Įkraunama...
Įkraunama...

Dienos sentencijos, gražios, pamokančios

QUOTE(karamele. @ 2010 02 27, 22:56)

Zmogus ne degtukas,
Ir jam ne visvien - kokia jo dezute.



ir man atrodo nuostabus zodziai wub.gif wub.gif
Atsakyti

“Nebijau mirti, tik baisiai nemėgstu…” (J. Miltinis)
Atsakyti
Ginče paskutinį žodį visada ištaria moteris. Viskas, ką po to pasako vyras, yra naujo ginčo pradžia mirksiukas.gif
Atsakyti
Net kai nusiviliame, vis dar viliamės. (Remi de Gurmonas)
Atsakyti
QUOTE(la_vita @ 2010 02 28, 14:30)
Ginče paskutinį žodį visada ištaria moteris. Viskas, ką po to pasako vyras, yra naujo ginčo pradžia  mirksiukas.gif



thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Niekas iš išorės tavęs negali pažeisti, jei iš vidaus nesileisi pažeidžiamas... rolleyes.gif
Atsakyti
*Viskas kas praeina, simbolis tėra <J.Goethe>

*Praeinančiam pasaulyje praeisiu <V.Mačernis>

*Mirtis nėra baisi. Tai juokas pasislėpęs už ašarų, džiaugsmas - už sopulių, tai balžiedžio žiedas po sudžiuvusiais lapais.

*Gerai sakoma - savo nesmirda

*Meilė uždega tavo liūdnas akis

Atsakyti
"Vienodai skaudini tiek save, tiek kitus - kai įsižeidi, ir kai įžeidi".
Atsakyti
Aš bijau pabusti iš laimingo sapno, sudaužyti stiklą, už kurio esu. Aš bandau sugriauti abejonių sieną ir pajusti viską, ką jauti ir tu...
Atsakyti
"Pavasaris - rojaus prieangis." (V.Hugo)
Atsakyti
Mes mylime žmones ne tiek už gerą, kurį jie mums padarė, kiek už gerą, kurį jiems padarėme mes." Ne, blogiausiu atveju mes juos mylime ir už viena, ir už kita. Ir čia nėra nieko blogo. Natūralu, kad esi dėkingas tam, kuris tau leidžia bent sykį būti geresniam, negu esi. Taip mes pagerbiame ir pašloviname geresnio žmogaus idėją.

ALBERTAS KAMIU
**************************

Kūdikiai bijo kiekvieno menkniekio, vaikai - ne to, ko reikia, o mes - ir vieno, ir kito. Nebūk panasus į bloguosius tik todel, kad jų tiek daug, nebūk daugumos žmonių priešas tik todel, kad jie nėra panašus į tave. Didis yra tas, kuris naudojasi moliniais indais tarsi sidabriniais.

SENECA
**************************
Mes negalime ilgai ištverti be oro, vandens ir miego. Toliau pagal svarbą yra maistas. O jam visai ant kulnų lipa vienatvė.
Th.Szasz
****

Švelnumu gali sudrebinti pasaulį.
Mahatma Gandhi
****

Tas, kuris šypsosi užuot pykęs, visuomet yra stipresnis.
Japonų išmintis
****
Meilė yra tai, ko tu atėjai į šią žemę pasiimti. Su savimi kaip su kiekvienu kitu elkis vienodai, neatsižvelgdamas į tai, kas jie yra ir ką daro. Įžvelk kiekviename gėrį net tada, kai jiems klaidų daryti nederėjo. Kalbėk su žmogumi taip, kad atvertum jo širdį ir leistum pasijusti įvertintam.

JYANLA VANZANT
****
Atsakyti
Nuostabu yra tai, kad niekam nereikia laukti nei minutės, jei norime pakeisti pasaulį.

Anne Frank
Atsakyti