Įkraunama...
Įkraunama...

Dienos sentencijos, gražios, pamokančios

"Viltis - tarsi sparnuota paukštė, kuri nutupia sieloje..." (E.Dickinson)
Atsakyti
smile.gif Kiekvienas zmogus nori buti laimingas ir tureti savo saulute sirdyje.Kartais vietoj saules yra menulis,bet ir jis sviecia.
Atsakyti
„Moteris paprastai laukia gero vyro. Tačiau tai nereiškia, kad tuo metu ji negali puikiai leisti laiko su visais blogaisiais.” (Cher )


„Žymiausi žmonės tapo garsiais ne gavę ypatingą talentą ar galimybę, bet išvystę turimus privalumus. ” (Bartonas Briusas Ferčilas )
Atsakyti
Meilė - laukinė galia. Kai stengiamės ją valdyti, ji mus sunaikina. Kai stengiamės įkalinti, paverčia vergais. Kai mėginame suprasti, supainioja mus ir sutrikdo... Paulo Coelho


Kai įsimylime, nesvarbu ką, ar žmogų, aplinką, jūrą...tampame šiek tiek pamišę smile.gif
Atsakyti
Kartais, kai žmogus sako “Man viskas gerai” jis tenori, kad pažiūrėtum į jo akis ir tartum “Pasakyk tiesą”...



Tas kurio tu siekei būtinai nuo tavęs traukiasi. Patikimiausias būdas priversti vytis- pačiai pasitraukti. Ar galima šį “žaidimą” laimėti? Taip. Kai nustoji mylėti, tas žmogus būtinai pasirodo ir pasako, kad tave myli. Ir tu laimėjai. Tačiau meilės jau nebėra…




Atsakyti
QUOTE(Laryte @ 2010 02 24, 18:28)
Meilė - laukinė galia. Kai stengiamės ją valdyti, ji mus sunaikina. Kai stengiamės įkalinti, paverčia vergais. Kai mėginame suprasti, supainioja mus ir sutrikdo... Paulo Coelho
Kai įsimylime, nesvarbu ką, ar žmogų, aplinką, jūrą...tampame šiek tiek pamišę  smile.gif


Grazu... wub.gif
Atsakyti
Noreciau, kad padovanuotum man

ramybę, truputi laimės, dar siek tiek gerumo,
gali dar ir švelnumo, supratimo, laisvės ,
priimčiau dar ir meilę, šiltą apkabinimą, švelnias rankas,
tikrą džiaugsmą, be pykčio ir apgaulės,
ir dar bent vieną dieną be nusivylimų ir vienatvės.
Atsakyti
Kai klysta imperatorius, kencia visa tauta (senoves kinu ismintis)
Atsakyti
Noriu sudėti visus šiltus jausmus į stiklainį. Ir kada nors, kai jausiuos vieniša, atsuksiu tą stiklainį ir įmaišysiu šaukštelį tos stebuklingos šilumos į rytinę kavą... Vietoj cukraus, vietoj Tavęs…


Gal pasidalinam pasaulį ?... Jūra tau... Bangos man... Dangus tau... Žvaigždės man, Saulė tau, o šiluma man... O gal padarom taip ! Visas pasaulis tau, o tu man... ??? wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Nereikia nieko klausinėti. Meilė nemėgsta klausimų, nes jei pradedam daug galvot, pradedam bijot. Tos baimės neįmanoma paaiškinti, neverta net bandyti ją apsakyti. Gal tai baimė būti pažemintam, atstumtam, baimė sugriauti iliuzijas. Juokinga, bet taip yra. Todėl nereikia klausinėti - reikia daryti. P. Coelho, Prie Piedros upės, ten aš sėdėjau verkdama.
*****************
Pasaulyje - nesvarbu, ar vidury dykumos, ar vidury didžiulio miesto - visuomet yra du vienas kito laukiantys žmonės. Ir kai šie du žmonės susitinka, kai susikerta jų žvilgsniai, visa praeitis ir ateitis nebeturi jokios reikšmės, lieka tik esamoji akimirka ir neįtikėtinas tikrumas, kad viskas po dangaus skliautu parašyta ta pačia ranka. Ranka, kuri pagimdė po dvynę sielą kiekvienai šioje žemėje dirbančiai, besiilsinčiai ar savo lobių ieškančiai būtybei. Nes jei taip nebūtų visos šios giminės svajonės būtų beprasmės. Maktub ( Maktub dykumos žmonių kalba reiškia įrašyta). P. Coelho , Alchemikas
*****************

Viskas bus gerai. Ne šiandien, ne rytoj, bet bus.

***
Negraužk savęs be reikalo, kiti tai padarys už tave.

***
Dziaukimes tuo ka turime neimdami lyginti: niekuomet nebus laimingas tas , kam neramu , jog kitas yra laimingas.
***
Kol mylime, tol atleidžiame.

***
Meilėje mes apskritai per daug klausinėjame, o jei dar imame reikalauti išsamių atsakymų - ji greit išgaruoja.
***
Atsakyti
QUOTE(gyvenu gerai @ 2010 02 25, 15:17)
Gal pasidalinam pasaulį ?... Jūra tau... Bangos man... Dangus tau... Žvaigždės man, Saulė tau, o šiluma man... O gal padarom taip ! Visas pasaulis tau, o tu man... ???  wub.gif  wub.gif  wub.gif


wub.gif
Atsakyti
"Tas kurio tu siekei būtinai nuo tavęs traukiasi. Patikimiausias būdas priversti vytis- pačiai pasitraukti. Ar galima šį “žaidimą” laimėti? Taip. Kai nustoji mylėti, tas žmogus būtinai pasirodo ir pasako, kad tave myli. Ir tu laimėjai. Tačiau meilės jau nebėra…"


Grazu.Kazi,kieno tai zodziai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visada_laiminga: 25 vasario 2010 - 21:04