Įkraunama...
Įkraunama...

Dienos sentencijos, gražios, pamokančios

Dauguma žmonių mano, kad, jei jie butų kitoje vietoje ar turėtų kitą darbą, jie būtų laimingesni. Semkitės laimės iš to, ką jūs darote dabar, ir neatidėliokite džiaugsmo ateičiai.
Dale Carnegie


Sėkmės kelias – tai lyg bėgimas aukštyn žemyn važiuojančiu eskalatoriumi. Tu turi bėgti, nes jei eisi - tu stovėsi vietoje, jei sustosi – judėsi žemyn!
Anneloes Zuiderveen
Atsakyti
"Naktis - irgi saulė..." (Nyčė)
Atsakyti
QUOTE(menasmyleti @ 2010 02 20, 07:58)
Moteriškoji išmintis: Paimk mane ant rankų, ant sprando pati užsilipsiu.

Vat sita tai superine thumbup.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
Every successful person has a painful story. Every painful story has successful ending. Accept the pain and get ready for success.

Man labai labai 4u.gif
Atsakyti
DEPRESIJA-tai ne silpnybes pozymis. Zmogau, tai reiskia, kad tu stengeisi buti stiprus perilgai!
Atsakyti
blogiausia, kai zmogus nemato, kad viska skiri jam: sypsena, prisilietima, lengvai nuslystanti zvilgsni.
Zino, bet nemato.....Ir jam ir tau sunku, o iseities nera.
Viska nusinesa lauko vejas. Bandai pasakyti sau, kad nieko nereikia, gerai kaip yra, bet negali tiek laiko apsimetineti , o ir kam?
Bet i tave zvelgia tokios pacios maldaujancios akys.T ik ne tos! Ir tu tampi tokiu paciu "nematanciu" zmogumi. O kelio atgal nera.....Gyveni ir tiki, gyveni ir lauki. Pavargai kovoti su savimi, savo mintimis ir sirdimi.
Blogiausia, kai zmogus nemato....zino...., bet nemato, kad jis tau daugiau nei zmogus...
Atsakyti
QUOTE(Ditė @ 2010 04 23, 16:51)
blogiausia, kai zmogus nemato, kad viska skiri jam: sypsena, prisilietima, lengvai nuslystanti zvilgsni.
Zino, bet nemato.....Ir jam ir tau sunku, o iseities nera.
Viska nusinesa lauko vejas. Bandai pasakyti sau, kad nieko nereikia, gerai kaip yra, bet negali tiek laiko apsimetineti , o ir kam?
Bet i tave zvelgia tokios pacios maldaujancios akys.T ik ne tos! Ir tu tampi tokiu paciu "nematanciu" zmogumi. O kelio atgal nera.....Gyveni ir tiki, gyveni ir lauki. Pavargai kovoti su savimi, savo mintimis ir sirdimi.
Blogiausia, kai zmogus nemato....zino...., bet nemato, kad jis tau daugiau nei zmogus...


labai gražu mirksiukas.gif



Būk labai atsargus nuteikdamas savo širdį ko nors trokšti, nes neabejotinai tai turėsi.
Ralph Waldo Emerson


Papildyta:
QUOTE(lamma @ 2010 04 23, 14:46)
Vat sita tai superine thumbup.gif  drinks_cheers.gif
Papildyta:
Every successful person has a painful story. Every painful story has successful ending. Accept the pain and get ready for success.

Man labai labai 4u.gif



O kur lietuviškas vertimas ax.gif ???
Atsakyti
"Mes esame čia, kad eitume paskui tiesą, nesvarbu, kur ji nuves." (J. Džefersonas)

"Mes pradedame nuo gabunų. Jų vertingumą parodo mūsų darbai." (Ž. Tumeris)

"Bėgant metams, atsiranda raukšlės odoje. Gęstant entuziazmui, atsiranda raukšlės sieloje." (S.Ullmanas)
Atsakyti
QUOTE(Ditė @ 2010 04 23, 16:51)
blogiausia, kai zmogus nemato, kad viska skiri jam: sypsena, prisilietima, lengvai nuslystanti zvilgsni.
Zino, bet nemato.....Ir jam ir tau sunku, o iseities nera.
Viska nusinesa lauko vejas. Bandai pasakyti sau, kad nieko nereikia, gerai kaip yra, bet negali tiek laiko apsimetineti , o ir kam?
Bet i tave zvelgia tokios pacios maldaujancios akys.T ik ne tos! Ir tu tampi tokiu paciu "nematanciu" zmogumi. O kelio atgal nera.....Gyveni ir tiki, gyveni ir lauki. Pavargai kovoti su savimi, savo mintimis ir sirdimi.
Blogiausia, kai zmogus nemato....zino...., bet nemato, kad jis tau daugiau nei zmogus...


thumbup.gif
kaip tinka mano gyvenimiskoje situacijoje ax.gif
Atsakyti
Tu neikada neuzgincysi, kad egzistuoja melas ir isdavyste.Taciau laimingi gali buti tik tie, kurie taip pat tvirtai tiki ir gerais jausmais.. Nepramiegok ju galvodama vien apie purvina pasauli, kuriame veltui ieskai draugystes , tiesos ir laimes. Net praejusi meile niekur nedingsta, tik trumpam uzmiegam kol tavo sielos virpesys pazadina ja naujai dainai.
bigsmile.gif
Atsakyti
JUMORISTINIS lotuliukas.gif akmenukas i vyru darza ax.gif

As parduotuveje pirkau sirdies (juk kartais reikia)
Pasveres mesininkas tare:- rublis 2 kapeikos.
Tik tiek? Isgirdes klausima ilgai stebejos,
Mat nezinojo jis, kad uz kiaules sirdi as daug brangiau esu mokejus. biggrin.gif
Atsakyti
Ginčo metu moters žodis visuomet paskutinis. Viskas, ką po to pasako vyras, yra naujo ginčo pradžia. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lamma @ 2010 04 23, 15:46)
Every successful person has a painful story. Every painful story has successful ending. Accept the pain and get ready for success.



QUOTE(gyvenu gerai @ 2010 04 23, 22:55)
O kur lietuviškas vertimas  ax.gif ???


Išversiu aš, tik ne taip gražiai skambės.. smile.gif 4u.gif

Kiekvienas sėkmingas žmogus turi skaudžią istorija. Kiekviena skaudi istorija turi laimingą pabaigą. Priimk skausmą ir pasiruošk laimei.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pakvaisus: 24 balandžio 2010 - 17:55