Įkraunama...
Įkraunama...

Dienos sentencijos, gražios, pamokančios

"Gyventi galime dvejopai. Pirma, gyventi taip, lyg stebuklų iš viso nebūtų. Antra, taip, lyg viskas būtų stebuklas." (Albert Einstein)
Atsakyti
Kai nereiški gyvenimui jokių pretenzijų, tai viskas, ką tik gauni, yra dovana...
Atsakyti
Žinojau, kad patirsiu nesėkmę – nesigailėsiu. Vienintelis dalykas, dėl kurio graužčiausi – jeigu neišdrįsčiau pabandyti. Džefas Bezosas
Atsakyti
"Tik paklausk savęs, ar esi laimingas, ir bemat būsi nelaimingas." (J.S.Mill)
Atsakyti
Norint išmokti didelių dalykų, reikia pradėti nuo mažų. (D. Lokas)

***

Mokydami kitus, mokomės patys. (Lotynų posakis)


***

Knyga – tai pats savęs išsiilgęs žmogus. (P. Vaičiūnas)

***

Baimė suklysti yra pagrindinis visų klaidų šaltinis. (J. Mikelinskas)

***

Mokėk ne tik sekti vertais pavyzdžiais, bet ir pats būk vertu pavyzdžiu. (F. Bekonas)

***

Sunkumai turi savo žavesį. (R. N. Giuntekinas)

***
Kova kaip tik ir yra geriausias pažinimas. Tu turi dvi galimybes: laimėti arba pralaimėti. Ir vienu, ir kitu atveju kovos rezultatas bus vienas: pažinimas. (Just. Marcinkevičius)

***

Bailys tas, kuris bijo ir bėga, o kuris bijo, bet nebėga, tas dar ne bailys. (F. Dostojevskis)

***

Kas ligi siūlo gyvenime permirko, tam lietus nebaisus. (J. Dovydaitis)

***

Tvirto žmogaus jokios aplinkybės neprivers daryti to, kas jam bjauru. (S. Voroninas)
Atsakyti
Kai meilė pašauks jus, sekite iš paskos,
Nors keliai jos sunkūs ir statūs.
Ir kai jos sparnai jus apglėbs, jai pasiduokit.
Nors tarp jos plunksnų paslėptas kardas gali jus ir sužeisti.
Ir kuomet ji jums kalba, tikėkit.
Nors jos balsas gali sudaužyti jūsų svajones, taip kaip vėjas šiaurinis sodą nusiaubia.
Nors meilė jus karūnuoja, lygiai taip pat ji gali ir nukryžiuoti. Nors ji jus ir augina, bet gali jus apgenėti.
Netgi kai ji pakyla iki jūsų viršūnių ir glamonėja jūsų švelniausias šakas, kurios saulėje virpa, lygiai taip pat ji iki jūsų šaknų nusileidžia ir supurto jas, įsitvėrusias žemės.
Kaip javų pėdus ji surenka jus į save,
Ji kulia jus, kad apnuogintų,
Ji sijoja jus, kad atskirtų nuo pelų,
Ji mala jus iki baltumo.
Ji minko jus tol, kol tampat nuolaidūs;
O tada ji perduoda jus savo šventajai ugniai, kad taptumėt duona šventa Dievo šventajai puotai
Visus šiuos dalykus darys su jumis meilė, kad galėtumėt pažinti savo širdies paslaptis ir per tą pažinimą taptumėt Gyvenimo širdies dalimi.

Bet jeigu pabūgę ieškosit tik meilės ramybės ir jos malonumo,
Tuomet jau geriau jums pridengti savo nuogumą ir pasitraukti iš meilės verpeto
Į pasaulį be metų laikų, kur jūs juoksitės, bet ne iš visos širdies, ir verksit, bet ne iki valios.
Meilė atiduoda tiktai save ir ima tik iš savęs.
Meilė nesisavina nieko, ir neįmanoma jos pasisavinti.
Nes meilei pakanka meilės.

Kai myli, nesakyk: "Dievas mano širdyje", bet geriau sakyk: "Aš esu Dievo širdyje"
Ir galvok, kad tu gali pakeisti meilės kelią, nes meilė, jei pripažįsta tave vertu, pati parodo tau kelią.
Meilė neturi kito troškimo, tik save išreikšti.
Bet jeigu tu myli ir neatsisakai troškimų, tegul šie troškimai būna tavieji:
Tirpti ir būti bėgančiu upeliu, kurs savo melodiją nakčiai čiurlena.
Pajusti per didelio švelnumo skausmą.
Būt pažeidžiamam savo paties supratimo apie meilę;
Ir plūsti krauju noriai džiaugsmingai.
Pabusti auštant sparnuota širdimi ir dėkoti už dar vieną meilės dieną;
Ilsėtis vidurdienio valandą ir atsiduoti mintyse meilės ekstazei;
Grįžti namo vakare dėkingumo sklidina širdim;
Ir užmigt su malda už mylimąjį savo širdyje ir pagyrimo giesme savo lūpose.



Atsakyti
QUOTE(Rūta-Mėta @ 2010 03 18, 15:06)



Grazu ax.gif


Užsienio mokslininkai uždavė klausimą „Kas yra meilė?“ grupei 4 – 8 metų vaikų. Jų atsakymai buvo daug nuoširdesni ir gilesni nei kas nors tikėjosi. Tai kas gi yra ta meilė vaikiškomis akimis?


Meilė – kai eini pavalgyti ir kažkam duodi bulvyčių fri nenorėdamas, kad jis tau jų duotų atgal.“ (Gianluca, 6 metai)

„Kai mano močiutė susirgo artritu, ji daugiau nebegalėjo pasilenkti ir nusilakuoti sau kojų nagų. Todėl mano senelis visą laiką daro tai už ją, nors jam ir skauda rankas. Tai meilė.“ Rebeka (8 metų)

„Kai kas nors tave myli, jis kitaip taria tavo vardą. Tada tu žinai, kad tavo vardas yra saugus jo burnoje.“ Bilis (4 metų)

„Meilė yra tai, kas tave verčia šypsotis net kai esi pavargęs.“ Teri (4 metų)

„Meilė yra kai mano mamytė padaro kavos tėveliui ir prieš duodama paragauja, ar ji skani.“ Dani (7 metų)

„Meilę gali išgirsti kambaryje per Kalėdas, jei tik nustoji atidarinėti dovanas ir įsiklausai.“ Bobis (5 metų)

„Meilė – kai pasakai berniukui, kad tau patinka jo marškiniai ir po to jis dėvi juos kasdien.“ Noelė (7 metų)

„Meilė – kai mama atiduoda tėčiui geriausia vištos gabaliuką.“ Elein (5 metų)

„Meilė – kai mama mato tėtį purviną ir suprakaitavusį ir vis tiek sako, kad jis gražesnis už Robertą Redfordą.“ Krisas (8 metų)

„Meilė – kai tavo šuniukas laižo tavo veidą net po to, kai tu jį buvai palikęs visą dieną.“ Meri En (4 metų)

„Kai tu ką nors myli, tavo blakstienos virpa, o iš tavęs skraido mažos žvaigždutės.“ Karen (7 metų)

„Meilė yra tokia graži kaip saulė, dangus, žolė. Meilė yra begalinė.“ Justas (10 metų)

„Meilės neįmanoma širdyje pakeist jokiu kitu jausmu.“ Greta

„Meilė tokia didelė kaip dangus.“ Brigita (8 metų)

„Meilė tai labai gražus jausmas! Kai savo širdele jaučiam, kad kas nors mums patinka ir kiekvieną dieną neina užmigt, visada galvoji apie įsimylėtą žmogų.“ Kamilė

„Mano meilė panaši į šokį. Šiandien man smagu ir aš šoku džiaivą.“ Brigita (8m.)

Atsakyti
QUOTE(BiZė @ 2010 02 22, 00:22)
Saules zuikutis...Arbatos puodelis...Juros osimas...Draugai...Sviezia duona...Kaciukas, zaidziantis siulu kamuoliu...Siltas lietus...Mociutes megztos kojines...Sypsena praeivio veide...Lakstingalos giesme...Mylimos komandos pergale...Zemuogiu uogiene...Didele laime susideda is mazu dalyku

****
...ar kada susimastei, kodel saule sviesina plaukus, bet tamsina oda?Kodel “sutrumpinimas” toks ilgas zodis?Kodel gydytojai tai, ka daro, vadina “praktika”?Kodel citrinu sultys pagamintos su kvapiaisiais priedais, o indu ploviklis su tikromis citrinomis?Kodel nera peliu skonio maisto katems?Kodel Nojus vis tik prieme i savo Arka tuos du uodus?Kodel avys nesusitraukia, kai jas sulyja?Kodel jie sterilizuoja durio vieta, pries suleisdami mirtina injekcija?

***
Kartais lyjant lietui atrodo, kad verkia angelai...Kartais bandau isiklausyt, ka snabzda medziai...Kartais minioje jauciuosi vienisesne, nei klaidziodama miske...Kartais tyla buna iskalbingesne uz tukstancius zodziu...

***

Nebijok priešų - blogiausiu atveju jie gali tave užmušti,
Nebijok draugų - blogiausiu atveju jie gali tave išduoti.

Bijok abejingų. Nors šie nemuša ir neišduoda, bet jiems tyliai pritariant, žemeje vyksta žmogžudystės ir išdavystės

***
***
Pasaulis - tai tavo pratybų sąsiuvinis, puslapiai, kuriuose tu atlieki pratimus. Jis nėra realus, nors tu gali išreikšti ten realybę, jei nori... Tu taip pat laisvai gali rašinėti nesąmones arba melagystes, arba išplėšti puslapius...

***

Jei tu kiek pasistengsi ir įsivaizduosi esąs išgalvotas, suprasi, kad išgalvoti personažai kartais yra tikresni už žmones, turinčius kūną ir plasdančią širdį...

***

Bet kuris žmogus tavo gyvenime atsiranda, visi tavo gyvenimo įvykiai įvyksta, todėl, kad tu juos prisišaukei. Pats turi ir nutarti, ką su jais darysi.

***

Lašelis džiaugsmo liūdesio karalystėj...

***

Noras tau visada duodamas sykiu su jėgomis, kad jį įgyvendintum. Tačiau vis tiek tau gali tekti paplušėti.

***

Debesis nežino, kodėl jis juda būtent tokia kryptimi ir tokiu greičiu! - Jis jaučia impulsą... Štai ta vieta, kur dabar reikia skrieti. Bet dangus žino, kodėl, kur ir kaip skrieja debesys, ir tu taip pat žinosi, kai pakilsi pakankamai aukštai, kad matytum už horizonto.

Aš myliu tave ne už tai, koks tu, o už tai, kokia aš, kai būnu su tavimi
Atsakyti
QUOTE(Lombok @ 2010 03 18, 15:54)
Aš myliu tave ne už tai, koks tu, o už tai, kokia aš, kai būnu su tavimi


gal necituokim tokiu paklodziu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rūta-Mėta @ 2010 03 18, 16:06)

wub.gif
Atsakyti
- Ar sugrįši tėti?
- Miegok.
- O kaip atsikelsiu tu būsi su manimi?
- Mieloji, aš nepaliksiu tavęs. Sugrįšiu. Prižadu.
- Tėti… neišeik.
- Man laikas.
- Tu man reikalingas.
- Bet tavo mamai ne.
- Pabūk su manimi…
-Tik minutę…
- Pasek pasaką.
- Apie ką?
- Kaip tėtis ir mažoji jo mergytė linksmai leidžia laiką atostogaudami prie jūros.
- …….
- tėti tu verki?
- Ne, tik į akį kažkas įkrito.
- Pasek tėveli man pasaką, pasek, apie tai, kad niekada manęs nepaliksi ir kad visada aš būsiu tavo mažoji mergytė.
- Tu visada būsi mano mažoji mergytė.
- Tu visada būsi mano nuostabiausias tėtis.
- Man laikas.
- Neišeik…
Neišeik…
Tu išėjai ir nebe sugrįžai…
Tu nežinai, kokia užaugo tavo dukra
Aš jau tą nebemaža
Kuri tikėjo, kad tu sugrįši pas mane
Aš nebebūsiu tavo mažoji mergytė
Su balta ilga suknytę
Aš neieškosiu tavęs,
Tu privalai susirast mane
Bet niekad neatleisiu už tą pasižadėjimą
Kurio neištęsėjai niekada.
gali negrįšt , nes mano laukimo viltys
Sudužo į stiklinės šukes.
Atsakyti
QUOTE(Auksiukė @ 2010 03 17, 23:38)
Žinojau, kad patirsiu nesėkmę – nesigailėsiu. Vienintelis dalykas, dėl kurio graužčiausi – jeigu neišdrįsčiau pabandyti. Džefas Bezosas

grazu wub.gif daug graziu zodziu yra thumbup.gif

"Nebijok lėtai augti; bijok stovėti vietoje".
Atsakyti