Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

QUOTE(T L @ 2005 04 26, 22:12)
... Tiesa, Lietuvoje perkant foto aparatūrą ji dar kažkodėl kainuoja x2-x3 daugiau negu kokiam New York'e...


Ačiū už informaciją. Būtinai pasidomėsiu smile.gif

Beje, man taip pat pasirodė, kad pas mus foto aparatūros kaina gan išpūsta.
Atsakyti
Va prieš pora minučių gavau savo vienos draugės vestuvines nuotraukas pažiūrėti mirksiukas.gif tai kažkaip vėl pagalvojau apie fotografų svarbą smile.gif Labai nykios fotografijos, gal todėl kad balandis, ir šiemet dar toks vėlyvas ... o gal kad fotografas nekoks ax.gif

Nežinau, koks fotografas fotografavo, bet kažkaip nemokėjo nutaikyti gerų kadrų- kai kur šypsenos persikreipusios, arba pvz draugė taip pasukusi kaklą, kad matosi raukšlės. Na tegu matosi, bet ne vestuvinėse nuotraukose... arba taip pasisukusi (ji dabar laukiasi) kad atrodo kaip kamuolys, nors jos pilvukas dar toks mažytis....

Šiandien dar žiūrinėjau savąsias internetiniame variante- tai vėl pasigėrėjau. Pvz man nepatinka, kad kai kurie fotografai daro vieną tipinę nuotrauką- pvz pritraukia veidus, būtinai matosi išsikišusi puokštė, o tada riebiai užrašo abiejų jaunųjų vardus ir santuokos datą cry.gif mačiau įvairių variantų (prieš apsiženijant bučiau galėjus konsultuot šiais klausimais, nes jau tiek info buvau prisirinkusi ax.gif pvz su užrašais ir dar jaunųjų veideliai įrėminti žaliame klevo lape, arba drugelio sparnuose, arba rožės žiede... Su photoshop`u lengva padaryti, tad kam tą fotografą samdyti, jei pats paskui gali susimaketuoti, susidėlioti...

Skonio reikalas- bet kuo toliau, tuo vis labiau įsitikinu, kad reikia turėti talentą fotografuoti, gerai fotografuoti. O nevisi fotografai jį turi.

P.S prieš mėnesį žiūrinėjau dar vienos pažįstamos fotkes (praėjusį birželį tuokėsi) bet fotkinosi tik fotoatelje, tai vistiek ne tas pats, kas gamtoje... Niekada nesifotografuočiau tik ateljė, galbūt ir ten ir ten (jei leidžia galimybės), bet jei visos fotkės tik tarp keturių sienų, kad ir su visokiais atributais......
Atsakyti
o as taip ir nemaciau Cikadeles vestuviniu nuotrauku sad.gif
kur galima butu rasti?
Atsakyti
O man su Gintaru nepavyko susitarti, kadangi jau užimtas cry.gif Tai susitarėm su kitu fotografu Arūnu Vilčinsku, kurio nuotraukelės man taip pat visai patiko. Kaunietės, jei sudomintų, jo nuotraukėlių galima pasižiūrėti http://arunas.mysharedphotos.com/.
Gal kas yra naudojęsis jo paslaugomis?.. Pasidalinkit patirtim.
Atsakyti
QUOTE(toja @ 2005 04 28, 12:34)
o as taip ir nemaciau Cikadeles vestuviniu nuotrauku  sad.gif 
kur galima butu rasti?


Laba diena,

Toja, aš nedėjau savo nuotraukų viešai smile.gif

Tiesiog nesinori čia visiems rodytis smile.gif Bet patikinu, kad nuotraukos labai gražios smile.gif Česonio darytos smile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cikadelė: 28 balandžio 2005 - 12:33
QUOTE(Egloshke @ 2005 04 28, 12:19)
O man su Gintaru nepavyko susitarti, kadangi jau užimtas cry.gif  Tai susitarėm su kitu fotografu Arūnu Vilčinsku, kurio nuotraukelės man taip pat visai patiko. Kaunietės, jei sudomintų, jo nuotraukėlių galima pasižiūrėti http://arunas.mysharedphotos.com/.
Gal kas yra naudojęsis jo paslaugomis?.. Pasidalinkit patirtim.


Tarp Tavo minimo fotografo nuotraukų radau labai vertingų ir įdomių nuotraukyčių: žiedai, pasitikimo su duona ir vandeniu atributai ir kt. Patiko labai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxjolantaxxx @ 2005 04 28, 14:57)
Tarp Tavo minimo fotografo nuotraukų radau labai vertingų ir įdomių nuotraukyčių: žiedai, pasitikimo su duona ir vandeniu atributai ir kt. Patiko labai  thumbup.gif

aha, taures apipintos petrazolemis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxjolantaxxx @ 2005 04 28, 13:57)
Tarp Tavo minimo fotografo nuotraukų radau labai vertingų ir įdomių nuotraukyčių: žiedai, pasitikimo su duona ir vandeniu atributai ir kt. Patiko labai  thumbup.gif


Kas? Nuotraukytės, ar žiedai? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Egloshke @ 2005 04 28, 15:34)
Kas? Nuotraukytės, ar žiedai? biggrin.gif


Patiko nuotraukos, kuriose šie atributai užfiksuoti...
Atsakyti
dar sako zmones kad Vaidas Garla geras fotografas.
www.vgfoto.lt.

Bet musu vestuviu diena jis buvo uzimtas
Atsakyti
QUOTE(Egloshke @ 2005 04 28, 13:19)
O man su Gintaru nepavyko susitarti, kadangi jau užimtas cry.gif  Tai susitarėm su kitu fotografu Arūnu Vilčinsku, kurio nuotraukelės man taip pat visai patiko. Kaunietės, jei sudomintų, jo nuotraukėlių galima pasižiūrėti http://arunas.mysharedphotos.com/.
Gal kas yra naudojęsis jo paslaugomis?.. Pasidalinkit patirtim.

Pasižiūrėjau thumbup.gif Egloshe, jums pasisekė, mano galva, darbai labai gražūs thumbup.gif

gal čia naujas būsimas talentas.... g.gif man labai patiko...žinok manau nesigailėsit rolleyes.gif

O girdėjau, kad Garla brangokas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(AAgne @ 2005 04 28, 16:08)
dar sako zmones kad Vaidas Garla geras fotografas.
www.vgfoto.lt.

Bet musu vestuviu diena jis buvo uzimtas


Isties geras thumbup.gif Musu vestuves pernai fotografavo, tai dar neatsidziaugiau nuotraukomis thumbup.gif
O tas www veikia? Man neatidaro tokio puslapio, o as taip laukiu kada jis susikurs savo internetine svetaine doh.gif

Jau radau ax.gif Tikslus adresas su com pabaiga smile.gif www.vgfoto.com thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Will: 28 balandžio 2005 - 17:00