Įkraunama...
Įkraunama...

Worčesterio mamytės

na man tetis sake kad tai bankas tikiuosi neapgavo biggrin.gif jis yra baltas su juodais rastais,gal koki 2-3aukstu.stovi aikstes viduryje beveik kiek pamenu.salia yra kirpykla,knigynas,sviezios mesos parduotuvele yra tokia nediduke.jei kitaip kalbant tai upe teka yra tox tiltas pereini ji ir eini ale senamiescio gatve kur daug pardziu iki galo ir po kaire stovi. doh.gif g.gif jauciu neaiskei pasakoti moku biggrin.gif
Atsakyti
GEriau jai zinai kur yra aldi parduotuve tai gal ten ir susitinkam. O maniskei tai patiko skrysti begiojo visa ta laika kol skrydome bet man tai uzkniso skrysti taip buvo nobuodu ir dar maniske negalejo nustikti vietoje tai Lektuve zmones visi juokesi kaip ji pas visus vaiksiojo o bandziau pasodinti tai kaip iskele man isterika tai neturejau kur akiu deti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ehrence: 10 kovo 2010 - 21:11
QUOTE(ehrence @ 2010 03 10, 22:08)
GEriau jai zinai kur yra aldi parduotuve tai gal ten ir susitinkam. O maniskei tai patiko skrysti begiojo visa ta laika kol skrydome bet man tai uzkniso skrysti taip buvo nobuodu ir dar maniske negalejo nustikti vietoje tai Lektuve zmones visi juokesi kaip ji pas visus vaiksiojo o bandziau pasodinti tai kaip iskele man isterika tai neturejau kur akiu deti 4u.gif

Va va, ja puikiai zinau, ten netoli mano dukros mokykla thumbup.gif

Tai jei geras oras, tarkim , kaip siandien nors nelyja biggrin.gif tuomet 11.30val susitinkam, ar tiks tau?

Tokiu atveju reik akis mest pro langa su visa geda biggrin.gif
man tai pykta labai buna, akd nieko negaliu padaryt, apie geda nebeturiu kada ir galvot doh.gif

Echrence, o kaip tau su kalba anglu sekasi draugauti, ar pramokai jau kiek?
As tai ne velnio, dar su lietuviais gyvenant tai nebent lietuviu tobuliau gali ismokt doh.gif

bandau pati tekstus pasivertinet, akd nors zodziu daugiau zinociau.
Galetu instaliuot i zmoniu smegenis kokias pragrameles su kalbom:geda2:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reida: 10 kovo 2010 - 21:19
prisiminiau parduotuve lasenza va smile.gif su apatineis sexi wink.gif tai ir bankas netoli visai.o mano tai ramus nevaiksciojo niekur sedejo prie lango tai pas man ant keliu.vat tik kai leistis reikejo jau bedos prasidedavo.Ruta o tu dirbi kaskur ar nea?na mes ir gyvensime susispraude galima sakyti.nes ten 3kambariu butukas.1mazas labai kamb tai sake moteriske gyvena lt.kitam tai tas labai didelis moka 100sv su viskuo nuoma,mokesciai tai porele jau gal kokie 2m tenai gyvena.o kitam tete mano gyvena tai ir mes ten apsistosime mes mokesime 90sv jau cia mums visiems 3 su nuoma,mokesciais.saliono nera yra bendra virtuve,kalidoris vonia.
Atsakyti
As nedirbu tik vyras dirba. kam as be kalbos reikalinga, ir dar merdzinai mano nera tryju metu, tai atzala auginu biggrin.gif
O siaip be kalbos dabar darba susirasti be sansu. Bent jau as taip manau.

Del gyvenimo kartu susiplakus tai man sakes, jau stogas vaziuoja. Mes Vilniuje turejom edvu busta. o cia vel kaip bendrabucio laikais kokiais ir dar su vaikais doh.gif
Bandysim mes prasytis cia consulinio busto. Nes kitaip be sansu cia savo ka turet.
Atsakyti
o tai pvz nenorite issinuomuoti geriau 1kambario buto?vat nete ziurejau yra butuku nemazai ir po 1 kamb ir po 2 o neimanoma padaryti taip kad apmoketu kaskiek valstybe?
Atsakyti
QUOTE(pupppsis_22 @ 2010 03 10, 22:34)
o tai pvz nenorite issinuomuoti geriau 1kambario buto?vat nete ziurejau yra butuku nemazai ir po 1 kamb ir po 2  o neimanoma padaryti taip kad apmoketu kaskiek valstybe?

Cia visur depozita reikia moketi o mes depozitui neturim.
Jei gausim is valstybes pasalpa busto nuomai apmoketi reikia buta susirasti per agentura, su sutratimi.o cia niekas nenori tokiems nuomoti, nes atseit valstybe daznai su pinigeliais veluoja, o jei turi vaikus tokiu atveju negali taves is busto ismesti. todel dar ir kas su vaikais nelabai tiems nori isnuomoti. Nebent kokie babajai, bet jie be sutarties nuomoja. O tas mums nenaudinga.
Tai vat peripetiju cia milijonas. Net nenuvokiau, akd sitokiu dalyku buna. kad zmogus net turedama piniggu, bet ir vaiku , busta sunkiai issinuomosi doh.gif

Cia mane draugai apsviete, kurie kartu gyvena, jau antri metai Gal nebent mane jie klaidina bigsmile.gif
Atsakyti
kad reikia depozito tai tiesa,dazniausia sake buna tokia pati suma kaip ir nuoma.kad su vaiku tas ir tiesa sunku issinuomuoti.o dar tete kai domejosi su draugais kalbedavo kurie nama nuomuojasi sake kad brangu,neapsimoka geriau nemaziuka kambari susirasti.nes jei nuomuojiesi buta ir pvz pradeda peleti sienos ar dazai nutrupeti tai jau tavo beda tu turi tvarkyti nes agenturos to nedaro.tad moki jau tai is savo kisenes.tad palyginau kur mes po 90sv menesiui 360sv.tai ten butas 1kam tiek TIK NUOMA KAINUOJA.o kur dar visi kiti mokesciai tai dar gal tiek mat butu g.gif o tai jus su vyru ir vaikais gyvenate 1kambaryje ar dar ir tie draugau kartu tame kambaryje,nelabai supratau?maniau cia mes sussipaude su teciu ir sunum gyvensime,bet pasirodo yra ir daugiau lt taip gyvenanciu. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupppsis_22: 10 kovo 2010 - 22:08
Reida tai rytoj susirasysime kada tiksliai susitinkame o pas tave koks rysys ga o2,del butu nuomos galiu pasakyti mes pradzioje su draugais nuomavome nama 5 kambariu susutartymi nes kiek teko susidurti visur yra sutartys bet nuomavome pas babajus issikrausteme nes buvo ten salta ir pelesiai labai islisdavo is visur dabar nuomuojame pas pazystamus du kambarius yra dar didele svetaine ir didelis kiemas tai mokame i savaite 115 sv.bet dziauguosi nes silta ir grazu.aisku uz viena atliginima nera lengva pragyventi bet uztenka ir nuomai ir maistui ir dar kaska nusipirkti pakolkas yra taip kaip yra, bus jau gerai kada pasalpas gaudynesime nes dar negaunu cia reikia laukti nors visas jau uzpildeme formas ir issiunteme.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif Visoms geros dienos mirksiukas.gif

user posted image

As kavute apsikabinus sedziu, MB isveze vaika i mokykla, man nereikejo vesti, kaip gerai thumbup.gif

Mes viena kambari visa seima turim, daugiau nieks su mumis negyvena smile.gif Pas mus irgi kambarys papalyjes neblogai ir visas namas pelyja. As taip itariu, akd cia kas antras namas pelyja. Kiek neskaitai visa anglija vos ne kaip musu "Traku pilis, apaugus pelesiais doh.gif
mes jau buvom nusprende kitur issinuomoti, bet truputi su pinigais reikalai suslubavo ir liekam cia, nezinau kokiam laikui.MB atiduodu tuos reikalus i rankas, nes as kai tik pradedu vadovauti, tai greit suispykstam doh.gif

jo, siandien gal apie kokia kaip ir rasiau 11-12 val. susitinkam, nuleksim kur kavos isgerti mirksiukas.gif

Atsakyti
skanios kavytes as ir jau geriu.papusryciavome,aptvarkiau maziu ir duksta.o pas mus geras oras labai,sauleta,nei vejelio tad eisime i lauka pries miega pietu.jau kaip ir zada pavasari po biskuti.uk blogai tas kad ten dregnas oras ir dazni lietus tad ir pelyja namai gal dar ventiliaciju nera,sildymas prastas.tete tai is kaskokio diedo nuomuoja jis labai daug turi namu tame mieste visur ir kainos normalios gan.o kiek jus mokate uz kambvari su viskuo?pavydziu as jums eisite kavos gerti,pasizmoneti sad.gif
Papildyta:
BEJE SU KOVO 11TAJE NORS IR NESATE LIETUVOJE BET VISTIEK MUSU SVENTE lithuania.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes as irgi kavute geriu tai siandien susimatysime nors oras ir nekoks bijau kad lietaus nebutu schmoll.gif jo cia yra tokie namai nors kur as gyvenu cia normaliai nera pelesiu pakolkas aisku bus veliau matyti....aciu tave irgi su kovo 11 lithuania.gif
Atsakyti