Įkraunama...
Įkraunama...

Dienos sentencijos, gražios, pamokančios

Tu sakai, kad myli lietų,
Bet išskleidi savo skėtį, kai lyja.
Tu sakai, kad myli saulę,
Bet susirandi šešėlį, kai saulė šviečia.
Tu sakai, kad myli vėją,
Bet uždarai savo langus, kai vėjas pučia.
Štai ko aš bijau;
Tu sakai, kad mane taip pat myli. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kuke @ 2010 05 08, 21:05)
Tu sakai, kad myli lietų,
Bet išskleidi savo skėtį, kai lyja.
Tu sakai, kad myli saulę,
Bet susirandi šešėlį, kai saulė šviečia.
Tu sakai, kad myli vėją,
Bet uždarai savo langus, kai vėjas pučia.
Štai ko aš bijau;
Tu sakai, kad mane taip pat myli. wub.gif

Gražu smile.gif
Atsakyti
"Turėk drąsos didžiajam gyvenimo sielvartui ir kantrybės - mažesniam; o užbaigęs sunkų kasdieninį darbą, eik ramiai miegoti. " (V. Hugo)
Atsakyti
Didžiosios malonės sklinda iš Dangaus, o mažosios – iš žmogaus. — [Kinų patarlė]

Tas kuris siekia keršto, turėtų neužmiršti išsikasti dvi duobes. — [kinų patarlė]

Dabar daryk mažus darbus; tada pas tave ateis dideli darbai ir paprašys, kad tu juos padarytum. — [Persų patarlė] thumbup.gif


Jeigu jauti, kad žmogų myli labiausiai iš visų, bet truputi mažiau negu mamą - vadinasi, tai meilė. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktorija G.: 09 gegužės 2010 - 12:11
Dar keletas:

Kai nieko neturi, manai, jog tiks bet kas. Bet kai turi bet ką, nes praradai kažką brangaus, supranti, kad geriau niekas ir skaudanti širdis, nei tas, kam žiūrint į akis matyti mylimojo žvilgsnis...


Kai tu ką nors myli, tavo blakstienos virpa, o iš tavęs skraido mažos žvaigždutės.. Kai kas nors tave myli, jis kitaip taria tavo vardą. Tada tu žinai, kad tavo vardas yra saugus jo burnoje..

Ačiū, kad atėjai i mano gyvenimą, ačiū už kiekvieną ašara, už kiekvieną atneštą jausmą, kad ir koks jis bebūtų... Nes tik jų dėka, aš supratau, ką reiški mano gyvenime


Kartais.. reikia pabūt vienam, ir susivokt savyje.. kartais.. reikia pasėdėt kopose, ir žiūrėt į žvaigždes.. kartais PRIVALAI nusišypsot, kad ir kaip ašaros skruostais tekėtų.. kartais reikia įveikti tai, kas yra neįmanoma.. kartais reikia matyti tai, ko kitas nepamatys.. kartais reikia stengtis, dėl to, kas tau svarbu.. kartais reikia pakovot, kad turėtum Kažką Daugiau.. kartais reikia grožėtis dangum.. kartais reikia susikabinus už rankų bėgt į jūrą.. kartais reikia tiesiog MYLETI... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo justyte_voveryte: 09 gegužės 2010 - 14:15
Didžiausia gyvenimo laimė - įsitikinimas, kad esi mylimas toks, koks esi, arba teisingiau - net ir toks. V. Hugo


Negaliu jums pasakyti sėkmės formulės. Bet tikrai žinau nesėkmės formule – visuomet stengtis patenkinti kiekvieną. H. B. Swope


Tu nelaimėsi tol, kol neišmoksi pralaimėti. K. Abdul-Jabbar
Atsakyti
Sunkiausia isgyditi ta meile,kuri uzsiplieske is pirmo zvilgsnio sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuodemele: 09 gegužės 2010 - 15:23
QUOTE(justyte_voveryte @ 2010 05 09, 15:13)
Dar keletas:

Kai nieko neturi, manai, jog tiks bet kas. Bet kai turi bet ką, nes praradai kažką brangaus, supranti, kad geriau niekas ir skaudanti širdis, nei tas, kam žiūrint į akis matyti mylimojo žvilgsnis...




siandienine mano savijauta..juokinga jei nebutu graudu.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(justyte_voveryte @ 2010 05 09, 15:13)

Kartais.. reikia pabūt vienam, ir susivokt savyje.. kartais.. reikia pasėdėt kopose, ir žiūrėt į žvaigždes.. kartais PRIVALAI nusišypsot, kad ir kaip ašaros skruostais tekėtų.. kartais reikia įveikti tai, kas yra neįmanoma.. kartais reikia matyti tai, ko kitas nepamatys.. kartais reikia stengtis, dėl to, kas tau svarbu.. kartais reikia pakovot, kad turėtum Kažką Daugiau.. kartais reikia grožėtis dangum.. kartais reikia susikabinus už rankų bėgt į jūrą.. kartais reikia tiesiog MYLETI...   wub.gif


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
kokie prasmingi zodziai smile.gif

QUOTE(ulrika @ 2010 05 09, 15:37)
Tu nelaimėsi tol, kol neišmoksi pralaimėti. K. Abdul-Jabbar


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
kaip man tinka sie zodziai!
Atsakyti
QUOTE(justyte_voveryte @ 2010 05 09, 15:13)

Kai nieko neturi, manai, jog tiks bet kas. Bet kai turi bet ką, nes praradai kažką brangaus, supranti, kad geriau niekas ir skaudanti širdis, nei tas, kam žiūrint į akis matyti mylimojo žvilgsnis...[/b]


Labai teisingi žodžiai, ir deja, tinka man... verysad.gif
Atsakyti
"Only when the last tree has died, and the last fish has been caught, and the last river has been poisoned we will realize that we cannot eat money"

(Pažodinis vertimas: Tik kai paskutinis medis bus nukirstas, ir paskutinė žuvis bus sugauta, ir paskutinė upė bus užnuodyta, mes suprasime kad negalime valgyti pinigų)
Atsakyti
QUOTE(Giedruleee @ 2010 05 09, 19:45)
"Only when the last tree has died, and the last fish has been caught, and the last river has been poisoned we will realize that we cannot eat money"

(Pažodinis vertimas: Tik kai paskutinis medis bus nukirstas, ir paskutinė žuvis bus sugauta, ir paskutinė upė bus užnuodyta, mes suprasime kad negalime valgyti pinigų)


labai protingi žodžiai...




Išties žmogus žvėrių karalius, nes žiaurumu jam niekas neprilygsta. Mes gyvename kitų gyvybės sąskaita, esame vaikščiojantys kapinynai!
Leonardas da Vinčis


Tada, kai aš maniau, kad mokausi gyventi, mokiausi mirti.
Leonardas da Vinčis

Atsakyti