Įkraunama...
Įkraunama...

Dienos sentencijos, gražios, pamokančios

Reikia smarkiai sušalti, kad zinotum ,kas yra šiluma.
Reikia ilgai laukti, kad moketum įvertinti ir džiaugtis.
Reikia daug apeiti,kad pamatytum,jog visada sugrįši atgal...
Reikia gerai pasverti,kad padalijus gėrį iš blogio, kažkas liktų.
Reikia garsiai garsiai juoktis ,kad tikėtų Tavo širdis.
Reika tyliai verkti, kad kažkas ateitų
ir nušluostytų ašaras..



Atsakyti
QUOTE(@@vandeniuke@@ @ 2010 03 13, 18:47)
Reikia smarkiai sušalti, kad zinotum ,kas yra šiluma.
Reikia ilgai laukti, kad moketum įvertinti ir džiaugtis.
Reikia daug apeiti,kad pamatytum,jog visada sugrįši atgal...
Reikia gerai pasverti,kad padalijus gėrį iš blogio, kažkas liktų.
Reikia garsiai garsiai juoktis ,kad tikėtų Tavo širdis.
Reika tyliai verkti, kad kažkas ateitų
ir nušluostytų ašaras..


wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 03 14, 00:31)

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

"Drąsa atsigręžia į baimę ir akimirksniu ją užvaldo." (M. Liuteris Kingas)

"Nebijok lėtai augti; bijok stovėti vietoje". ( Kinų patarlė)
Atsakyti
Pasaulis yra tavo atspindys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rūta-Mėta @ 2010 03 12, 16:21)

Meilė yra tai, kas lieka, kai praeina įsimylėjimas, supranti? Kai tau tas žmogus rūpi, kai tikiesi, kad jis laimingas, bet kai dėl to žmogaus nebeturi jokių iliuzijų. Galbūt tokia meilė nekelia jaudulio bei aistros ir visų tų dalykų, kurie su laiku išblėsta. Visi tie dalykai, kuriais taip žavimasi. Bet galų gale tai vienintelė meilė, kuri yra prasminga. [Tony Parsons "Vyras ir vaikas"]


Labai graži mintis wub.gif
Atsakyti
Jeigu vyras keturis kartus pasuks į kairę, tai pagal geometrijos taisykles, jis grįš namo...

Sveikas miegas ne tik ilgina gyvenimą, bet ir sutrumpina darbo dieną...

Kol nagų lakas nenudžiūvęs, moteris praktiškai bejėgė...-

Darbo metu užsiimant tuo, kuo negalima, puikiai vystosi regėjimas, klausa ir budrumas...

Daugiausiai vyrai meluoja prieš rinkimus, seksą ir po žvejybos...

Yra du būdai, kaip suvaldyti moterį, bet jų niekas nežino...

Jeigu tau spjaudo už nugaros - reiškia, tu priekyje...

Viena galva - gerai, o dvi - jau nebegražu...

Tikra moteris turi gyvenime nuveikti tris svarbius dalykus, tik nereikia kaip kvailei užsiciklinti ties kailiniais..

Jeigu jūs, pasižiūrėję į veidrodį, nieko ten nematote, reiškia jūs - neatkartojamas..

Apeidamas visus grėblius, prarandi neįkainojamą patirtį...

Gyvenime tau pasisekė, jeigu konjakas, kurį tu geri, yra senesnis už moterį, su kuria miegi...

Protingiausia ta moteris, kuri leidžia vyrui elgtis kaip tik jis nori kvailai...

Vienatvė - tai kai žmogus visada žino, kur yra jo visi daiktai...

Antra santuoka - tai vilties pergalė prieš sveiką protą...

Nieko baisaus, kai iš tavęs juokiasi. Daug prasčiau, kai tavęs verkia...

Vaikiška patirtis: jeigu mama juokiasi iš tėčio sąmojų, reiškia namuose yra
svečių...

Jeigu moteris jus apgaudinėja, reiškia ji jums neabejinga...

Rytas - tai metas, kai beveik visi pavydi bedarbiams…
Atsakyti
Man nesvarbu kaip jausiuos aš šiandieną
Aš noriu tik matyti tavo švytinčias akis
Ir nieko nėra man geriau negu kas dieną
Tau dovanoti savo sielą, kūną ir mintis...
Atsakyti
Jei jūs mylite ką nors, paleiskite į laisvę. Jei jis sugrįžta atgal, jis yra jūsų, jei ne - jis niekada nebuvo jūsų. A.Dž. Džeksonas

Kompromisas - tai susitarimas, kuomet abi šalys gauna tai, ko nė viena iš jų nenorėjo.
Atsakyti
Kai užaugsiu būsiu ..





Su drauge sudarėm trumpą apklausėlę,darželyje lakstančių mažų vaikų,kuo jie norėtų būti..
Visi šnekėjo taip lyg būtų tituluoti į "Miss pasaulis" .Intonacijom,veiksmais..
Tik Ji..Buvo kitokia..
Marius - "Aš būsiu lėktuvininkas .. !" (ir nubėgo išskleidęs rankas)

Tomas - "Aš statysiu smėlio dėžes dar mažesniems vaikams negu aš"

Linda - "Aš būsiu kaip ir mano mama.Darysiu valgyti ir..Gersiu" (wth? ;o)

Gabrielė - 'būsiu labai plona karatistė" (švyst švyst kojom,ir tabalavo nudribus ant žemės.Buvo juoko.)

Lukas - "Būsiu Kuliganas" (čia kiekvienam matyt suprast kaip nori)

Agnius - "Būsiu Algirdas Paksas ir skraidysiu malūnsparniu" (Pirmą kart girdim tokį asmenį.Na sėkmės)

Viktorija - "Vairuosiu autobusą ir būsiu policininkė" (vargšai autobuso keleiviai.Ji daug bamba.)

Justytė - "Niekada nepaliksiu savo vaikų,negersiu,ir daug visiems šypsosiuos..Būsiu gera." (Ji Buvo miela..O akys bylojo apie patirtį..)
Papildyta:
Tiek nedaug tereikia laimei..



Vieną vakarą, kai Jonas važiavo namo nuliūdęs,nes buvo atleistas kaip ir kiti ,firma bankrutavo,o iš mažo miestelio nenorėjo kraustytis,palikti savo gimtojo miesto,nes buvo palaidojęs čia savo tėvus,o namie laukė 7mėnesių nėštumo mylima žmona,pamatė kelkraštyje senyvo amžiaus moterį,belaukiančią ,kad kas sustos jai padėti.Jos mašina stovėjo pačiame kelio viduryje,buvo sprogusi padanga,bet moteriškei buvo sudėtinga pačiai pasikeisti.Sustojo ,nors labai skubėjo namo,mottėriškė draugiškai šypsojosi,Jonas nenorėjo,kad ji jo išsigąstų,todėl buvo labai mandagus ir draugiškas.Kad moteriškei būtų patogu ir ji nesušaltu,Jonas pasiūlė atsisėsti į mašiną .Pakeitė padangą,močiutė norėjo kaipnors atsidėkoti,kad jis skubėdamas ,bet visvien sustojo ir pakeitė padangą,bet Jonas pinigų negalėjo priimti iš moteriškės.Jis paprašė ,kad atsidėkotų jam paprasčiausiai tuo,kad kitkart kai kas jos paprašys pagalbos padėtų tam žmogui ir pagalvotų apie jį.Jam ši diena buvo labai liūdna,slegianti,bet gale dienos jis pasijautė labai gerai,nes padėjo močiutei.

Moteriškė sustojo už poros kilometrų esančioje kavinėje konors užkąsti.Tai buvo nelabai jau koks jaukus restoranas.Padavėja priėjo ir mielai nusišypsojo,nors matosi ,kad turėjo sunkią ir slegiančią darbo dieną.Moteriškė pastebėjo,kad padavėja nėščia ir ganetinai ilgai,didelis pilvukas.Pagalvojo ,kad jos gyvenimas tikrai sunkus jei dirba net nėščia,ir tuo labiau nesiskundžia.Matėsi,kad geras žmogus.Motėriškė prisiminė Joną.Užsisakė kavos,ir kol padavėja nuėjo atnešti kavą,ji paliko 500 litų kupiūrą ir raštelį.Padavėja atėjusi perskaitė raštelį:''Tu man nieko neskolinga.Kažkas kažkada madėjo man,taip kaip aš dabar padedu tau.Jei nori man atsidėkoti,niekad neleisk ,kad meilės grandinė nutrūktu ties tavim."Merginai nuriedėjo ašara.Ji gryžo laiminga namo,po šio įvykio.Ji žinojo,kad vyras bus susikrimtęs ,nes mokesčius reikia sumokėti šią savaitę,o pinigų nėra.Apkabino vyrą ir pasakė:"Jonai,viskas bus gerai.Aš tave beprotiškai myliu!!!"
Atsakyti
QUOTE(Stebuklinga @ 2010 03 14, 15:54)
Jei jūs mylite ką nors, paleiskite į laisvę. Jei jis sugrįžta atgal, jis yra jūsų, jei ne - jis niekada nebuvo jūsų. A.Dž. Džeksonas


Super thumbup.gif
Atsakyti
"Visada tikėjau, kad vienos moters sėkmė padeda jos siekti kitai." (G.Vanderbilt)
Atsakyti
QUOTE(Auksiukė @ 2010 03 14, 13:27)

Jeigu tau spjaudo už nugaros - reiškia, tu priekyje...



thumbup.gif
Atsakyti