.
O dėl nakvynės taigi jiems nereikia nakvynės, nes fotografas kai baigia darbą, važiuoja nuotraukų daryti. Kad sekmadienį atvežtų.
Nebent nakvynė muzikantams, jei jie dvi dienas groja.
Tai mes paskui galėsim palyginti mūsų fotografų darbus. Nes jie sakė stengiasi gaudyti kadrus, o ne dirbtinai statyti.
[/quote]
Girdejau apie ta duokle...Istikruju tai yra taip:jis surenka vestuves ir parduoda kitiems fotografams.Ir nebetkokiems,o tokiems,kurie net savo fotoaparatu neturi...Garazu ar ne???Jis tik geras biznierius,o ne fotografas.
Atsakyti
QUOTE(Madona @ 2005 05 22, 11:17)
Kas sake ,kad Kaune visai nera fotografu?!Uzeikit i www.rytis-foto.tik.lt.Tik ka iskeptas tinklalapis,nes apsilankymu dar nedaug,bet ziuredamos nuotraukas atkreipkit demesi i nuotaikas,kompozicija,tas pagautas akimirkas...Zinau tik tiek,kad jis yra fotografes Laimos Geleziutes mokinys ir matosi - profo darbas...Beto,jis dar ir meninikas.Labai idomus poziuris i Dziaza.


Madona, apie Rytį šioje temoje jau kalbėjome:
Forumietės rekomenduoja Rytį
Diskusijos apie jo darbus, pateiktus tinklapyje

Tikiu, kad neseniai prisijungei ir nespėjai visko perskaityti... bet reikėtų pirmiausia tai padaryti smile.gif
Atsakyti
Zinau tik tiek,kad jis yra fotografes Laimos Geleziutes mokinys ir matosi - profo darbas...Beto,jis dar ir meninikas.Labai idomus poziuris i Dziaza.


Dėl Mikutėno džiazo foto - nesiginčysiu, gal tai ir profo darbas, tačiau vestuvių foto nieko neišsiskirianti. Kad jo mokytoja buvo gerb. Geležiūtė - šaunu, tačiau tai dar nereiškia profesionalumą, be to geras mokytojas tas, kurį pranokstas pats mokinys. Deja, kol kas tai nesijaučia schmoll.gif
Atsakyti
[/quote]
Girdejau apie ta duokle...Istikruju tai yra taip:jis surenka vestuves ir parduoda kitiems fotografams.Ir nebetkokiems,o tokiems,kurie net savo fotoaparatu neturi...Garazu ar ne???Jis tik geras biznierius,o ne fotografas.
Madona gal gali išsamiau? Apie ką tu čia kalbi? Kas surenka vestuves ir parduoda? Vaclovas ? Jis ir nėra fotografas, jis filmuotojas.Aš pavyzdžiui nežinojau, kad gerą fotografą reikia prieš metus užsakinėti.Taigi likau prie suskilusios geldos, tad teko rinktis iš to kas liko.Parašyk apie ką tu ten kalbėjai.
Atsakyti
apie Vaclova Valaiti, mes irgi pas ji uzsisakem fotografa ir muzikantus. pas ji lankemes sausio men. pabaigoje. kadangi filmuotoja planavom imti is kitur, tai jam pazadejom menesiui likus paskambinti ir patikslinti ar imsim filmuotoja is jo, ar jau turim savo. Jis tada siule nufilmuoti ir sumontuoti uz 600Lt . Kaip ir sutarem, menesiui likus, buvo pranesta, kad filmuotojo nereiks, nes jau turim savo. bande vel ikalbeti, kad padarys nuolaida, jei tik imsim is jo, kad kainuos tik 800Lt, nors anksciau buvo zadejes uz 600Lt. Buvo pasakytas grieztas ne ir atsisveikinta. Pries kelias dienas, mano busimas vyras vel sulaukia jo skambucio. Jis vel bando ipirsti savo filmuotoja. Sako, kad padarys nuolaida, kad kainuos ne 1000Lt, kaip visiems kainuoja, o 900Lt, kai uziminem, kad pradzioj zadejo ir filmuot, ir montuot uz 600Lt, pradejo teisintis, kad sio sezono tokios kainos, jis taip pigiai negalys dirbti ir t.t. Vyras pasake, kad jau filmuotoja mes turim, o jis varo toliau savo dainele, kad niekas geriau nenufilmuos uz jo komanda. o pokalbio pabaigoje buvo pareiksta, kaip mes drisom per ji uzsisakyti fotografa ir muzikantus, o neimam filmuotojo, dar kazka minejo del Rumsiskiu viesbucio, kuri uzsisakem ne per ji. Pazadejo, kad mums svente garantuotai bus sugadinta.
blink.gif tai va, su tokiu zmogumi reikia elgtis atsargiai, nes neaisku ka jis gali padaryti.
Laime su muzikantais jau bendravom 3 kartus, viska issiaiskinom. Fotografas irgi vienas brangesniuju, patikimas zmogus. Tikiuosi, nesusipratimu, Vaclovo deka nebus, nors ka gali zinoti, ka jis gali iskresti.
Atsakyti
Na, kad jau Vaclovas makaronus moka kabinti, tai čia faktas. Kaip prisikabina, tai nežinai, kaip jo atsikratyti... Tik tiek, kad mums visai patiko jo montuoti darbai, tai užsisakėme jo video. O automatiškai jis foto bei kitas paslaugas siūlė. Tiesa, kol nepalikome užstato dėl video, tai jokių kontaktų net nedavė mums, sakė, kad pats viską derins (bet juk ir mes norėjome pamatyti viską savo akimis, o nepasitikėti jo pasakojimais). Pačioj pradžioj per jį labai gerą plotą buvome radę, ale kad paskui pavedė mus verysad.gif . Tai nors ir žadėjo padėti surasti kitą, bet vis nesąmoningus variantus siūlė, tai patys susiradome. O fotografą irgi pačioj pradžioj parinko vieną, bet po kažkiek laiko paaiškėjo, kad jis vis tik negalės fotografuoti, tai jau pats su kitu viską sutarė, kad vis tiek turėtumėm fotografą.
Atsakyti
QUOTE(Ryziuke @ 2005 05 19, 08:28)
Gal esate ką nors girdėjusios apie fotografą Juozą Kamenską? g.gif



tai niekas nieko negirdėjot? g.gif sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryziuke @ 2005 05 14, 19:06)
Mergaitės, kad galite dar pasiūlyti kokius gerus fotografus? Kadangi mūsiškis išvažiuoja ieškom kito, bet  doh.gif
Garla, Jūratė, Česonis uzimti. Gal kas dar žinote kokius fotografus, kurie atlieka panašius darbus? Mums neesmė pavardės- svarbu gražios, meniškos nuotraukos  ax.gif



QUOTE(Ryziuke @ 2005 05 19, 08:28)
Gal esate ką nors girdėjusios apie fotografą Juozą Kamenską? g.gif


Ryziuke, Juozo Kamensko nuotraukos tikrai meniskos, stilius panasus i Gintaro Cesonio, rekomenduoju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2005 05 22, 19:22)
apie Vaclova Valaiti, mes irgi pas ji uzsisakem fotografa ir muzikantus. pas ji lankemes sausio men. pabaigoje. kadangi filmuotoja planavom imti is kitur, tai jam pazadejom menesiui likus paskambinti ir patikslinti ar imsim filmuotoja is jo, ar jau turim savo. Jis tada siule nufilmuoti ir sumontuoti uz 600Lt . Kaip ir sutarem, menesiui likus, buvo pranesta, kad filmuotojo nereiks, nes jau turim savo. bande vel ikalbeti, kad padarys nuolaida, jei tik imsim is jo, kad kainuos tik 800Lt, nors anksciau buvo zadejes uz 600Lt. Buvo pasakytas grieztas ne ir atsisveikinta. Pries kelias dienas, mano busimas vyras vel sulaukia jo skambucio. Jis vel bando ipirsti savo filmuotoja. Sako, kad padarys nuolaida, kad kainuos ne 1000Lt, kaip visiems kainuoja, o 900Lt, kai uziminem, kad pradzioj zadejo ir filmuot, ir montuot uz 600Lt, pradejo teisintis, kad sio sezono tokios kainos, jis taip pigiai negalys dirbti ir t.t. Vyras pasake, kad jau filmuotoja mes turim, o jis varo toliau savo dainele, kad niekas geriau nenufilmuos uz jo komanda. o pokalbio pabaigoje buvo pareiksta, kaip mes drisom per ji uzsisakyti fotografa ir muzikantus, o neimam filmuotojo, dar kazka minejo del Rumsiskiu viesbucio, kuri uzsisakem ne per ji. Pazadejo, kad mums svente garantuotai bus sugadinta.
blink.gif tai va, su tokiu zmogumi reikia elgtis atsargiai, nes neaisku ka jis gali padaryti.
Laime su muzikantais jau bendravom 3 kartus, viska issiaiskinom. Fotografas irgi vienas brangesniuju, patikimas zmogus. Tikiuosi, nesusipratimu, Vaclovo deka nebus, nors ka gali zinoti, ka jis gali iskresti.

Yell, nu čia tai geras!! Jis man lygiai tą patį kalbėjo.Bet jis net nekalbėjo iškart apie 600lt.Iškart sakė 1000lt. Bet, kad dar gasdino jus tai jau čia naujiena! Nesamonė kažkokia.Kaip jis taip gali? Man panašiai buvo, kai aš pati muzikantus susiradau.Tai jis nusivylė labai,kad ne per jį.Tai čia dėl to,kad jam pinigų nekliuvo.Man tai daug nervų kainavo,ten pas jį.O kaip bus nežinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(AsIrTu @ 2005 05 22, 20:45)
Na, kad jau Vaclovas makaronus moka kabinti, tai čia faktas. Kaip prisikabina, tai nežinai, kaip jo atsikratyti... Tik tiek, kad mums visai patiko jo montuoti darbai, tai užsisakėme jo video. O automatiškai jis foto bei kitas paslaugas siūlė. Tiesa, kol nepalikome užstato dėl video, tai jokių kontaktų net nedavė mums, sakė, kad pats viską derins (bet juk ir mes norėjome pamatyti viską savo akimis, o nepasitikėti jo pasakojimais). Pačioj pradžioj per jį labai gerą plotą buvome radę, ale kad paskui pavedė mus  verysad.gif . Tai nors ir žadėjo padėti surasti kitą, bet vis nesąmoningus variantus siūlė, tai patys susiradome. O fotografą irgi pačioj pradžioj parinko vieną, bet po kažkiek laiko paaiškėjo, kad jis vis tik negalės fotografuoti, tai jau pats su kitu viską sutarė, kad vis tiek turėtumėm fotografą.

Sveika AsirTu, labai panaši situacija ir pas mane.Bet jūs fotografa vis tiek iš jo imate?
Ir pleasss pasakyk kiek mokėsite už filmavimą.Parašyk man i az.Ačiū.
Atsakyti
Nu taigi jau pie ta Vaclova buvo rašyta labai daug "gero". Be je tas gautas mūsų video iš jo attinka tik 30 procentų rodytos reklamos pas jį (jis tingi net iskarpyti juosta nieko nedirba tik pinigus ima)
Atsakyti