Įkraunama...
Įkraunama...

Dienos sentencijos, gražios, pamokančios

Jeigu ko nors norite iš gyvenimo, turite eiti ir pasiimti.
Renee Scroggins
Atsakyti
QUOTE(@@vandeniuke@@ @ 2010 04 27, 17:43)
"Šis kartas ne mažiau sėkmingas negu visi kiti, tik turime žinoti, ką daryti." (R.Emersonas)

"Jeigu aš - ne dėl savęs, tai kas dėl ,manęs? O jeigu aš - vien dėl savęs, tai kas aš? Jeigu ne dabar, tai - kada? " (Hillel)



Labai prasmingi žodžiai mirksiukas.gif
Atsakyti
Patirtis – taip vadiname savo klaidas.

***

Idealus vyras turi kalbėti su moterimis kaip su dievaitėmis, o elgtis – kaip su vaikais. Jis turi nepaisyti jų rimtų prašymų, bet privalo tenkinti kiekvieną jų užgaidą. Jis turi skatinti jų kaprizus ir uždrausti jų misijas. Jis visados turi pasakyti daugiau negu galvoja, o galvoje turėti daugiau negu pasako.

***

Žmogus tiki tuo, kas neįmanoma, bet niekuomet nepatikės tuo, kas akivaizdu

***

Bet kada galite tapti žmogumi, kuris niekam nerūpi.

***

Mūsų siauromis tamsiomis gatvelėmis šliaužia iš alkio degančiomis akimis Skurdas, jam iš paskos seka pažaliavusiu veidu Nuodėmė. Vargas pažadina mus iš ryto, o Gėda miega kartu su mumis naktį.

***

Savo vyrų visada pavydi negražios moterys. Gražioms – ne iki to: jos pavydi svetimų.

***

Vienas bučinys gali sugriauti visą žmogaus gyvenimą.

Oskaras Vaildas
Atsakyti
"Siūlau ne gyventi, o žaisti gyvenimą. Tik pirštų galiukais prisiliesti prie realybės, kad nenudegti.. Juoktis iš tų, kurie kažkada juokėsi iš Tavęs.. Rizikuoti prarasti viską, dėl akimirkos triumfo, kuris suteiks teisę sušukti: aš - Legenda."




Atsakyti
Norėčiau padovanoti tau lietų. Tokį vėsų, bet dieviškai gaivų. Bet deja, aš tik žmogus ir tegaliu padovanoti tau lašą. Imk, jis tavo. Norėčiau padovanoti tau viso pasaulio pievas, bet aš tik žmogus. Atleisk... Taigi įteiksiu tau mažą gėlytę, kuri nuvys greičiau negu tu. Štai ji, imk. Norėčiau tau padovanoti bekraštį dangų. Deja, aš jo nepakeliu, juk aš tik žmogus. Taigi dovanoju tau vieną žvaigždutę. Dabar pažvelk pro langą. Pirmoji žvaigždutė, kuri tau patiks bus toji. Aš tik žmogus, bet man tas nerūpi. Žmogus yra didis savimi, o tai svarbiausia. Vieni liūdi lyjant, kiti džiaugiasi. Vieniems dovanoja gėles, kiti visą gyvenimą žydi. Vieni garbina žvaigždes. Kiti yra patys ryškiai šviečiančios žvaigždės. O dabar nusišypsok! Juk pasaulis toks nuostabus.Visi mes einame į šviesą, tad duok ranką - eime kartu!
Atsakyti
Laimingas ne tas, kuris toks atrodo, o tas, kuris pats toks jauciasi. (Siras)
Atsakyti
QUOTE(Kleckutė @ 2010 04 28, 18:43)
Norėčiau padovanoti tau lietų. Tokį vėsų, bet dieviškai gaivų. Bet deja, aš tik žmogus ir tegaliu padovanoti tau lašą. Imk, jis tavo. Norėčiau padovanoti tau viso pasaulio pievas, bet aš tik žmogus. Atleisk... Taigi įteiksiu tau mažą gėlytę, kuri nuvys greičiau negu tu. Štai ji, imk. Norėčiau tau padovanoti bekraštį dangų. Deja, aš jo nepakeliu, juk aš tik žmogus. Taigi dovanoju tau vieną žvaigždutę. Dabar pažvelk pro langą. Pirmoji žvaigždutė, kuri tau patiks bus toji. Aš tik žmogus, bet man tas nerūpi. Žmogus yra didis savimi, o tai svarbiausia. Vieni liūdi lyjant, kiti džiaugiasi. Vieniems dovanoja gėles, kiti visą gyvenimą žydi. Vieni garbina žvaigždes. Kiti yra patys ryškiai šviečiančios žvaigždės. O dabar nusišypsok! Juk pasaulis toks nuostabus.Visi mes einame į šviesą, tad duok ranką - eime kartu!


gražu mirksiukas.gif


Tėra tik du svarbūs dalykai gyvenime. Vienas yra seksas. Kitas - ne toks svarbus.
Woody Allen

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Mylėtis - tai kaip žaisti bridžą. Jei neturi gero partnerio, geriau jau turėtum gerą ranką.
Woody Allen
Atsakyti
"Motinystė - pats sunkiausias ir atsakingiausias darbas pasaulyje. Ji gali ir pakylėti į didžiausias aukštybes, ir nusviesti į juodžiausias gelmes."
Atsakyti
Draugas, tas, kuris sugeba be pavydo lašo pagirti, kai atrodo geriau nei jis pats, draugas niekada nenaudos ironijos, ir sarkastiškumo, kad ir juoko forma, draugas tas, kuris pakels kai krisi žemyn galvą, ir nepaleis iš glėbio, kai bėgsi prarasti išdidumą....
Atsakyti
"Visi vyrai kiaules, mano vaikas genijus ir as neturiu ka apsirenkti" brunette.gif flirt.gif
Atsakyti
Sako, kad gyvenime yra trys sunkūs dalykai:
Laukti ir nesulaukti,
Mylėti ir būti nemylimam,
Ieškoti ir nesurasti.
Bet visų sunkiausia - sulaukti ir netekti. 4u.gif
Atsakyti
Geriausi ir gražiausi daiktai pasaulyje negali būti pamatyti ar net paliesti. Juos turi jausti širdimi. (Helen Keller)
Atsakyti