Įkraunama...
Įkraunama...

Dienos sentencijos, gražios, pamokančios

- aš tave myliu, bet...
- prie žodžio myliu jokie bet nesiderina...
Atsakyti
QUOTE(gira @ 2010 03 07, 12:40)
- aš tave myliu, bet...
- prie žodžio myliu jokie bet nesiderina...

Labai puikus pastebėjimas cool.gif

*Mėgstame išsišokimus, mažutėlaitį ugtelėjimą virš kasdienybės ( J.Aputis)
Atsakyti
Seniai, labai seniai. Buvo mokytojas, kuris mokiniams viską pasakodavo, įvairias istorijas. Mokytojas viską žinojo. Visi juo tikėjo ir visada įdėmiai klausėsi. Bet vieną kartą tarp mokinių atsirado vienas protinguolis, kuris sugalvojo apgauti mokytoją prieš visus ir įrodytų, kad mokytojas nėra jau toks protingas. Mokinys sugavo drugelį ir laikė jį kumštyje, jis prieis prie mokytojo ir jo paklaus '' Ar drugelis gyvas? '', jei mokytojas atsakys '' Taip '' jis suspaus drugelį delne ir jis nebus gyvas, o jei atsakys '' Ne '' , jis paleis drugelį ir jis išskris. Atėjo mokinys prie mokytojo prieš visą klasę ir sako:
- Mano delne drugelis. Ar jis gyvas?
Mokytojas atsakė:
- Viskas Tavo rankose.

Mūsų gyvenimai yra mūsų rankose ir kaip mes elgsimes tokį gyvenimą ir turėsime.
Atsakyti
Panelė_Monika* labai gražūs ir teisingi žodžiai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SoKoLedine: 07 kovo 2010 - 13:18
QUOTE(SoKoLedine @ 2010 03 07, 14:17)
Panelė_Monika* labai gražūs ir teisingi žodžiai  wub.gif



Dėkui 4u.gif Dėl to ir parašiau blush2.gif
Papildyta:
Apie gyvenimą:


*Tarp žmonių gyvenk taip, lyg Dievas tave matytų. Kalbėk su Dievu taip, lyg žmonės tave girdėtų.

Netekti gyvybės- menkas dalykas. Bet matyti kaip tavo gyvenimas netenka prasmės,kaip nyksta mūsų gyvenimo tikslas-štai kas nepakeliama.

* Gyvenimas pats savaime nėra nei gėris, nei blogis, o tik jų buveinė; koks jis bus, priklausys nuo mūsų pačių.
Atsakyti
"Darbai, kuriuos kasdien nuveikiame namuose, sielai svarbesni, nors gali atrodyti, kad jie labai paprasti." T.Moore
Atsakyti
Pyksta visi – tai paprasta. Bet supykti tada, kada reikia, ir ant ko reikia – tai išties nelengva. Aristotelis
Atsakyti
Jei nusprendei tureti vaikeli,susitaikyk su mintimi,kad tavo sirdis visada plaks atskirai nuo kuno.

***

"Laimė! Kiekvienam ji - vis kitokia. Alkanam ji - duona. Trokštančiam - vanduo. Skęstančiam - draugo ranka."
(P.Širvys)

***

Ar imanoma suplanuoti arba valdyti meile?
Suplanuoti tikrai ne, o valdyti....
Jei gali valdyti, vadinasi tiek ir temyli...
Atsakyti
Ar imanoma suplanuoti arba valdyti meile?
Suplanuoti tikrai ne, o valdyti....
Jei gali valdyti, vadinasi tiek ir temyli...[/b][/color]
[/quote]

Kokie geri zodziai! wub.gif
Atsakyti
"Žmonės vieniši todėl, kad vietoje tiltų stato sienas." (Dž. Niutonas)

Sužinojau skirtumą tarp sienos ir ribos. Sienos yra nejudinamos ir tvirtos; jos neleidžia įeiti kitiems ir laiko mane uždariusios savo viduje. Ribos yra lanksčios, jas lengva pakeisti ar išvis pašalinti; todėl, kai noriu, aš galiu būti viduje, o kai nenoriu, galiu išeiti laukan. Jos leidžia man nuspręsti, kaip dera elgtis ne tik kitiems, bet ir man pačiam. Jeigu aš šiandien ištarsiu "ne" maloniai, o nepriešiškai, mano santykiai su kitu žmogumi nenukentės.
Atsakyti
Kai negali uzmigti, nes galiausiai tikrovė yra geresnė uz tavo sapnus, zinok, tu įsimylėjai.(Dr Seuss)

****
Jei nori būti laimingas valandai – numik.
Jei nori būti laimingas dienai – eik žvejoti.
Jei nori būti laimingas metams – paveldėk turtą.
Jei nori būti laimingas visą gyvenimą – padėk kam nors kitam.
(Kinų patarlė)
****
Norint būti visiškai laimingam, neužtenka turėti laimę, reikia ją dar užsitarnauti.
(V. Hugo)
*****
Kai žmonės laimingi jie neskiria žiemos nuo vasaros. (A. Čechovas)
****
Meilė yra raktas nuo vartų į laimę. Oliver Wendell Holmes
Atsakyti
*Meilė pinigams yra visų blogybių šaknis

*Pinigų trūkumas yra visų blogybių priežastis

*"Man per brangu" - proto tinginystės ženklas

*Esu atsakingas už namą, bet jei tai taptų didžiausia mano investuciją, tai reikštų, kad pakliuvau į bėdą.

*Bankrotas yra laikinas dalykas, o skurdas - visam gyvenimui.
Atsakyti