Įkraunama...
Įkraunama...

Dienos sentencijos, gražios, pamokančios

"Jei lyg Erodai visą gyvenimą kaupsime daiktus ir vien tik daiktus; jei manydami esą menkaverčiai kiekvieną gyvenimo mirksnį stengsimės užpildyti darbais, kuomet tada atrasime laiko ilgai, lėtai kelionei per dykumą, į kurią patraukė išminčiai? Arba laiko atsisėdus žiūrėti į žvaigždes, kaip jas stebėjo piemenys? Arba galvoti apie atkeliausiantį kūdikį, kaip mąstė Marija? Kiekvienas mūsų turi savo dykumą, kurią turi pereiti. Žvaigždę, kurią turi atrasti. Ir esybę viduje, kuriai reikia suteikti gyvybę."
Atsakyti
"Netikėk tuo, ką matai. Ne visuomet žmogus šypsosi dėl to, jog yra laimingas. Kartais tai tik dalis gyvenimo, nuo kurio jis stengiasi pabėgti. Tam, kad neliktų įskaudintas vėl ir vėl..." wub.gif

... mylėjau jį, nors jis buvo pamišęs, ir galbūt mylėjau jį kaip tik už pamišimą, nes jo pamišimas buvo gražesnis už kitų žmonių išmintį. M.Waltari "Sinuhė egiptietis" wub.gif

Vien esame lyg rašalas. Kiti - lyg popierius. Ir jei ne vienų juodumas, kiti būtume nebyliai. Ir jei ne vienų baltumas, kiti būtume akli. K.Džibranas

Pasaulyje, kur gyvybė jungiasi su kita gyvybe, kur to paties vėjo glostoma gėlė tuokiasi su kita gėle, kur gulbė pažįsta visas kitas gulbes,- vien tik žmonės statosi vienatvės rūmus. A. de Sent - Egziuperi

Blogiausias tas batas, kuris spaudžia širdį... P.Motiejūnas

Syki mudu sapnavom, jog esame svetimi. Pabudome, kad atrastume, jog esame brangūs vienas kitam. R. Tagore
Atsakyti
Kažkada seniai perskaityta ir man patikusi mintis: "Galvok apie save tik gerai.Blogai apie tave pagalvos kiti." smile.gif
Atsakyti
QUOTE(justyte_voveryte @ 2010 04 08, 10:35)
Didžioji turtų dalis yra nepastebima. Žmogus, vairuojantis gražų automobilį ir gyvenantis dideliame name, gali turėti daugiau skolų ir būti mažiau vertas nei santechnikas, vairuojantis seną sunkvežimį, bet dirbantis tik tada, kai jam nusibosta žvejoti.  thumbup.gif


thumbup.gif thumbup.gif geri žodžiai


Kai atgal pažiūriu, tai ir nedidelis džiaugsmas atrodo tartum stebuklas, kuriuo tikėti imu. Gal ir visas gyvenimas - vienintelis, vienas didžiausias mano stebuklas, nepaprastas paprastumu.

Justinas Marcinkevičius
Atsakyti
"Liftas į sėkmę neveikia. Tačiau visuomet galite lipti laiptais" B.Tracy
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 03 31, 12:52)
"Liftas į sėkmę neveikia. Tačiau visuomet galite lipti laiptais" B.Tracy



QUOTE(viilda @ 2010 04 09, 19:39)
"Liftas į sėkmę neveikia. Tačiau visuomet galite lipti laiptais" B.Tracy



Kartojasi.
Atsakyti
Gal čia ne visai į temą, bet parašysiu metų citatą, kurios autorius - Nobelio medicinos premijos laureatas Brazilijos gydytojas-onkologas Drauzio Varella ..


"Šiandien pasaulyje medikamentams, didinantiems vyrų potenciją, ir moterims skirtam silikonui skiriama penkis kartus didesnės lėšos, nei Alsheimerio liga sergančiųjų gydymui. Dėl to po keleto metų bus daug senų didžiakrūčių moterų ir vyrų sukietėjusiais peniais, tačiau nė vienas iš jų negalės prisiminti, kam jiems tai anksčiau buvo reikalinga."
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gyvenu gerai: 10 balandžio 2010 - 09:59
Gyvenimas – tai solo smuiku klausant publikai, tiktai mokytis groti tenka koncerto metu. S. Batleris
Atsakyti
QUOTE(gyvenu gerai @ 2010 04 10, 10:58)
Gal čia ne visai į temą, bet parašysiu metų citatą, kurios autorius - Nobelio medicinos premijos laureatas Brazilijos gydytojas-onkologas Drauzio Varella ..
"Šiandien pasaulyje medikamentams, didinantiems vyrų potenciją, ir moterims skirtam silikonui skiriama penkis kartus didesnės lėšos, nei Alsheimerio liga sergančiųjų gydymui. Dėl to po keleto metų bus daug senų didžiakrūčių moterų ir vyrų sukietėjusiais peniais, tačiau nė vienas iš jų negalės prisiminti, kam jiems tai anksčiau buvo reikalinga."

gerai pasakyta thumbup.gif
Atsakyti
"Šiandien pasinaudosiu šūkiu "Ar tai sverbu?". Jis padės man apgalvoti viską, ką ruošiuosi daryti , ir geriau suvokti tai, kas iš tikrųjų svarbu mano gyvenime."

gyvenu gerai puikūs zodziai thumbup.gif
Atsakyti
Mažoje degtukų dėžutėje,ant kurios negrabai vaikiškomis raidėmins (beveik heroglifais) uždašyta "Stebuklas", ilsisi drugelis.Visai jaunas, vos šįryt gimęs drugelis. Suglaudęs sparnelius,užmigęs amžinu miegu,senoje degtukų dėžutėje, mažo vaiko rankutėje, ilsisi drugelis.Vaikutis tą "stebuklą" neša savo mamytei parodyti:
-Mamyte, žiūrėk aš tau atnešiau stebuklą,-ir ištiesęs savo putlią rankutę parodė mamai degtukų dėžutę.
-Aš žinau ,kad jis mirė, bet jis juk tik vieną dieną tegyveno...-liūdnai ištarė berniukas, kai mama nustebusi atidarė dėžutę.
-Bet juk stebuklų buna ,mamyt?Juk būna? Tu man skaitei pasaką, kur rašė, jog žmogus per savo gyvenimą gali padaryti 1 stebuklą. Mamyt ar galėtum padaryti stebuklą ir atgaivini drugelį?
-Aš negaliu, aš savo stebuklą jau padariau,juk esi tu...Bet tu, mažyli, gali, tereikia labai norėti ir jis įvyks.
Vaikutis nudžiugęs,labai susikaupė ,užsimerkė ir begalo karštai panorėjo kad drugelis pabustų iš miego, išskleistų savo sparnelius ir pakiltų aukštai į padangę.Jis taip norejo jog net įsivaizdavo tai, taip aiskiai lyg viskas vyktų tikrovėje.Ir visai netikėtai, drugelis pabudo iš miego ir visai taip ,kaip berniukas įsiaizdavo, išskleidęs saprnelius "stebuklas" nuplasnojo į gestančią saulę...
Atsakyti
Būti dosniam reiškia duoti daugiau, negu gali. Būti išdidžiam reiškia imti mažiau, negu tau reikia.
Atsakyti