Įkraunama...
Įkraunama...

Dienos sentencijos, gražios, pamokančios

''Prieš užduodamas Man klausimą, pagalvok ar esi vertas atsakymo''.
''Ji kiekvieną akimirką gyvena pilnavertį gyvenimą.''
''Ne Ta su kuria būdamas galvosi apie Kitą, o Ta apie kurią galvosi būdamas su Kita.''
''Kiekvienas kovojam už Savo vietą po saule.''
''Kai Mano močiutė susirgo artritu Ji nebegalėjo nusilakuoti Sau kojų nagų, todėl Mano senelis visą laiką, tai darė už Ją, nors Jam ir skauda rankas. Tai - Meilė.'' (viena iš Mano mėgstamiausių).
''Meilė - kai nejudi dvi valandas kol Jis miega padėjęs galvą ant Tavo kelių.''
''Patirtis išmoko ypatingai vertinti tuos kelis žmones, kurie gali priimti Tave tokį koks Tu esi.''
''Tu unikalus, kaip ir visi Kiti.''
''Plona karvė niekada nebus stirna.''
''Ir sustojęs laikrodis du kartus per parą rodo teisingą laiką.''
''Būti kitų suprastam - ne svarbiausia gyvenime.''
''Jeigu Tu būtum Mano namų darbai - padaryčiau Tave ant stalo.'' smile.gif
''Vienatvė - kai turi mobilųjį telefoną ir jame skamba tik žadintuvas.''
kaip pirmam kartui manau užteks, gero skaitymo. 4u.gif
Atsakyti
Taip jau nutinka,kad tenka padaryti galbut lengviausiai atrodancia misija,bet ji istiesu yra labai sunki..paspaudziu DELETE- ir tu jau istrintas,gyvenimo failas nereikalingas...
Atsakyti
Viltis, kad viltis miršta paskutinė, miršta paskutinė iš vilčių.
Atsakyti
Silpnoji lytis stipresnė už stipriąją dėl stipriosios lyties stiprios silpnybės silpnajai
biggrin.gif
Atsakyti
Jei kada neteksi tikro draugo, nenusimink - tikro draugo prarasti neimanoma
Atsakyti
QUOTE(Kajaus mama @ 2010 04 19, 16:05)
Silpnoji lytis stipresnė už stipriąją dėl stipriosios lyties stiprios silpnybės silpnajai
biggrin.gif

thumbup.gif Fantastika!
Atsakyti
QUOTE(Gold* @ 2010 04 18, 21:44)
''Jeigu Tu būtum Mano namų darbai - padaryčiau Tave ant stalo.'' smile.gif



thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kajaus mama @ 2010 04 19, 16:05)
Silpnoji lytis stipresnė už stipriąją dėl stipriosios lyties stiprios silpnybės silpnajai
biggrin.gif

prisipazinsiu rolleyes.gif skaiciau 100 kartu ir man labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
Truputis Teodoro Ruzvelto minčių:

Kiekvienąkart, kai tavęs klausia, ar gali padaryt vieną ar kitą dalyką, visuomet sakyk: „Žinoma, galiu“. Tuomet pasiraitok rankoves ir žiūrėk, kaip tai padaryti.


Konservatorius – tai žmogus, turintis porą visiškai sveikų kojų, bet taip ir neišmokęs vaikščioti.

Politikoje niekas neįvyksta atsitiktinai. Jei tai įvyko, gali lažintis, kad tai buvo suplanuota iš anksto.


Jums skirta tiek daug – tik turėkite akis tai pamatyti, širdį – pamilti ir rankas – viską apglėbti. Darykite ką galite priemonėmis, kurias turite ir ten, kur esate.


Sėkmė - tai daryti, ką nori, kada nori, kur nori, su kuo nori ir kiek nori.Tony Robbins
Atsakyti
Tikėk savimi. Galvok taip, kaip tu galvotum. Elkis taip, kaip tu elgtumeisi. Kalbėk už save. Būk savimi. Kopijavimas yra savižudybė.
Marva Collins
Atsakyti
Так бывает, что самым дорогим мы уделяем меньше внимания, потому что думаем, что они нас всегда поймут. Что они знают, как дороги, и могут немножечко подождать...

(Taip jau buna,kad patiems brangiausiems mums zmonems mes skiriame maziau demesio galvodami, kad jie mus visada supras..kad jie zino,kokie mums brangus ir gali truputi palaukti..)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo undi: 21 balandžio 2010 - 13:34
"Supratimas yra atpildas už tikėjimą. Todėl pirmiausia stenkis ne suprasti, kad patikėtum, bet patikėk, kad suprastum." (A.Augustinas)
Atsakyti