Įkraunama...
Įkraunama...

Dienos sentencijos, gražios, pamokančios

"Jei esi kurtų veislės, kodėl stengiesi atrodyti tarsi kinų mopsas." (D.E.Sitwel)
Atsakyti
QUOTE(gyvenu gerai @ 2010 03 03, 10:21)
Kelios Bendžamino Franklino mintys:

Turbūt iš visų įgimtų aistrų mums sunkiausia įveikti išdidumą; kad ir kaip maskuojamas, kad ir kaip gujamas, slopinamas, marinamas - jis vis gyvena ir kartkarčiais prasiveržęs pasirodo visu gražumu.


Tikra tiesa...
Atsakyti
Kartais prisidirbus pasakau sau: "PRALEIDAI GERA PROGA PATYLETI".
Atsakyti
Mūsų gyvenimas nuolatinė kova,
Iki pietų - su alkiu,
Nuo pietų - su miegu.
biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Silena @ 2010 03 03, 15:25)
Mūsų gyvenimas nuolatinė kova,
Iki pietų - su alkiu,
[I]Nuo pietų - su miegu.
[/i]  biggrin.gif

Cia apie mano vyra ... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LinVik @ 2010 03 03, 15:25)
Kartais prisidirbus pasakau sau: "PRALEIDAI GERA PROGA PATYLETI".


thumbup.gif cia man daznai tiktu lotuliukas.gif
Atsakyti
"Visada būkite pirmarūšiu "aš", o ne antrarūšiu kieno nors variantu." (J.Garland)
Atsakyti
Geriausia dovana, kurią galėtume įteikti savo vaikams – tai mūsų laikas. O viena brangiausių dovanų jums bus tas laikas, kai džiaugsitės savo vaikais ir juose matysite svarbiausia: mažą stebuklingą meilės kūrinį. (Iš Robin Sharma knygos "Kas verks, kai tu mirsi")
Atsakyti
Reikia stengtis būti geresniu, jei ne dėl savęs, tai dėl dienos, kuri po kiekvienos tamsios nakties vistiek ateina....
Papildyta:
Kad pasitrauktum, pirmiausia prieik ...smile.gif)))
Atsakyti
Motina visada atleidžia, juk tam jinai ir atėjo į pasaulį.
Atsakyti
QUOTE(Auksiukė @ 2010 03 04, 12:49)
Geriausia dovana, kurią galėtume įteikti savo vaikams – tai mūsų laikas. O viena brangiausių dovanų jums bus tas laikas, kai džiaugsitės savo vaikais ir juose matysite svarbiausia: mažą stebuklingą meilės kūrinį. (Iš Robin Sharma knygos "Kas verks, kai tu mirsi")

Aukso verti žodžiai 4u.gif
Atsakyti
Eidamas per gyvenimo žaidimų lauką, skubėk pasimėgauti rožių aromatu, nes tau lemta sužaisti tik vieną partiją. Benas Hoganas
Atsakyti