Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

QUOTE(Bella @ 2005 05 19, 13:42)
Kad kažin ar Česonis parduodamas tongue.gif Na, o kiek kainuoja jo atliekamas darbas - šioje temoje jau yra rašyta (pavartyk ankstesnius puslapius) mirksiukas.gif

Bella,
perskaiciau visa tema,bet apie Cesonio ikainius neradau nieko sad.gif O jo paties pirkti ne neketinau, schmoll.gif juk turiu Savaji wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Bella @ 2005 05 19, 12:42)
Kad kažin ar Česonis parduodamas tongue.gif Na, o kiek kainuoja jo atliekamas darbas - šioje temoje jau yra rašyta (pavartyk ankstesnius puslapius) mirksiukas.gif


Labai inirtingai ir ne vieną kartą ieškojau kiek kainuoja Česonio darbas, bet taip pat neradau... g.gif
Atsakyti
tai paskambinkit cesoniui ir paklauskit
Atsakyti
QUOTE(KVN @ 2005 05 19, 14:16)
Ar esat ką nors girdėjusios apie fotografą Miką iš Klaipėdos? wub.gif

nea, nieko nesu girdėjusi, o kur jis dirba?
Atsakyti
QUOTE(maza:) @ 2005 05 19, 15:47)
Labai inirtingai ir ne vieną kartą ieškojau kiek kainuoja Česonio darbas, bet taip pat neradau... g.gif


As savo vestuvems pasisamdziau Cesoni - kaina uz viska 1200lt. Bet jis atiduos CD, tad sveciams galesiu padaryti nuotraukas uz savikaina, nebus pardavinejamos po kelis litus. Kiti gali padaryti sveciams nuotraukas uz savikaina, o paprasyti sumoketi kaip iprasta per vestuves po 2-3 lt uz nuotrauka, tada kazkiek atsipirks. Be to, Cesonis dar dovanoja jauniesiems albuma su nuotraukomis.
Atsakyti
QUOTE(Bella @ 2005 05 17, 22:26)
Lietuvoje irgi yra tokio lygio fotografų. Tačiau viskas remiasi į jaunavedžių lėšas. Rimtose fotosesijose, kad padaryti gerų ir įspūdingų 20 nuotraukų, kartais tenka išfotografuoti iki 200 kadrų. Tai pavertus pinigine išraiška - nemažai susidaro. Ir jei Lietuvos fotografai tik tuo užsiimtų, jie ilgai neišsilaikytų, nes neturėtų potencialų ir mokių klientų. Be to užsienyje vestuvių fotografai kone atliekantys brangiausią paslaugą . Teko naudotis tomis paslaugomis. Kainavo tikrai daug, tačiau praėjus nemažam laiko tarpui į savo nuotraukas (tai buvo ne vestuvinės) žiūriu tikrai kaip į meno kūrinį visom prasmėm.


O gal galėtum parodyti tas nuotraukytes? Nors ir ne vestuvinės, vis tiek labai įdomu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2005 05 19, 18:51)
nea, nieko nesu girdėjusi, o kur jis dirba?

Tai va, kad nezinau...Man ji rekomendavo, tai turiu tik jo telefona smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalia30 @ 2005 05 19, 18:49)
O gal galėtum parodyti tas nuotraukytes? Nors ir ne vestuvinės, vis tiek labai įdomu  smile.gif

Mielai parodyčiau, tačiau pagrindinė nuotrauka 30x45 dydžio, į skanerį netelpa tongue.gif O ir fotosesijos nuotraukos dideliame aplanke. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(GPM @ 2005 05 19, 16:57)
tai paskambinkit cesoniui ir paklauskit

Skambinau,bet jis telefonu nesako schmoll.gif
Dalia30 Aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Letenėlė: 20 gegužės 2005 - 23:32
o man tai ziaurus pravalas su fotografu gavosi cry.gif uzsisakiau dar kovo pacioj pradzioj. labai norejau, kad jis fotkintu, nepaisant dideles kainos - 200 lt uz valanda. ale jo nuotraujos nerealios. buvom susitare, kad likus 7- 10 dienu iki vestuviu skambinsiu, susitiksim, paderinsim planeli... mano vestuves kita sestadieni, beje. tai va ir sako jis man tik paskambinus, kad kazka sumaise besitardamas, turi isvaziuot i uzsieni 3 savaitem kaip tik geguzes pab. tai net silpna pasidare.

bet aciu dievui, nepaliko manes vargses bedoj, jau is anksto buvo susitares su savo kolega, kad mus fotkintu. ir net uz ta pacia kaina, nes kaip supratau, tai valanda gal net 300 turejo kainuot. sako, kad tas naujasis fotografas dar krutesnis. va kaip tik Lietuvos spaudos fotografu konkurse geguzes pradzioj laimejo 6 prizus is 10. labai tikuosi, kad viskas bus ok.
Atsakyti
Kvietkas,uzuojauta sad.gif
O tai gal pasakyk jo pavarde,kad ir kitos butu atsargesnes tardamosi? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kvietkas @ 2005 05 21, 12:33)
o man tai ziaurus pravalas su fotografu gavosi cry.gif uzsisakiau dar kovo pacioj pradzioj. labai norejau, kad jis fotkintu, nepaisant dideles kainos - 200 lt uz valanda. ale jo nuotraujos nerealios. buvom susitare, kad likus 7- 10 dienu iki vestuviu skambinsiu, susitiksim, paderinsim planeli... mano vestuves kita sestadieni, beje. tai va ir sako jis man tik paskambinus, kad kazka sumaise besitardamas, turi isvaziuot i uzsieni 3 savaitem kaip tik geguzes pab. tai net silpna pasidare.

bet aciu dievui, nepaliko manes vargses bedoj, jau is anksto buvo susitares su savo kolega, kad mus fotkintu. ir net uz ta pacia kaina, nes kaip supratau, tai valanda gal net 300 turejo kainuot. sako, kad tas naujasis fotografas dar krutesnis. va kaip tik Lietuvos spaudos fotografu konkurse geguzes pradzioj laimejo 6 prizus is 10. labai tikuosi, kad viskas bus ok.

...Bijau tamstele,kad su tuo spaudos fotografu pravalas gali gautis dar didesnis.Vestuves-tai ne laikrastis...Na,nebent jei jus norite kaip laikrasti.Vestuves taip pat turi savo specifika,kuria reikia zinoti.
Atsakyti