Įkraunama...
Įkraunama...

Worčesterio mamytės

tai vadinasi as galiu paprasyti kad tetis tuo susirupintu ir kad atsiustu mano vardu tas anketas i ta buta kur gyvensime?o ka sitaip ilgai tex laukti to incurenco num oho?!! doh.gif o kaip teciui paaiskinti kur eiti kad tas anketas atsiustu uzpildyti?
Atsakyti
tegul tavo tetis nueina i job centra ir paskambina i chald benefita papraso kad atsiustu forma chald benefito ir gali uzregistruoti tave pokalbiui i incurence
Atsakyti
QUOTE(pupppsis_22 @ 2010 03 23, 19:54)
tai vadinasi as galiu paprasyti kad tetis tuo susirupintu ir kad atsiustu mano vardu tas anketas i ta buta kur gyvensime?o ka sitaip ilgai tex laukti to incurenco num oho?!! doh.gif o kaip teciui paaiskinti kur eiti kad tas anketas atsiustu uzpildyti?

Gali tavo tetis taip ir padaryt , tik aisku del incurenso numerio tai labai reikia .apgalvoti, kada tu atvaziuosi, nes data tau laiske paskiria, kada ateit i pokalbi.
Siaip cia daug budu yra, galima internetu, pastu, telefonu.
Man viska pazistama dare.
Skambinosi telefonu ir sake, kad mano drauge, nezino kalbos ir ji kap mano verteja mano vardu uzsakinejo tas anketas.

Ehrence dare visai kitap. Ji dar gal ka parasys, pasirinksi kaip geriau.

As visuose forumuose skaitinejuosi vel apie pasalpas ir baigiu galva nusisukti doh.gif Tiek visokiausiu nuomoniu ir variantu, kad net baisu. Ir pasalpas nevienodos, net child benefit doh.gif Pieva kazkokia.




Atsakyti
sveikutes sad.gif oi mano mazius jokiu pagerejimu.aisku na as tai prasysiu kad tecio pazystama padetu.o bet jei as nekalbu anglu pakankamai ar as gausiu ta incurenco,kai pakvies i pokalbi as juk nieko gero neislemensiu.tai gales ta moteriska kartu eiti?tetis isvaziuoja i lt liepos 18d ir tada mes jau visi planuojame rugpjucio8d gristi jau i uk.tai man jau reiktu tarp 9-17d susitvarkyti viska greiciau.
Atsakyti
Su manim ejo visur pazistama, kadangi cia verteju nera, leidzia tureti savo.Tai tavo pazystama ir bus uz verteja mirksiukas.gif

Smagu girdeti, kad tavo lelius jau sveiksta 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reida: 24 kovo 2010 - 11:20
Sveikos mamytes man tai incurence daro child benefitas tai man niekur eiti nereikia o del pasalpu tai jo visur skirtingai benefita tikrai zinau kad i men gauni 80 svaru o del child tax credit tai priklauso ar dirbi o jai dirbi tai kiek uzdirbi kiek valandu i savaite dirbi ir .t.t nezinau mum sake kad su viskuo gausis apie 200-250 svaru i savaite cia jau ir su maniskio working tax credit bus matyti kai gaudinesim kiek mokes mano draugei kai skambino i tax kredit tai jai pasake kad i sav gaudines 160 sv. cia be benifino nors jos vyras ir uzdirba i sav apie 400 sv. bet ji nedirba tai va visiems skirtingai tas pasalpas skaiciuoja doh.gif
Atsakyti
o tai nebus taip kad jei dirbsiu nemokes arba labai mazai mokes ta child tax credit
Atsakyti
Jei dirbsi ir bus mazos tavo pajamos, tai gausi gal siek tiek maziau bet manau kad turetum gaut.

O tu jau darba cia turi, ar ieskosies ?
Atsakyti
as ieskosiuosi kasko savaitgaleis ar vakarais,kad ir naktimis kaskur.kad tik nereiktu man aukles ar darzelio.nes ka uzsidirbsiu atiduosiu jiems sad.gif tetis pabutu su anuku savaitgaleis ar vakarais.
Atsakyti
jo cia darbo geriausia rasti per agenturas bet turesi pati eiti registruotis na vienur reikalauja gerai anglu bet zinau agentura kur beveik nereikalauja anglu kalbos
Atsakyti
ai man gerai ir valytoja butu kaskur ar kokiam sceke ar kavinukeje indus paplauti vakarais.kai mano tete namuos butu man pac tas tuom laiku dirbti tai su anuku pabutu
Atsakyti
labas rytas mergaites! nava jau ir as susirgau sloga bega,gerkle liktais uzgula jau sad.gif ehrence tu gyveni netoli lido ar kaip ta parde vadinasi?siandien tetis skambino mano sake paprasyti is taves tavo tel num.sako paskambinciau kada pasikalbeti gal savaitgali butu galima susimatyti.mat ji domina tos visos pasalpos kur eiti ka prasyti ir taip toliau.juk zinai kaip buna su tevais.tai uzmirsta,tai dar kas tai rupinasi labai perdetai kartais smile.gif sako paklausineciau jos dar kasko daugiau suzinociau pradeciau as kaska daryti kol jus atvaziuotumete.
Atsakyti