Įkraunama...
Įkraunama...

Dienos sentencijos, gražios, pamokančios

* skurdi ta meile,kuria galima ismatuoti

* visi isimilejaliai prisiekia padaryti daugiau negu gali,ir nepadaro net to,ka gali.

* laimes be jokiu kanciu priemaisu nebuna

* pries sakydamas kanors kitiems,pasakyk tai paciam sau.

* KEKVIENA KLIUTIS MEILE TIK SUSTIPRINA
Papildyta:
JUOKIS ,nes gyvenimas per trumpas liudeti!
SVAJOK ,nes be svajoniu nesusikursi ateities!
MYLEK ,nes be meiles gyvenimas neturi prasmes !
Atsakyti
"The one person I am with forever is me. My relationship with myself is eternal, so I choose to be my own best friend. I choose to love and accept myself and talk to myself as I would to a beloved person in my life. I saturate all the cells in my body with love, and they become vibrantly healthy. I relate with love to all of life." - Louise L. Hay
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2010 05 10, 21:06)
"The one person I am with forever is me. My relationship with myself is eternal, so I choose to be my own best friend. I choose to love and accept myself and talk to myself as I would to a beloved person in my life. I saturate all the cells in my body with love, and they become vibrantly healthy. I relate with love to all of life." - Louise L. Hay


Noretume vertimuko ax.gif
Atsakyti
"Mėgdamas tai, ką daro, žmogus pasiekia tobulumą." (Bhagavadgyta)
Atsakyti
Galvojama, kad sėkmė ateina pas tuos, kurie anksti keliasi. Netiesa, sėkmė aplanko tuos, kurie atsikelia geros nuotaikos. (Marselis Ašaras)

Norint buti nepakeičiamam reikia nuolatos
keistis... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ditė: 11 gegužės 2010 - 09:10
QUOTE(Ditė @ 2010 05 11, 11:07)
Galvojama, kad sėkmė ateina pas tuos, kurie anksti keliasi. Netiesa, sėkmė aplanko tuos, kurie atsikelia geros nuotaikos. (Marselis Ašaras)

Norint buti nepakeičiamam reikia nuolatos
keistis...  4u.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(huga @ 2010 05 11, 10:50)


o man jusu parasas wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Jeigu pasaulis elgiasi taip tarsi nežinotų ką daro, tai tik dėl to, kad taip elgiamės mes. Todėl jeigu ketiname pakeisti pasaulį, pirmiausia turėtume pasikeisti patys. Verslo mitas


Tik nepriimk nieko i savo širdi, nes tai, ką priimi, norisi išlaikyti… o išlaikyti negalima nieko…
Erichas Marija Remarkas
Atsakyti
QUOTE(undi @ 2010 05 11, 11:01)
o man jusu parasas wub.gif  thumbup.gif



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif


Atsakyti
QUOTE(Ditė @ 2010 05 11, 10:07)
Galvojama, kad sėkmė ateina pas tuos, kurie anksti keliasi. Netiesa, sėkmė aplanko tuos, kurie atsikelia geros nuotaikos. (Marselis Ašaras)

good.gif
Atsakyti
QUOTE(gyvenu gerai @ 2010 05 11, 12:40)
Tik nepriimk nieko i savo širdi, nes tai, ką priimi, norisi išlaikyti… o išlaikyti negalima nieko…
Erichas Marija Remarkas


wub.gif tiesa sad.gif
Atsakyti
Aš myliu gyvenimą, nes jame esi Tu.
Aš myliu Tave, nes Tu mano GYVENIMAS...




Prasmingos dienos , ne tos kurios praleistos kartu, o tos kurios liko nepamirštos
wub.gif
Atsakyti