Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

QUOTE(AsIrTu @ 2005 05 17, 01:21)

P.S. o dėl nakvynės, tai, įtariu, mes patys rūpinsimės, tik gal jau ne apartamentus fotografams ir šeimininkėms imsim smile.gif. Negi dabar lauke jie miegos? smile.gif


paprastai fotografai ta pati vakara vaziuoja namo, o is ryto jau atveza nuotrauko pavyzdzius, kad sveciai jas galetu uzsisakyti.
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2005 05 17, 07:22)
paprastai fotografai ta pati vakara vaziuoja namo, o is ryto jau atveza nuotrauko pavyzdzius, kad sveciai jas galetu uzsisakyti.

O mano fotografė pasiūlė nuotraukas atvežti ne antrąją vestuvių dieną, nes ji sako, kad antrąją dieną paskui kai ima visi žiūrinėti tas nuotraukas, tai šventėje nustoja dalyvauti ir rūpi visiems tik nuotraukos. biggrin.gif Ir be to, ji sako, kad gražesnės nuotraukos gaunasi, kai laiko daugiau joms skiria, o ne vieną naktį, nes ji dalį nuotraukų su kompu apipavidalina (pridėlioja visokių drugelių ir panašiai).
O dar juk ir antrą dieną pas mus fotografuos, tai paskui ji nori, kad visas nuotraukas kartu atiduoti galėtų ir kad ramiai po šventės jas visi peržiūrėti galėtų. smile.gif
Ji duos 2 savaitėms albumą, kad net ir tie, kas išvažinės namo galėtų peržiūrėti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Panicka @ 2005 05 17, 09:52)
O mano fotografė pasiūlė nuotraukas atvežti ne antrąją vestuvių dieną, nes ji sako, kad antrąją dieną paskui kai ima visi žiūrinėti tas nuotraukas, tai šventėje nustoja dalyvauti ir rūpi visiems tik nuotraukos.  biggrin.gif  Ir be to, ji sako, kad gražesnės nuotraukos gaunasi, kai laiko daugiau joms skiria, o ne vieną naktį, nes ji dalį nuotraukų su kompu apipavidalina (pridėlioja visokių drugelių ir panašiai).
O dar juk ir antrą dieną pas mus fotografuos, tai paskui ji nori, kad visas nuotraukas kartu atiduoti galėtų ir kad ramiai po šventės jas visi peržiūrėti galėtų.  smile.gif
Ji duos 2 savaitėms albumą, kad net ir tie, kas išvažinės namo galėtų peržiūrėti.  smile.gif


nu jau nieko mano akimis nera baisiau kaip nuotraukoje piestu drugeliu prideda blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2005 05 17, 09:10)
nu jau nieko mano akimis nera baisiau kaip nuotraukoje piestu drugeliu prideda blink.gif

Skonio reikalas. smile.gif
Mačiau pas ją, kai ji man rodė nuotraukas, tai buvo vienoje: sėdi nuotaka su pamergėm ant pievelės ir pridėta šiek tiek su kompu gėlyčių su drugeliais, bet ten jie ne piešti, o iš kitos nuotraukos. smile.gif Turbūt nerado žydinčių pievų Lietuvoje, tai ir pridėliojo... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Panicka @ 2005 05 17, 10:16)
Skonio reikalas.  smile.gif
Mačiau pas ją, kai ji man rodė nuotraukas, tai buvo vienoje: sėdi nuotaka su pamergėm ant pievelės ir pridėta šiek tiek su kompu gėlyčių su drugeliais, bet ten jie ne piešti, o iš kitos nuotraukos.  smile.gif  Turbūt nerado žydinčių pievų Lietuvoje, tai ir pridėliojo...  biggrin.gif



o kas tavo fotografė? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryziuke @ 2005 05 17, 10:27)
o kas tavo fotografė? g.gif

Aš nežinau tiksliai pavardės... Vardas tai Jūratė. smile.gif Ji iš Kauno. smile.gif
Atsakyti
[quote=AsIrTu,2005 05 17, 00:21]
Mes tai pačiam fotografui irgi nebuvome nieko palikę (tik nuo mūsų nugręžė a la "užstatą" tas taip čia nuskambėjęs toks Vaclovas iš Aleksoto). Tik kažkodėl turiu tokį įtarimą, kad čia jis sau kažkokią "duoklę" nuo fotografo pasiima, nes jis mums fotografą ir rekomendavo. Mes irgi kažko tokio meniško norėjome, bet Lopata, Česonis ir kiti buvo užimti, tai teko kažko kito dairytis. Nepamenu dabar pavardės, ką ten mums parinko, žinau tik, kad vardas Anatolijus. Gal savaitgalį nuvažiuosime su juo susitikti ir konkrečiai aptarti viską.
Labas AS IR TU, pasirodo ne aš viena čia iš Vaclovo užsisakiau.Beje man tą Anatolijų jis irgi siūlė. Taip, jam eina procentas nuo kiekvieno kliento, kurį jis pasiūlo fotografams, muzikantams, filmuotojams.
O dėl nakvynės taigi jiems nereikia nakvynės, nes fotografas kai baigia darbą, važiuoja nuotraukų daryti. Kad sekmadienį atvežtų.
Nebent nakvynė muzikantams, jei jie dvi dienas groja.
Tai mes paskui galėsim palyginti mūsų fotografų darbus. Nes jie sakė stengiasi gaudyti kadrus, o ne dirbtinai statyti.
Atsakyti
QUOTE(plato @ 2005 05 17, 12:01)
Labas AS IR TU, pasirodo ne aš viena čia iš Vaclovo užsisakiau.Beje man tą Anatolijų jis irgi siūlė.

O dėl nakvynės taigi jiems nereikia nakvynės, nes fotografas kai baigia darbą, važiuoja nuotraukų daryti. Kad sekmadienį atvežtų.

Tai mes paskui galėsim palyginti mūsų fotografų darbus. Nes jie sakė stengiasi gaudyti kadrus, o ne dirbtinai statyti.

Labas smile.gif. Taip taip, ne Tu viena... ax.gif Na, mes kai švęsime vestuves ~80 Km nuo Kauno, tai ir nežinau, ar ofotografas važiuos dar nuotraukų vidury nakties daryti:). Be to gerai Panicka pastebėjo, kad antrą dieną, jei ir atveš nuotraukas, tai jau visi tik jomis ir bus užsiėmę... Na, bet čia reikės su fotografu aptarti.

O darbus palyginti tikrai galėsim. Šiaip tai mes visai kitą buvom užsisakę (nepamenu dabar vardo), net užstatą palikom, tik tiek, kad tam fotografui žmonos atostogos persikėlė į mūsų datą, tai jis jau negalės dirbti, nes išvarys atostogauti. Tai todėl ir teko kitą fotografą imtis. Bet šiaip esu girdėjus, kad jau nuo senesnių laikų Anatolijaus darbai labai geri. Tai pažiūrėsim ax.gif
Atsakyti
http://www.rachellph...s/couples.html# Siunčiu adresiuką
Atsakyti
QUOTE(plato @ 2005 05 17, 21:23)
O kaip jums tokio tipo nuotraukos?


Kaip supratau, tai nuotraukoje įamžintas jaunųjų bučinys iš arti... taip ?
Atsakyti
Norėjau didesnę nuotrauką įkelti, bet nesigavo, tai adresiuką atsiunčiau.
Kaip jums tokios nuotraukos?
Atsakyti
Labai šaunus puslapiukas. Ir nors tematika ta pati - vestuvės - tačiau nuotraukos labai savitos ir įspūdingos. thumbup.gif
Atsakyti