Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

QUOTE(T L @ 2005 04 22, 00:26)
Na, labai nesistebiu - toks organizatoriaus darbas, jei atvirai. Kabinti makaronus. Ir "iškišinėti" tą fotografą, kuris tuo momentu laisvesnis ar nuo kurio "procentas" tam  organizatoriui didesnis, ar kurį žūt būt kam nors pripiršti reik, kad be darbo neliktų. Ir tuo tikslu -  peikti kitus. Verslas. Bet jeigu nesunku - papasakokit daugiau, gal geriau privačiai, suintrigavot. Dėkui iš anksto smile.gif

nu labai jau cia visom idomu tavo panegirika skaityti doh.gif gal tu geriau koki reklamini straipsni apie sve "lietuvos ryte" uzsisakyk, paprasciau butu gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(Bella @ 2005 04 21, 00:42)
Tada labai maloniai prašome plačiau apie jį papasakoti ir kam reikės tikrai atsirinks. Vien tik vardo rekomendacija dar nieko nereiškia. Gal yra kokia nuoroda  pažiūrėti jo darbus? smile.gif



... Labas, Bella, atradau lasivą minutę ir užbėgau pratęsti diskusiją smile.gif

Pilnai sutinku, jog vien tik vardo rekomendacija nieko nereiškia. Nes kiek žmonių, tiek nuomonių bei skonių sunglasses2.gif

Pasiteiravau Ryčio dėl nuorodos į jo darbus. Sakė, jog šiuo metu yra kuriama svetainė. Taigi artimiausiu laiku galėsiu nukreipti jus, kaip originalias asmenybes, kurioms tikrai yra aktualu kiekvienos nuostabios akimirkos grožis ir natūralumas. photo.gif smile.gif

... Man įstrigo šis fotografo pasakymas, jog galima fotografuoti bet kokį žmogų ir gauti gerą nuotrauką. Tačiau norint gauti super gerą nuotrauką, reikia prieš tai su tuo žmogum susipažinti... Tiesiog būtina sužinoti ko tas žmogus konkrečiai nori, koks jo sonis. Kokias norėtų matyti nuotraukas - tamsaus kolorito ar šviesaus ir panašiai. Galų gale pasiūlyti keletą variantų, kad žmogus lengiau apsispręstų, ko iš tiesų norima.
Fotografo užduotis - padaryti kuo lakoniškesnę, gyvesnę nuotrauką. Kažkur skaičiau labai įdomią mintį, jog dailininkas pradeda savo darbą nuo balto lapo ir piešia tol, kol mano, jog jo sumanymas yra pilnai įgyvendintas. Tuo tarpu fotografas pradeda iš kito galo: užfiksuoja viską, o paskui palieka tiek, kiek reikia...
Atsakyti
[Fotografo užduotis - padaryti kuo lakoniškesnę, gyvesnę nuotrauką. Kažkur skaičiau labai įdomią mintį, jog dailininkas pradeda savo darbą nuo balto lapo ir piešia tol, kol mano, jog jo sumanymas yra pilnai įgyvendintas. Tuo tarpu fotografas pradeda iš kito galo: užfiksuoja viską, o paskui palieka tiek, kiek reikia...
[/quote]

Nu bet kaip romatiska thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Wajda @ 2005 04 22, 14:48)
Nu bet kaip romatiska thumbup.gif  biggrin.gif


Wajdute, turbūt pati esi romantiška asmenybė? heart.gif

Man patinka originalūs fotografai, tokie kaip Rytis, kurie nesistengia vestuvines nuotraukėles sprausti į tam tikrus rėmus. Tiesiog aklai neina su kitais fotografais (kaip su banda) ir, kaip patebėjau, niekad nedaro tokių pačių vestuvinių nuotraukų (o mane asmeniškai vienodumas papjauna vietoj wacko.gif ). Pavyzdžiui, Rytis moka būti universalus. Tai yra vienu metu būti ir reporteriu, ir ateljė fotografu (sustatyti, sugalvoti, sudėlioti kojas, rankeles ir panašiai).

... Tiesa, norėčiau dar pridurti, jog pati gražiausia jaučiuosi ne tada, kai būnu gražiai susišukavusi, pasidažiusi ar apsirengusi.... Grožį teikia ne šie, o kiti, daug svarbesni dalykai... Pati gražiausia jaučiausi per mokyklos išleistuves, vestuves, tą dieną, kai pagimdžiau sūnų... Draugai, bevartydami šių akimirkų nuotraukas, pastebi ne šukuoseną, o laime spinduliuojantį veidą.... Gyvenimo situacijos, kurių metu jaučiausi graži, labai skyrėsi, tačiau jas siejo vienas bendras jausmas - Meilė: vyrui (kad ir buvusiam), vaikui, darbui.
... O tai visada užfiksuoja geri fotografai, kurie moka pastebėti puikius vaizdus ir jausmus... Geras rezultas neateina pats. Jis nepriklauso nuo fotoaparato. Priklauso tik nuo pačio fotografo, kaip asmenybės, kuris į pagalbą pasitelkia savo meniškus sugebėjimus ir išlieka pats savimi...
Atsakyti
Gal aš per daug skeptiška, tačiau perskaičius rekomendacinį laišką apie Rytį , susidarė įspūdis, jog visi fotografai "eiliniai", tik negirdėtas (bent jau man) Rytis - originaliausias. Reportažinės nuotraukos - dar ne originalumas. Tai tik mano asmeninė nuomonė.
Atsakyti
Aš visai neromantiška, tarp kitko ax.gif

Gal ir nieko tas reklamuojamas fotografas Rytis - aš panašaus ieškojau, radau ir manau nenusivilsiu nuotraukų kokybe. Nebus pagal "trafaretus", tikiuosi.

Tačiau tos nesibaigiančios liaupsės labai įtartinos atrodo ax.gif Mums geriau būtų į nuotraukytės pasižiūrėti, tada ir bus aišku kaip ten kas 4u.gif Galima ir čia būtų nuotraukytes patalpinti.
Atsakyti
QUOTE(baltoslankos @ 2005 04 22, 17:03)
Gal aš per daug skeptiška, tačiau perskaičius rekomendacinį laišką apie Rytį , susidarė įspūdis, jog visi fotografai "eiliniai", tik negirdėtas  (bent jau man) Rytis - originaliausias. Reportažinės nuotraukos - dar ne originalumas. Tai tik mano asmeninė nuomonė.



Baltoslankos smile.gif

Aš taip pat išreiškiau savo nuomonę. Niekada nevartoju žodelio "visi". nono.gif
Buvo užklausimas apie fotografą ir aš jį parekomendavau iš savo patirties. Nes juo tikrai nenusivyliau smile.gif Kai tik bus sukurta svetainė, atsiras galimybių pamatyti ir nuotraukėlių pavyzdžių. Tuomet aplinkiniai ir įvertins (tinka, netinka).
O aš savo nuotraukėles (Ryčio darytas) nelabai norėčiau viešai pateikti, nes tai par daug asmeniška..
Kodėl būtent aš jį rekomenduoju? Todėl, kad iš man sutiktų fotografų jis ir labiausiai pasižymėjo originalumu (mano akimis). Taigi, savo nuomonės tikrai neperšu. Tiesiog bandau pasidalinti savo įspūdžiais.


Ir tikrai puiku, kad turi savo nuomonę. Juk skoniui draugų nėra. Tiesa? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Wajda @ 2005 04 22, 17:55)
Aš visai neromantiška, tarp kitko  ax.gif

Gal ir nieko tas reklamuojamas fotografas Rytis - aš panašaus ieškojau, radau ir manau nenusivilsiu nuotraukų kokybe. Nebus pagal "trafaretus", tikiuosi.

Tačiau tos nesibaigiančios liaupsės labai įtartinos atrodo  ax.gif  Mums geriau būtų į nuotraukytės pasižiūrėti, tada ir bus aišku kaip ten kas 4u.gif Galima ir čia būtų nuotraukytes patalpinti.


smile.gif Ach taip, Wajdute, matyt ne taip supratau dėl romantiškumo.

Tikiuosi ir aš, kad nuotraukėlės bus puikios. smile.gif Ir kas tas fotografas? Jei patiks, būtinai paliaupsink smile.gif Tai bent žinosim, kad dar vienas fotografas yra originalus clap_1.gif

Tiesa, Nuotraukėlės bus patalpintos jo paties sukurtoje svetainėje photo.gif

Malonu su jumis padiskutuoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ksena @ 2005 04 20, 22:37)
Aš tik už reportažinę fotografiją nenutolstant nuo vestuvių esmės ir natūralumo... Už tą taiklią akį, fiksuojančią "lemiamą akimirką".
Tad nuoširdžiai rekomenduoju Rytį Mikulėną!  thumbup.gif


Minėtasis Rytis Mikulėnas fotografuos mano vestuvių šventines akimirkas. Su juo buvau susitikusi prieš tris savaites ir iš karto susitariau. Patvirtinu, kad viskas, ką apie jį pasakojo Ksena, yra tiesa. Pats Rytis minėjo, kad daug fotografijos meno paslapčių išmoko darbdamas su garsia fotografe Laima Gelažiūte (apie šios fotografės darbų įvertinimą galite pasiskaityti šio forumo ankstesniosiose žinutėse).

Jei ieškote palyginti nebrangaus ir gero fotografo - pabandykite kreiptis į jį (rytistilvytis@yahoo.com). Susitiksite, o tada ir galėsite nuspręsti, ar Rytis Jums tinka.

Jaunasis fotografas yra iš Kauno, bet minėjo, kad gali vykti ir į kitus miestus (pvz., Vilnių).
Atsakyti
Dėkui už išsamias fotografo Ryčio rekomendacijas. Prirašėt pakankamai, belieka laukti "vizualinės medžiagos".
Atsakyti
QUOTE(xxxjolantaxxx @ 2005 04 22, 21:48)
Pats Rytis minėjo, kad daug fotografijos meno paslapčių išmoko darbdamas su garsia fotografe Laima Gelažiūte (apie šios fotografės darbų įvertinimą galite pasiskaityti šio forumo ankstesniosiose žinutėse).


Prieš užsisakę savo fotografą (Gintarą Česonį thumbup.gif žadėjom užsisakyti Gelažiūtę smile.gif net buvom su ja nuėję pasišnekėt, pasižiūrėjom jos darbus, net kažkokį minimalų užstatą palikom. Tačiau pamatę Česonio darbus, supratom koks didelis atotrūkis tarp jo ir p. Laimos. Žinoma, nenoriu nieko nei girti nei peikti, bet kadangi galiu vizualiai palyginti abiejų darbus, pirmenybę atiduodu Gintarui thumbup.gif Nes p. Laimos nuotraukos tokios dirbtinės labiau.... naminės, o aš kaip sakant labiau veržiuosi į gamtą bei natūralumą...

Bet kiekvienas renkamės, ką norim mirksiukas.gif
Atsakyti
o as pasakyt noreciau, taip pat nieko nepeikdama, kadangi kiekvienas turi savo pasaulejauta, pasauleziura, kuri atsispindi jo darbuose, taciau, man asmeniskai labai artimi Gintaro Cesonio darbai. kAi i juos ziuri, jauti, kad jie pilni gilaus dvasiskumo, lyg fotokadru butu pagautas tas paslaptingas giluminis vidinis zmogaus dvasinis pasaulis, ar jo isnirusi ta sakenude kruopelyte. wub.gif
asmeniskaia s, per visia didesnes sventes savo, imsiu tik ji thumbup.gif
Atsakyti