Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

QUOTE(Cikadelė @ 2005 04 28, 12:33)
Laba diena,

Toja, aš nedėjau savo nuotraukų viešai smile.gif

Tiesiog nesinori čia visiems rodytis smile.gif Bet patikinu, kad nuotraukos labai gražios smile.gif Česonio darytos smile.gif


na jei kad jau veisai nedejai,tai gal privaciai parodyti galetum, ta prasme, emailu atsiusti g.gif ax.gif as tai labai noreeciau:) ax.gif
Atsakyti
Visas būsimas nuotakas nuoširdžiai kviečiu atvykti į pirmą kartą Lietuvoje organizuojamą Vestuvinių fotografijų parodą, kuri įvyks š.m. gegužės 5-11d. baldų ir interjero centre "Dalia" (Žirmūnų g. 70, Vilnius). Šios parodos atidarymo dieną (ketvirtadienį) 19val. galėsite ne tik pamatyti fotografų (iš visos Lietuvos) darbus (tiek studijinius, tiek reportažinius), bet ir su jais gyvai pabendrauti, o gal net kurį užsisakyti savo vestuvėms.


Atsakyti
Man V.Garlo nuotraukos taip pat labai patiko thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
[quote=T L,2005 04 20, 17:12]
Tai, kad jūsų albume nėra jokių "užmerktų akių" - tai reiškia tik tai, kad fotografas ar fotografė atrinko ir tokių nuotraukų neįdėjo į albumą, nuo fotografo meistriškumo tai visai nepriklauso. Spręsti apie fotografo meistriškumą reiktų pagal tas nuotraukas, kurios albume yra, o ne pagal tas, kurių jame nėra smile.gif

Labai dekui uz paaiskinima, gerbiamas fotografe tikrai nezinojau visu techniniu subtilybiu. Savo zinuteje tik norejau papasakoti, kokias nuotraukas gavome ir koki ispudi fotografes darbas paliko. Galima sakyti, kad gavome ir tas, kuriu nebuvo albume, nes fotografe mums nuskenavo juosteles ir surase i cd. Jomis likau lygiai taip pat patenkinta. Svarbiausia,kad tas mums papildomai nekainavo.
Noriu pasakyt visoms forumietems busimoms nuotakoms, kad tik betaupydamos nekviestumet giminiu atlikti fotografu vaidmens,nes nei tokiu fotoaparatu tures,nei patirties.. smile.gif teko matyt tokiu nuotrauku-zmones ilgokai nagelius grauzesi.. Juk visi jaunieji linke manyti,kad vestuves tik karta gyvenime..tikekimes smile.gif Man pasiseke susirast profesionale uz prieinama kaina smile.gif Jums linkiu to paties smile.gif
Atsakyti
Mes irgi uzsisakem Vaida, jis thumbup.gif ir nei kiek negaila pinigeliu, nes nuotraukos juk visam gyvenimui. Man netgi filmavimas nera toks svarbus, kaip nuotraukos.
Atsakyti
QUOTE(r@siukas @ 2005 04 29, 07:57)
Mes irgi uzsisakem Vaida, jis thumbup.gif  ir nei kiek negaila pinigeliu, nes nuotraukos juk visam gyvenimui. Man netgi filmavimas nera toks svarbus, kaip nuotraukos.


O kiek užsiprašė, jei ne paslaptis? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Egloshke @ 2005 04 29, 09:06)
O kiek užsiprašė, jei ne paslaptis? mirksiukas.gif

700lt, bet bus daug nuotrauku
Atsakyti
QUOTE(r@siukas @ 2005 04 29, 13:53)
700lt, bet bus daug nuotrauku


O tai už nuotraukytes jau nebereiks mokėti? g.gif
Atsakyti
[quote=Laukianti,2005 04 28, 21:43]
[quote=T L,2005 04 20, 17:12]
Tai, kad jūsų albume nėra jokių "užmerktų akių" - tai reiškia tik tai, kad fotografas ar fotografė atrinko ir tokių nuotraukų neįdėjo į albumą, nuo fotografo meistriškumo tai visai nepriklauso. Spręsti apie fotografo meistriškumą reiktų pagal tas nuotraukas, kurios albume yra, o ne pagal tas, kurių jame nėra smile.gif

Labai dekui uz paaiskinima, gerbiamas fotografe tikrai nezinojau visu techniniu subtilybiu. Savo zinuteje tik norejau papasakoti, kokias nuotraukas gavome ir koki ispudi fotografes darbas paliko. Galima sakyti, kad gavome ir tas, kuriu nebuvo albume, nes fotografe mums nuskenavo juosteles ir surase i cd. Jomis likau lygiai taip pat patenkinta. Svarbiausia,kad tas mums papildomai nekainavo.
Noriu pasakyt visoms forumietems busimoms nuotakoms, kad tik betaupydamos nekviestumet giminiu atlikti fotografu vaidmens,nes nei tokiu fotoaparatu tures,nei patirties.. smile.gif teko matyt tokiu nuotrauku-zmones ilgokai nagelius grauzesi.. Juk visi jaunieji linke manyti,kad vestuves tik karta gyvenime..tikekimes smile.gif Man pasiseke susirast profesionale uz prieinama kaina smile.gif Jums linkiu to paties smile.gif
[/quote]
ačiū ačiū už palinkėjimus, na kai bus padarytos nuotraukos tada ir spręsim ar gerai nufotkino smile.gif
Atsakyti
Labas visoms ir visiems,

Labai uzvire cia tos diskusijos apie fotografus. Gal but del to, kad visos norim tu paciu, paciu paciu geriausiu....
cia tiek daug rekomendaciju, todel susidaro ispudis jog tai vieninteliai ir geriausi salies fotografai. ax.gif
idomu, koks procentas forumieciu vilnietes, kiek ne g.gif
ne vilnietems patarciau aplink, savo gimtuosiuose miestuose pasidairyti. as asmeniskai skaitau si foruma ir aisku pirmiausia apskambinau visus cia paminetus, taciau galiausiai suradau fotografa is Alytaus. Maciau nuotraukas ir labai patiko. Grazios, dziaugiuosi, kad zmogus ismano ka daro. thumbup.gif

Sekmes !
Atsakyti
QUOTE(Smailiukas @ 2005 04 30, 11:13)
idomu, koks procentas forumieciu vilnietes, kiek ne  g.gif
ne vilnietems patarciau aplink, savo gimtuosiuose miestuose pasidairyti. as asmeniskai skaitau si foruma ir aisku pirmiausia apskambinau visus cia paminetus, taciau galiausiai suradau fotografa is Alytaus. Maciau nuotraukas ir labai patiko. Grazios, dziaugiuosi, kad zmogus ismano ka daro.  thumbup.gif

Sekmes !


Na, man siule fotografa is mano gimtojo miesto. Net nakvyne jam butu surade unsure.gif Pazistu as ji asmeniskai, be to, jis mano drauges vestuves fotografavo doh.gif Zinoma, buciau sumokejusi gal dvigubai maziau, bet buciau dabar nelaiminga cry.gif As tokiu nuotrauku ir taip turiu- daviau draugei savo skaitmenini fotoaparat ir ji fotkino. Nuotrauku lygis toks pat, kai to profesionalo doh.gif
Kitas fotografas yra vyro artimas giminaitis. Fotkina juosteliniu, brangiu, kokybisku fotoaparatu, bet... is visos juosteles iseina vos 2-3 nuotraukos blink.gif Na, aciu, bet as tokiais dalykais nerizikuoju schmoll.gif

Zinoma, yra geru fotografu visur, smagu, kad kiti randa thumbup.gif Bet as kuo toliau, tuo labiau pasitikiu rekomendacijomis drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2005 04 30, 11:28)
Na, man siule fotografa is mano gimtojo miesto. Net nakvyne jam butu surade  unsure.gif  Pazistu as ji asmeniskai, be to, jis mano drauges vestuves fotografavo  doh.gif  Zinoma, buciau sumokejusi gal dvigubai maziau, bet buciau dabar nelaiminga  cry.gif As tokiu nuotrauku ir taip turiu- daviau draugei savo skaitmenini fotoaparat ir ji fotkino. Nuotrauku lygis toks pat, kai to profesionalo  doh.gif
Kitas fotografas yra vyro artimas giminaitis. Fotkina juosteliniu, brangiu, kokybisku fotoaparatu, bet... is visos juosteles iseina vos 2-3 nuotraukos  blink.gif  Na, aciu, bet as tokiais dalykais nerizikuoju  schmoll.gif
Zinoma, yra geru fotografu visur, smagu, kad kiti randa  thumbup.gif  Bet as kuo toliau, tuo labiau pasitikiu rekomendacijomis  drinks_cheers.gif


na tai taip, is dalies kartais geriau jau rekomenduotas ir kitu zmoniu "patikrintas" fotografas, nei kad visai atsitiktnia rastas, ar is gimines,pazystamu paimtas...kur paskui zvelgiant i jo padarytas nuotraukas tik cry.gif norisi....
Atsakyti