Įkraunama...
Įkraunama...

Dienos sentencijos, gražios, pamokančios

"Jeigu nerimo ir rūpesčio paukščiai skraido virš tavo galvos, nieko nepadarysi. Tik neleisk jiems susukti lizdų savo plaukuose. " (Kinų patarlė)
Atsakyti

Įprasti atleisti yra mūsų svarbiausias įnašas gydyti pasaulį.
Marianne Williamson
Atsakyti
Nesileisk pikto nugalimas, bet nugalėk pikta gerumu.
Atsakyti
"Kiekvieno žmogaus gyvenime stoja toks išbandymų laikas, kai patikrinami visi jo resursai. Laikas, kai gyvenimas ima rodytis neteisingas. Kai turime sutelkti visą tikėjimą, visas vertybes, kantrybę, atjautą, atkaklumą. Ir net dar daugiau. Vieni pasinaudoja tokiomis aplinkybėmis ir tampa geresni, o kiti, deja, žlunga" (Antony Robbins)
Atsakyti
Tiramisu - čia daug gražių sentencijų wub.gif
Atsakyti
Gyvenime yra dvi tragedijos: viena - kai vyras negauna tos moters, kurios nori, kita - kai gauna. g.gif
Atsakyti
Jūs turite galių, apie kurias net nesapnavote. Galite nuveikti tai, apie ką net negalvojote. Nėra jokių ribų tam, ko galite tikėtis, išskyrus tas ribas, kurias nubrėžia jūsų mintys. Negalvokite, jog negalite. Galvokite, kad galite.

Darwin P. Kingsley
Atsakyti
Esu vargšas ir turiu tik savo svajones. Kloju jas tau po kojų. Atsargiai! Juk lipi ant mano svajonių.
Atsakyti
QUOTE(lavega @ 2010 06 07, 18:24)
Esu vargšas ir turiu tik savo svajones. Kloju jas tau po kojų. Atsargiai! Juk lipi ant mano svajonių.

wub.gif kaip gražu....
Atsakyti
"Ar visi jaučia tą patį? Ilgisi to, kurio neturi? To vienintelio žmogaus.Tos, kuri moka suprasti nepanaudodama to prieš tave.Tos, kuri nereikalauja tavęs turėti ir kuriai nereikia dėl to meluoti ir norėti būti nuo jos kuo toliau.Ar tokia iš vis yra?"

Herbjorg Wassmo "Septintas susitikimas"
Atsakyti
IR TAI PRAEIS... Kai labai sunku, visad šitą tiesą prisimenu - juk viskas praeina. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lavega @ 2010 06 07, 18:24)
Esu vargšas ir turiu tik savo svajones. Kloju jas tau po kojų. Atsargiai! Juk lipi ant mano svajonių.


net susigraudinau rolleyes.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti