Įkraunama...
Įkraunama...

Dienos sentencijos, gražios, pamokančios

"Įsikalk sau į galvą, jog niekada negalima tikėtis, kad kiti jautriai atsilieps į tavo jausmus ir nuotaikas".(R.Oldingtonas ,,Visi žmonės priešai".)
***
,,Mylint reikia atiduoti save visą ir jausti, kad esi priimamas, o priimti visa yra galbūt sunkiau, negu duoti visa. Žinome, ką duodame, bet nežinome, ką reikia imti".(R.Oldingtonas ,,Visi žmonės priešai)ю
***

Atmintis yra tikra pabaisa, tu pamiršti, o ji - ne. Ji tik sudeda visus įvykius į segtuvą. Ji saugoja juos tau arba paslepia nuo tavęs ir pažadinusi sugrąžina, kai jai pačiai to norisi. Tu manai, kad turi atmintį, o iš tiesų ji tave turi. (J.Irving ,,Malda už Oveną Minį")ю
***
Atsakyti
"Tu užaugai tą dieną, kai pirmąkart nuoširdžiai nusikvatojai... iš savęs." (E.Barrymore)

"Yra tokia kaina, kurios neduotum nė už dvasinę ramybę..Savigarbos kaina." (V.Vilsonas)
Atsakyti
QUOTE(@@vandeniuke@@ @ 2010 03 12, 09:23)
"Tu užaugai tą dieną, kai pirmąkart nuoširdžiai nusikvatojai... iš savęs." (E.Barrymore)

"Yra tokia kaina, kurios neduotum nė už dvasinę ramybę..Savigarbos kaina." (V.Vilsonas)


good.gif

Tiesą sakant, nedaugelis gyvena šiandien. Dauguma rengiasi gyventi vėliau. — [Dž.Sviftas]

***

Visų naudingiausia gyvenime - sava patirtis. — [V.Skotas]

***

Mes priversti tikėti likimu. Nes kaipgi kitaip galėsime paaiškinti sėkmę tų, kurių nemėgstame. — [Ž.Kokto]

***

Geri sprendimai atsiranda iš patirties, o patirtis atsiranda iš blogų sprendimų. — [Barry LePatner]


***

Smarkūs gyvenimo sukrėtimai išgydo mus nuo menkų baimių. — [H. de Balzakas]


***

Tik mirtis pažadina mūsų jausmus. Kaip mes mylime draugus, kurie ką tik paliko mus. Kaip mes žavimės savo mokytojais, kurie nebegali kalbėti, nes jų burna pilna žemių! Tada savaime randasi pagarba, ta pagarba, kurios galbūt jie visą gyvenimą laukė iš mūsų.
Atsakyti
rusnele wink.gif graziu minciu yra thumbup.gif

"Kad pakeistum savo širdį, turi keisti savo gyvenimą, nes neįmanoma gyventi vienaip, o melstis kitaip." (W.Law)

"Patyrimu vadiname ne tai, kas mums atsitinka, bet tai, ką darome, kai mums tai atsitinka." (O. Hakslis)
Atsakyti
O, kaip gera, kaip neapsakomai gera jaustis saugiam šalia kito žmogaus: kai nereikia slėpti savo minčių ir sverti žodžių – gali berti viską taip, kaip yra, grūdus ir pelus kartu, nes ištikima ranka persijos tavo žodžius, palikdama tik tai, ką verta palikti, o visa kita atlaidžiai išmes lauk.

Mary Annevans (George Eliot)


***

Yra žmonių, iš kurių negalima tikėtis, kad, apsiavę vieną batą, būtinai apsiaus ir kitą.

F.Hebelis
Atsakyti
Kiekvienas matė, kaip iš vandens laikrodžio teka vanduo. Lygiai taip pat bėga žmogaus laikas, tačiau žmogaus laikas ne vandens laikrodžiu matuojamas, o tuo, kas žmogui nutinka. Tai didi ir tikra tiesa, tačiau žmogus ją suvokia tik senatvėje, kai laikas teka bergždžiai, kai jau nieko nenutinka, nors jis taria, jog nutinka, daug kas, ir tik vėliau suvokia, jog nieko neįvyko. Kai žmogui daug kas nutinka, jo širdis mainosi, keičia pavidalą, tuomet viena vienintelė diena jam gali tapti ilgesne už metus, dvejus metus, per kuriuos dirbo darbą, gyveno įprastą gyvenimą, pats visai nesikeisdamas. — [M.Waltari "Turmsas nemirtingasis"]

*****

Vaikai prideda mums gyvenimo rūpesčių, bet jų dėka mirtis mums neatrodo tokia baisi. — [F.Bekonas]

****
Kai žinai, kad blogis neišvengiamas, kad jis vis vien tave kirs, trokšte trokšti vieno: tegu nors sekunde vėliau. — [A.Hičkokas]

****
Kiekviena diena yra vakarykštės mokinė. — [Publilijus Siras]

****
Yra trys draugų rūšys: draugai, kurie jus myli, draugai, kurie jums abejingi, ir draugai, kurie jūsų nekenčia. — [N.G. de Šamforas]

****
Mėgstu gyvenimą. Čia yra ką veikti. — [R.Šeiksas]
Atsakyti
,,Kai žmogus tave meta, tu ne tik jo ilgiesi, ne tik sugriūva jūsų drauge kurtas pasaulis, ne tik viskas jį primena: blogiausia yra amžinai persekiojanti mintis, kad mylimas žmogus tave nuodugniai išbandė, nusivylė ir galiausiai uždėjo antspaudą ,,ATMESTA" . [H. Fielding ,,Bridžitos Džouns dienoraštis"]
***
E. M. Remerkas - Juodasis obeliskas

• "Bet tokia jau žmogaus prigimtis: jis tikrai brangina tik tai, ko neturi."

• "Jis net nežino, kaip atrodo žolė naktį, kai niekas į ją nežiūri.
Kaipgi ji gali atrodyti? Turbūt pilka arba juoda. Ir sidabrinė, kai šviečia mėnuo.
Ne, tada jos iš viso nėra."

• "Tai, ko negali gauti, visada atrodo geresnis dalykas už tą, ką turi."

• "Gėris irgi pavojingas, jis palieka daugiau griuvėsių už paprastą blogį."

• " Vidurnaktį pasaulis kvepia žvaigždėmis.".
***
Meilė yra tai, kas lieka, kai praeina įsimylėjimas, supranti? Kai tau tas žmogus rūpi, kai tikiesi, kad jis laimingas, bet kai dėl to žmogaus nebeturi jokių iliuzijų. Galbūt tokia meilė nekelia jaudulio bei aistros ir visų tų dalykų, kurie su laiku išblėsta. Visi tie dalykai, kuriais taip žavimasi. Bet galų gale tai vienintelė meilė, kuri yra prasminga. [Tony Parsons "Vyras ir vaikas"]
Atsakyti
Laimė-tai kelionė,o ne (jos) tikslas. (angl. skamba kaip "Happiness is a journey,not a destination.",nemoku išverst kad gražiai skambėtų) blush2.gif
__
Mes galvojam per daug ir jaučiam per mažai. (angl."We think too much and feel too little."{Ch.Chaplin} vėl nemoku padoriai išverst..)
_
šitie du man wub.gif
Atsakyti
Džiaugsmas, kuri mes teikiame kitiems, yra žavus tuo, kad, užuot nublankęs, kaip kiekvienas kitas atspindys, sugrįžta į mus, dar labiau spindėdamas.

V. Hugo
Atsakyti
Vyru akimis visus visu moteru pokalbius galima sutraukti i viena sakini:
"Visi vyrai kiaules, mano vaikas genijus ir as neturiu ka apsirenkti" bigsmile.gif
Atsakyti
"Aš egzistuoju. Esu toks, koks esu. Ir to užtenka. Jeigu niekas pasaulyje apie mane nežinos, aš būsiu patenkintas. Jeigu visi pasaulyje apie mane žinos, aš būsiu patenkintas." (V.Vitmenas)

"Nė vienas žmogus negali galvoti blaiviai, kai suspausti jo kumščiai." (G.Jean Nathanas)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @@vandeniuke@@: 13 kovo 2010 - 14:09
Ir aš be paliovos kasdien galiu kartoti
Kad man gera kai tu su manimi esi...
Galiu tau iš visos širdies dėkoti
Už tai kad leidi nuolat būti savimi...
Atsakyti