Įkraunama...
Įkraunama...

Worčesterio mamytės

Tavo tetis jau skambino tai susitareme rytoj susitykti smile.gif
Atsakyti
na ir greitas jisai doh.gif rasiau kad sest pasuki biggrin.gif ka sake?tu tik nepasakoki kas blogo ar dar kasko,kad paskui tete nepersigalvotu ir musu nebepriims pas sau gyventi. fear.gif sakys paskui ai pamasciau ir gal tu pasiliki lt su sunumi.
Atsakyti
tai zinoma kad nieko blogo jam nepasokosiu schmoll.gif as tik jam papasokusiu viska apie tas pasalpas kur eiti ir ka ispirmo padaryti reikia smile.gif
Atsakyti
kai pasikalbesite parasykite man butinai labai lauxiu ziniu,gal i az.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Koks siandien saltas rytas, brrr..., rankas nepamenu kada buvau taip

nusalus schmoll.gif

Ka jus merginos veikinejat?

Mes jau pasveikom, laukiu dabar penktadienio i Londona greiciau thumbup.gif
Atsakyti
sveika o pas mus islta +17 siandien buvo.jau pavasariu kbepe!!!as tai dirbu nuo 10 iki 17val.maziukas pasveiko mano jau eina i darzeli o as i darbuka.paskui lekiu i darza jo pasiimti ir namo valgyti daryti,vakarieniauti dar pora val ir jau gultis nes 7keliuosi.8i darzeli einame.nusikalusi vakare jauciuosi siaubingai net tv nebesinori ziureti sad.gif bet ka daryti reikia dirbti
Atsakyti
Puppsi, issivaizduoju kaip tau nelengva. Nieko cia lengviau tikrai turetu buti.


Siandien atsikelem 7val. saule sviete, debeselio ne kvapo, po 2 val taip uzsirauke dangus schmoll.gif
Buvom siandien lietuviskoje praduotuveje, nusipirkau kaisams dazu, tai pas uosviene jau peckiosim kaiusinukus doh.gif

Ehrence, o kaip LIdloj pasirinkimas didesnis nei Aldi?
Mane Aldi nervinas, visas maistas beveik tik vienos rusies, darzoviu daug nera schmoll.gif
Atsakyti
o ko jus i tesko nevarote toloka ar nepatinka?jei masina turite tai i sav karta galima nuvaziuoti apsipirkti.as toje naujoje kur atsidariusi nesenai salia kaskokios baznytikes ar kas ten tokia tai nebuvusi kitoje buvau tai ka zinau didele ir tiek smile.gif
Atsakyti
Nuo musu toli Tesco, o mes masiniuko neturim. Ir neaisku, kada turesim schmoll.gif

kadangi siandien isvaziuoju, tai norejau visas pasveikinti su Sv. Velykom ir sulaukti gero oro 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Sveikos mamytes oi kaip as pavargau su tais kiausiniu dazimais doh.gif kosmaras nusipirkau Lietuviskoj parduotuvei dazus ir ka manot toks s.....s viena spalva tik riskiai nusidaze o kiti nevelnio tai jau dabar zinau kad geriausias nuo senu laiku kiausiniu dazymas yrs svogunu lukstai ir paprastos zolytes....... smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamos kur esate dingusios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ehrence @ 2010 04 12, 23:19)
Sveikos mamos kur esate dingusios smile.gif

As tai vietoj namuose, niekur nedingus, ale kazko labai tingisi rasyti. Dabar nuotraukas i fotki.com deduosi is keliones, ilgai trunka,tai prisedau.

O kur Puppsis? Kaip tau sekasi?
Atsakyti