Įkraunama...
Įkraunama...

Worčesterio mamytės

Ir jus su kovo 11d 4u.gif

Tai kelinta susitinkam?
Atsakyti
Labas rytas mamytes. kaip dienele prasidejo smile.gif
Atsakyti
laba diena wub.gif oro_buckis.gif geras rytas ilgai miegojome sikart,leido mamaytei sunelis pamiegoti siandien thumbup.gif kepame kexa dabar abu.o kas pas jus mergaites naujo?!
Atsakyti
Labas rytas, man jis ne koks.Mano Gerda susirgo. Gydomes dabar.

Ehrence, buvo vyras siandien turgeli vezimo nupirkt, bet su vezimais neatvazeves zmogus, tai nutarem is nauju pirkti , pardeje doh.gif
Ar ziurejai nuotraukas, atsidare tau albumas?
Ir kur ten pas ka, job centre reikia tu formu prasyt 4u.gif
Nusprendem mes vakar savo busta nuomotis, vieno kambario. Jei suzinotum koki varianta, pranesk mirksiukas.gif 4u.gif

Pupppsi, man labai labai labai keksai patinka thumbup.gif gaila, kad dar ne cia gyveni, uzpultume i svecius keksu valgyt biggrin.gif mirksiukas.gif



Atsakyti
Sveika tai saunu kad nusprendete ieskoti savo, thumbup.gif nueini i job centra ten yra telefonai ir virsui parasyta jums reikia working tax credit, child tax credit formos tegul tik susavimi turi incurence nr. nes jo klaus ir zinoti savo adresa.
Ne neatsidaro man ir negaliu paziureti nuotrauku doh.gif


PUPPSI KAIP TAU FAINA KAD MAZYLIS DAVE TAU PAMIEGOTI ILGIAU AS TAI NEPRISIMENU KADA MIEGOJAU IKI 10 VAL RYTO VISADA MANISKE ATSIKELE APIE 7 RYTO doh.gif
Atsakyti
nieko kepsime kai atvyxime mes.sakiau iskart isigysiu bleka kexui smile.gif patinka man jis nei daug darbo nei ka prie arbatos skanu.gali isideti ko nori razinu ar dziovintu vaisiu dar skaniau bus.tete maniskiui praita vasara turge pirko vezima uz 8sv toki ale skietis tai mums padejo tom 3sav laiko.seip mes kai einame i darzeli kelemes 7val abu tik sav ilgiau kartais pasimiegame,cia jau nuo jo noro priklauso biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupppsis_22: 12 kovo 2010 - 13:36
Ehrence, aciu 4u.gif

Kaip as noriu dabar ko skanaus doh.gif
Pabandysiu as nueit ir atsidaryt, paziuresiu gal ir man neatsidarys.
Atsakyti
Man kazkodel irgi nebeatsidaro, sukuriau kita, baigiu ikelti nuotraukas.
I AZ parasysiu slaptazodi ir prisijungimo varda.
Atsakyti
ka jus cia kurete vis? unsure.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pupppsis_22 @ 2010 03 12, 15:27)
ka jus cia kurete vis?  unsure.gif  blush2.gif

vakar biski fotografavomes, tai padariau albuma , kad butu bendras meetu nuotraukeles kur paziuret.

Galiu ir tau imest i AZ slaptazodi ir prisijugimo varda smile.gif
Atsakyti
davai noriu pasiziureti ir as,bent taip susipazinsiu is arciau dar daugiau wink.gif laukiu
Atsakyti
vau vau pozuotojos merginos rolleyes.gif ziurejau i fotkes ir bandziau spelioti ta su ruzava bus sviesiaplaukes mamos dukryte ar suklydau?sorry kad pasiklausiu o kuri mama busite kuri vardu? g.gif blush2.gif sviesiaplauke bus Renata ar Ruta?ale tik dabar pamasciau kad maniskis tarp paneliu kompanijos bus.pas jus merginos dar su 1mama susirasiau kelis kartus is sito miestuko irgi turi 2merginas :)5panos ir meniski nu sekasi jam.nes darze grupeje tai irgi 8panos ir tik 2vaikinai
Atsakyti