Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

QUOTE(plato @ 2005 05 17, 22:32)
Norėjau didesnę nuotrauką įkelti, bet nesigavo, tai adresiuką atsiunčiau.
Kaip jums tokios nuotraukos?

man tai thumbup.gif aš taip norėčiau kažko tokio per savo vestuves wub.gif Bet kai dabar mums taip nesiseka su tuo fotografu, tai įtariu gausim tokias kur visi akis išpūtę į fotoobjektyvą žiūri doh.gif
Nu gal dar kas kokį meniškos sielos neužimtą fotografą žinot? bigsmile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Bella ir Ryziuke, man ir tokios labai gražios.Aš daug tokių adresų turiu. Dėl tokio tipo fotografų tai nežinau, tau Ryžiuke visi gali būti užimti. Aš tai išsirinkau per tarpininką kiek mačiau nuotraukų albumą tai visai patiko. Tik va aš jo tel. dabar neturiu.Galiu tau i az parašyti jei nori.
Atsakyti
Lietuvoje irgi yra tokio lygio fotografų. Tačiau viskas remiasi į jaunavedžių lėšas. Rimtose fotosesijose, kad padaryti gerų ir įspūdingų 20 nuotraukų, kartais tenka išfotografuoti iki 200 kadrų. Tai pavertus pinigine išraiška - nemažai susidaro. Ir jei Lietuvos fotografai tik tuo užsiimtų, jie ilgai neišsilaikytų, nes neturėtų potencialų ir mokių klientų. Be to užsienyje vestuvių fotografai kone atliekantys brangiausią paslaugą . Teko naudotis tomis paslaugomis. Kainavo tikrai daug, tačiau praėjus nemažam laiko tarpui į savo nuotraukas (tai buvo ne vestuvinės) žiūriu tikrai kaip į meno kūrinį visom prasmėm.
Atsakyti
Tai va, Bella, užtai kad norisi to meno. Ir kai pagalvji tokiai dienai kai savo vestuvės ir daugiau pinigėlio tam skirtum g.gif bet kad dabar nebėra iš ko rinktis. verysad.gif
Plato, kai galėsi parašyk labai lauksiu ax.gif
Atsakyti
Ryziuke, o iš žurnalo VESTUVĖS neišsirinkai nieko? Ten irgi nemažai kontaktų. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2005 04 28, 16:13)
gal čia naujas būsimas talentas.... g.gif man labai patiko...žinok manau nesigailėsit


Na, nevadinčiau Arūno Vilčinsko "nauju būsimu talentu" smile.gif Jis pakankamai senai dirbantis, tikrai pakankamai patirties turintis ir labai geras fotografas. Netgi šiame forume jis jau minėtas, tik taip gavosi, kad buvo "neteisingai apkaltintas" - viena nuotaka stebėjosi, kodėl tas fotografas toks "pasikėlęs" ir neapsiima fotografuoti dviejų vestuvių vieną savaitgalį - ir penktadienį, ir šeštadienį. Papletkinsiu - Arūnas turi ir kitą, nesusijusį su fotografija darbą, todėl paprasčiausiai nelabai gali fotografuoti keletą dienų paeiliui.
Atsakyti
QUOTE(rutuliak @ 2005 05 13, 22:53)
Bet iš tiesų, nuotraukos gražios tik nežinau ko ten dar reikia reikalauti, kad lyg ir nieko netrūksta... g.gif


Trūksta - nėra nei vieno jaunųjų portreto. Būtent - portreto, kur jaunieji būtų tik dviese.
Atsakyti
QUOTE(AsIrTu @ 2005 05 17, 00:21)
Nepamenu dabar pavardės, ką ten mums parinko, žinau tik, kad vardas Anatolijus. Gal savaitgalį nuvažiuosime su juo susitikti ir konkrečiai aptarti viską.


Jeigu tai Anatolijus Samoilenko, tai galiu apipletkint ir jį smile.gif Tik pažadėkit - kad manęs neišduosit smile.gif
Jo darbo stilius nėra "nelįsti į akis", greičiau atvirkščiai - žmogus kiek "pavaiko" jaunuosius, ir "į pozas pastato", ir pareguliuoja. Bet - tai nėra blogai, nes šitą darbo stilių jis tikrai gerai įvaldęs ir verta truputį "pakentėti" smile.gif . Jei nesat iš principo nusistatę prieš tokį fotografo darbo stilių - viskas bus tikrai gerai, tikrai džiaugsitės nuotraukom.
Su Anatolijum yra kita problema, ir labai rimta. Pernai metais jis pradėjo fotografuoti su skaitmena. Nesigilinsiu į smulkmenas, pasakysiu tik tiek, kad "skaitmena" ir "kokybė" nelabai vaikšto kartu. Ir dabartinės Anatolijaus nuotraukos, lyginant su metų senumo ar senesnės, fotkintom dar su juostiniu aparatu - tikra tragedija ir kataklizmas. Technine, kokybės prasme. Tai supranta visi Anatolijaus kolegos, laborantai, kai kurie klientai, tik - ne pats Anatolijus. Nes jis dar džiaugiasi fotiku su "bells and whistles", rodančiu paveiksliukus ir tas džiaugsmas nauju žaislu jam visa kita užstoja.
Reikalaukit, kad Jūsų vestuvėse jis dirbtų su juostiniu fotoaparatu, vat tada tikrai viskas bus gerai. Pagrąsinkit, kad vestuvių dieną tarpdury patikrinsit, su kokiu aparatu atvažiavo, ir su skaitmeniniu per duris neįleisit smile.gif Aš visiškai rimtai, nejuokauju.
Atsakyti
Apie skaitmeną - va, http://www.rachellph...ommercial.html# ,
kairiajam puslapio šone esantys portretai, antras ir trečias iš apačios. Skaitmena - "išdegę" balti odos plotai ant kaktos, krūtinės, pečių. Silpnoji skaitmenos vieta - ji negali perteikti detalių šviesiose, ir tuo labiau pereksponuotose vietose. Su skaitmeninių fotoaparatu užtenka pereksponuoti per plauką - ir viskas, visų jų nebėra. Viskas "liejasi" į vientisą vaško ar baltos spalvos dėmę be jokių detalių. Vestuvėse, kur 99% nuotraukų matosi žmogus su balta suknele - pakankamai rimtas trūkumas smile.gif
Atsakyti
Bet tikrai yra didelis skirtumas kur su skaitmeniniu... g.gif .Tos nuotraukos tokios...na savotiškos. Mano fotografas sakė gali ir su tokiu ir su tokiu fotografuoti.
Atsakyti
Va dabar jau man aišku pasidarė.Ačiū T L.Nes kai fotografas man tokias skaitmeniniu nuotraukas rodė, todėl jaučiu man jose kažkas nepatiko..Tai taip suprantu su skaitmeniniu geriausia gamtą fotografuoti, peizažus?
Atsakyti
QUOTE(T L @ 2005 05 18, 14:46)
Jeigu tai Anatolijus Samoilenko, tai galiu apipletkint ir jį smile.gif Tik pažadėkit - kad manęs neišduosit smile.gif
Jo darbo stilius nėra "nelįsti į akis", greičiau atvirkščiai - žmogus kiek "pavaiko" jaunuosius, ir "į pozas pastato", ir pareguliuoja. Bet - tai nėra blogai, nes šitą darbo stilių jis tikrai gerai įvaldęs ir verta truputį "pakentėti" smile.gif .  Jei nesat iš principo nusistatę prieš tokį fotografo darbo stilių - viskas bus tikrai gerai, tikrai džiaugsitės nuotraukom.
Su Anatolijum yra kita problema, ir labai rimta. Pernai metais jis pradėjo fotografuoti su skaitmena. Nesigilinsiu į smulkmenas, pasakysiu tik tiek, kad "skaitmena" ir "kokybė" nelabai vaikšto kartu. Ir dabartinės Anatolijaus nuotraukos, lyginant su metų senumo ar senesnės, fotkintom dar su juostiniu aparatu - tikra tragedija ir kataklizmas. Technine, kokybės prasme. Tai supranta visi Anatolijaus kolegos, laborantai, kai kurie klientai, tik - ne pats Anatolijus. Nes jis dar džiaugiasi fotiku su "bells and whistles", rodančiu paveiksliukus ir tas džiaugsmas nauju žaislu jam visa kita užstoja.
Reikalaukit, kad Jūsų vestuvėse jis dirbtų su juostiniu fotoaparatu, vat tada tikrai viskas bus gerai. Pagrąsinkit, kad vestuvių dieną tarpdury patikrinsit, su kokiu aparatu atvažiavo, ir su skaitmeniniu per duris neįleisit smile.gif Aš visiškai rimtai, nejuokauju.
Taip taip, apie tą patį fotografą kalba ėjo smile.gif. Prisiminiau jau jo pavardę smile.gif. Iš tikrųjų tai maniškis nori visko - ir gražių, meniškų nuotraukų, ir kad jos skaitmeniniam formate būtų... O iš paprasto fotiko sukėlus į skaitmeną, tikriausiai, kokybė bus ne labai gera? g.gif O kad su rimtu juostiniu fotoaparatu nuotraukos daug gersnės gaunasi, šitą ir Vaclovas iš Garliavos mums sakė... Chmmm... g.gif Gaila, kad Tamstelė užimtas esate verysad.gif , nes pačio nuotraukytės mums labiausiai patiko thumbup.gif . O gal kas dar tokiu panašiu stilium dirbantis yra ir būtų galima gauti jo(s) kontaktus? smile.gif
Atsakyti