Įkraunama...
Įkraunama...

Dienos sentencijos, gražios, pamokančios

Kas myli,gyvena,ten kur myli,o ne ten,kur gyvena smile.gif
Atsakyti
QUOTE(maybe24 @ 2010 05 11, 16:43)
Kas myli,gyvena,ten kur myli,o ne ten,kur gyvena  smile.gif

drinks_cheers.gif man šie žodžiai dabar 100% wub.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2010 05 11, 15:31)
drinks_cheers.gif man šie žodžiai dabar 100% wub.gif

Turbut gera sios frazes prasme yra tiems,kurie turi drasos gyventi ten kur myli smile.gif
Atsakyti
QUOTE(maybe24 @ 2010 05 11, 17:46)
Turbut gera sios frazes prasme yra tiems,kurie turi drasos gyventi ten kur myli  smile.gif

Na aš šiuos žodžius suprantu kaip buvimą ne tiek fiziškai, kiek tiesiog vidumi..mintimis.. smile.gif
Atsakyti
Svajok plačiai atmerkęs akis, tačiau žvelk atgal užsimerkęs.



Neverk dėl to, kad baigėsi. Šypsokis dėl to, kad įvyko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktorija G.: 11 gegužės 2010 - 21:00
Žmonės Užmirš tai, Ką tu pasakei,
Žmonės Užmirš tai, Ką tu padarei,
Bet Žmonės Niekada Neužmirš,
Kaip tu Privertei Juos Jaustis.
Atsakyti
(P. Coelho/ Alchemikas)
Pasaulyje – nesvarbu, ar vidury dykumos, ar vidury didžiulio miesto – visuomet yra du vienas kito laukiantys žmonės. Ir kai šie du žmonės susitinka, kai susikerta jų žvilgsniai, visa praeitis ir visa ateitis nebeturi jokios reikšmės, lieka tik esamoji akimirka ir neįtikėtinas tikrumas, kad viskas po dangaus skliautu parašyta ta pačia Ranka. Ranka, kuri pagimdė meilę, kuri sukūrė po dvynę sielą kiekvienai šioje žemėje dirbančiai, besiilsinčiai ar savo lobių ieškančiai būtybei.


Atsakyti
QUOTE(winona @ 2010 05 12, 20:06)
(P. Coelho/ Alchemikas)
Pasaulyje – nesvarbu, ar vidury dykumos, ar vidury didžiulio miesto – visuomet yra du vienas kito laukiantys žmonės. Ir kai šie du žmonės susitinka, kai susikerta jų žvilgsniai, visa praeitis ir visa ateitis nebeturi jokios reikšmės, lieka tik esamoji akimirka ir neįtikėtinas tikrumas, kad viskas po dangaus skliautu parašyta ta pačia Ranka. Ranka, kuri pagimdė meilę, kuri sukūrė po dvynę sielą kiekvienai šioje žemėje dirbančiai, besiilsinčiai ar savo lobių ieškančiai būtybei.

labai prasmingi...
Atsakyti
Net pati kvailiausia moteris gali valdyti protingą vyrą, bet reikia labai protingos, kad galėtų valdyti kvailį.
Atsakyti
QUOTE(undi @ 2010 05 11, 12:01)
o man jusu parasas wub.gif  thumbup.gif


4u.gif aciu
QUOTE(beata07 @ 2010 05 13, 15:02)
Net pati kvailiausia moteris gali valdyti protingą vyrą, bet reikia labai protingos, kad galėtų valdyti kvailį.

bigsmile.gif
Atsakyti
Meilei atstumas ne kliutis,kliutis kita,dar stipresne meile

nekenciu uz tai kad myliu

kuo gilesne bedugne i kuria krenti,tuo daugiau sansu kad ismoksi skraidyti.

Meiles zaizdas uzgydo tik tas kas suzeidzia

zmones savimi tampa,o ne gimsta

zmogus tampa zmogumi,tik tarp zmoniu

kad pazintum zmogu turi jy pamilti
Atsakyti
Parašykite ką nors apie veidmainystę, kokį posakį "mandrą" ar kažką panašaus. Ačiū ax.gif
Atsakyti