Įkraunama...
Įkraunama...

Dienos sentencijos, gražios, pamokančios

Vienam džiaugtis truputį liūdna.
Atsakyti
Kai man reikia su kuo nors pasidalinti džiaugsmu, kieno nors paramos, kai mano pasaulis byra į šipulius, Tu esi šalia. Ir žinau, kad būsi- rytoj ir visada.

wub.gif



QUOTE(Odrey @ 2010 03 08, 13:44)
Kokie geri zodziai! wub.gif


Man irgi labai patiko ax.gif



Atsakyti
QUOTE(gira @ 2010 03 07, 12:40)
- aš tave myliu, bet...
- prie žodžio myliu jokie bet nesiderina...

wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
"Namuose nelaikyk nieko, kuo negali pasinaudoti ir kas neatrodo grazu." W.Morris
Atsakyti
Žmogaus išsiauklėjimą rodo elgesys kivirčo metu.G. B. Šou
Atsakyti
Yra moterų, kuriu liežuviai neturi tiesioginio kontakto su smegenimis. doh.gif

***

Viskas ne taip blogai, kaip jus galvojate, viskas daug blogiau.


( siandien taip pasake mano kaimyne, apie LT) doh.gif

***

Sustabdyk pasaulį, noriu išlipti!

***

Brangink meilę, kurią gauni, labiau už viską. Ji išliks dar ilgai po to, kai būsi praradęs turtus, ir sveikatą.
Atsakyti
Žmogui, praradusiam tai, kas jam įprasta, atrodo, kad prarasta viskas...

P.S. Gal turite ar žinote kokių gražių posakių, minčių ir pan. apie papuošalus? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(S@r@ @ 2010 03 09, 21:50)
P.S. Gal turite ar žinote kokių gražių posakių, minčių ir pan. apie papuošalus?  4u.gif


Nepamenu iš kur šie žodžiai, bet man patiko ir užsirašiau rolleyes.gif

Vyrai ateina ir išeina, o papuošalai lieka amžinai.
Atsakyti

Kiekvienas iš mūsų esame tikras stebuklas
Og Mandino

Atsakyti
"Trokštu švento, bet ne pigaus gyvenimo,
dienų it šimtmečiai, prasmingų ir kvepiančių." (R.W.Emerson)
Atsakyti
Vaikui daug kas savaime aišku. Ilgainiui pradedi stebėtis.

* * * * *

Man vienatvė kaip kitiems bažnyčios palaiminimas. ji dieviškosios malonės šviesa. Kiekvieną kartą prieš uždarydama paskui save namų duris turiu pajusti daranti sau malonę.

* * * * *

Liūdesys - dovana, kurią reikia užsitarnauti.

* * * * *

Reikia gerbti asmeninį gyvenimą, ypač kai jis ir taip visiems prieš akis lyg žiojinti žaizda.

* * * * *

Net dabar, kai prisimenu mamą, ji tebėra man gražiausia iš visų kada nors matytų moterų.

* * * * *

Norėti suprasti reiškia bandyti atgauti tai, ką esame praradę.

* * * * *

Iš kiekvienos aklos, beprotiškos aistros kada nors išauga neapykanta mylimajam, kurio rankose - vienintelis laimės raktas.

* * * * *

Meilei dūžtant į šipulius sutuoktiniai turi padėti vienas kitam.

* * * * *

Nedaugelis žmonių moka išklausyti. Dauguma užsiėmę ir skuba baigti pokalbį arba nekantraudami bando taisyti padėtį, arba tik ir tegalvoja, ką pasakys, kai pašnekovas užsičiaups ir bus jų eilė lipti ant scenos.

* * * * *

Žmonės tvarko savo gyvenimą pasitelkę laiką. Pakeisk jį bent truputį ir beveik visada atsitiks kas nors įdomaus.

* * * * *

Mes manom, kad baimė turi ribas. Bet tik kol nesusiduriam su kažkuo nepatirtu. Siaubas visiems yra neriboto didumo.

* * * * *

Gimusio vaiko siekiama, ieškoma, jis kaip žvaigždė, Šiaurės pašvaistė, energijos stulpas visatoje. O miręs vaikas - didelė neteisybė.

* * * * *

Kai apriboji savo žemiškus poreikius, mintis tampa laisva dvasiniams.

* * * * *

Kiekviena akimirka gali būti paskutinė. Gyvenime neturi būti nieko, kas tebūtų perėjimas iš vienos vietos į kitą. Išeiti pasivaikščioti reikia taip, tarsi tai būtų viskas, kas tau yra likę.

* * * * *

Žinau, kad stengdamasis suvokti tampi aklas, kad trokšdamas suprasti sėji žiaurumą, nušluojantį tai, ko sieki. Tik išgyvenimas yra jautrus.

* * * * *

Tam tikromis aplinkybėmis lemtingi sprendimai, gal net klausimas gyventi ar mirti, priimami lengvabūdiškai abejingai. O smulkmenos, pavyzdžiuim mūsų prieraišumas tam, kas vis tiek jau praėjo, atrodo labai svarbios.

* * * * *

Kaip motina, sako, negali gyventi be kūdikio.

* * * * *

Netekęs namų visada ieško sąsajų, panašumų, kvapų, spalvų ir prisilietimų dvelksmo, galinčių priminti vietą, kurioje jauteisi kaip namie, kurioje kažkada aplankė ramybė.

* * * * *

Mirits baisi ne todėl, kad pakeičia ateitį. Ji palieka mus vienus su atsiminimais.

* * * * *

Sužinoti, ką turi daryti. Kiekvienas vaikas šitai gali duoti. Prasmės jausmą. Trapaus neišvengiamo judesio nuojautą, per mane ir tolyn, per jį, riedant didžiuliam ratui.

* * * * *

Kol jaunas, žmogus galvoji, kad seksas - pasitikėjimo viršūnė. Vėliau pamatai, kad jis vargiai gali būti įkalnė.

* * * * *

Niekados netikėjau, kad žmonės būna šalti. Sustabarėję - taip, bet ne šalti. Gyvenimas iš prigimties yra šiluma. Net neapykanta sušildo labiau nei abejingumas.

* * * * *

Likimas lemia laimę ar vargą nepaisydamas elementariosios aritmetikos, nežiūrėdamas vienodo pasiskirstymo.

* * * * *

Nesvarbu, kaip yra iš tikrųjų. Svarbu, kuo žmonės tiki.

* * * * *

Siaubą kelia tik mirties vaizdinys, o ji pati natūrali kaip saulėlydis.


Iš Peter Høeg knygos "Panelės Smilos sniego jausmas"
Atsakyti
Galima sakyti, jog keliaudami per gyvenimą esame priversti žongliruoti keliais skirtingais kamuoliais. Kai kurie iš jų, kaip ir tas, kuris simbolizuoja karjerą, yra guminiai. Jei jie nupuola ant žemės, nuo jos paprasčiausiai atšoka. Tačiau kiti kamuoliai, tarp jų ir simbolizuojantis šeimą, yra stikliniai. Jei toks kamuolys nukris, jis daugiau nepašoks. …Vėliau supratau, kad pats turtingiausias žmogus pasaulyje yra ne tas kuris daugiausia turi, bet tas, kuriam mažiausiai reikia.

Robin Sharma “Šventasis, Banglentininkas ir Vadovas”
****

Man niekada neliūdna, kai lieku vienas. Tik ištižėliai ir verksniai glaudžiasi prie ko nors. Tiktai apie tokius reikia draugeliams tūpčioti. Koks tu žmogus, jei nemoki tyliai sukąsti dantų ir vienas painkšti – kaip šuo, – nors ir būtų velniškai sunku…

Algimantas Zurba „Integralas“
****

Dauguma vyrų, kurie koneveikia moteris, iš tikrųjų plūsta tik vieną moterį.
Remy de Gourmont
****
Visuomenė taptų labai maloni, jeigu visos moterys būtų ištekėjusios, o visi vyrai – viengungiai.
Edgaras Saltusas
****
Nieko nėra kilnesnio ir tvirtesnio, sveikesnio ir naudingesnio mūsų tolimesniam gyvenimui, kaip koks nors geras atsiminimas, ir ypač likęs iš vaikystės, iš gimtųjų namų. (F. Dodtojevskis)
****
Svajonė – tai žmogaus veržimasis pirmyn, tai visos jo viltys, visos jo paslaptys.
(H. Seidbeilis)
****
Prisiminimai – tai mūsų neliečiamas turtas, tai mes patys, kokie buvome ir kokie esame. (S.Sirijos Gira)
****
Draugystė – tai sugebėjimas tylėti dviese. (V. Aksionovas)
****
Geriausias būdas keršyti priešui – nebūti panašiu į jį. (M. Aurelijus)
****
Draugystė – tai gražiausia, ką vienas žmogus gali duoti kitam. (M. Gorkis)
****
Gyvenime reikia turėti tikrą draugą. Jie tu jo neturi – susirask, jei turi – gerbk. Jei kada tu jo neteksi – nesigailėk. Tikrojo draugo tu neturėjai, nes tikrojo draugo netekti negalima. (N. Krupskaja)
****
Gimines mums skiria likimas, o draugus mes galime pasirinkti patys. (J. Tuvimas)
Atsakyti