Įkraunama...
Įkraunama...

Worčesterio mamytės

Mano vyras dirba gamykloje kurioje gamina faras masinom, child benefitas pati pasirinksi anketoje ten bus parasyta ar nori gauti i savaite ar i men karta ir tas pats child tax credit. zinau kur tu gyvensi cia nelabai toli nuo manes nes as gyvenu tokiam rajone kur visi anglai gyvena jokiu babaju nera smile.gif Tai zinoma kad nobodu man sedeti namie bet iseiname su mazaja i parka ar i miesta pasivaikscioti nes pas mane isdraugu visi dirba na aisku radau mamyte kuri irgi nedirba su kuria mes susirasinejeme tai dar nebuvome susitikusios bet sia savaite tikiuosi iseis zinai cia yra geriau nei Lietuvj ypac financiskai biggrin.gif

Pirma vaziavo mano vyras padirbo pora men tada mes su mazaja atskridome pas jines pati zinai kad geriausiai kai seima kartu nes vyro ilgam negalima vieno palikti biggrin.gif
Atsakyti
ten kur gyvensiu tai tox ale rajoniukas mini,bet yra ir lt nemazai jau keletas pazystu,lenku yra.jei kalbi apie ta parka kur yra vaikams padarytas zaidimu aikstele supykles faina.bet dar pamenu yra toliau vaikams su vandeniuku padaryta visokiu navarotu mes ten praita vasara gaivindavomes.tai nieko bus linxmiau,mes atvyksime.vat jei netoli dar gyvename tai isvis thumbup.gif tik kai atvyxiu pulsiu viska susitvarkyti.net nzn kur eiti reikes,kurioje vietoje ten viskas.dar banko kortele pasidaryti tex.na darbu nusimato nemazai,noresis viska kuo greiciau pasidaryti kad paskui butu ramu.o kai tu tvarkeisi kas padejo vyras?o jus jau uzsiregistravote pas daktare kaskokia na pvz del vaiko,kad apziuretu retkarceis?
Atsakyti
taip usiregistravom ir jau buvom poliklinikoj taip man vyras padejo, ir drauge kuri vaiksciojo sumanimi pas ginekologe smile.gif Tau reikes iskarto eiti i jop centra ten reikes paskambinti ten visur numeriai nurodyti ir paprasyti kad atsiustu forma pildyti benefita

dar yra centre agentura nemokama kuri padeda tvarkytis dokumentus ir joje dirba darbuotoja kuri moka rusu kalba tai kai atvyksi galesiu duoti numri pasiskambinsi pakviesi ja ir pasikalbesit ji tau viska isaiskins.

as zinau kur tas parkas yra o tai kur tas suvandeniu yra uz parko?
Atsakyti
su vandeniu yra kitapus upes.gal ziema ten nelabai matyti.salia baznycia stovi.na kai atvaziuosiu tex susisiekti su tavimi tada duosi man num.o gal ir turesi laiko kartu nueitume.beje as Ausra o tu kuo vardu?
Atsakyti
Malonu mano Vardas Renata tai zinoma susimatysim. Kaip sunelis isdikes turbut nes maniske tai kaip tornado greita ir visiskai manes neklauso doh.gif

Atsakyti
na maniskis lepunelis ir neklauso mamytes smile.gif o kai baru tada puola derintis,myli,buciuoja mane darosi padlyza mazas smile.gif o jus lektuvu skrydote su dukryte is vln ar kauno?mes tai sikart is vln planuojam i getvika.praita syki is kauno i birmingema skrydome.tai maniskis bijojo labai kai leisdavomes.
Atsakyti
Nu va cia tai sutapimas, mano vyras irgi dirba toje pacioje gamykloje , kur zibintus automobiliams gamina doh.gif lotuliukas.gif

Man 30m., jokia paslaptis lotuliukas.gif Tikriausiai seniausia is jusu doh.gif

Turiu dvi mergas , pasiutusios, o kai kartu pries mane susimoko, baisu pasidaro doh.gif

Gal ryt susimatom, jie geras oras, as nuo kokiu 11-12 val. galeciau i miesta atsuoliuuoti. Nes 3 val. man reik pana is mokyklos jau pasiimti.



Atsakyti
3m dar nera daug wink.gif cha tai reiskias kad jusu vyrai gal net pazistami jau o jus dar to nenutuokiate hah.gif oi bus plepesio pas jus kai pasimatysite
Atsakyti
tai galime rytoj susitikti parasy ar as tau parasysiu. oi geras tai turbut kad pazysta maniskis dirba ant tojotos o taviskis ?
jo vaikai geras turtas o juos uzauginti tai net prazilti galima anksciau laiko nes maniske tokia pasiutusi kad net negaliu susitvarkyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pupppsis_22 @ 2010 03 10, 20:55)
3m dar nera daug wink.gif cha tai reiskias kad jusu vyrai gal net pazistami jau o jus dar to nenutuokiate hah.gif oi bus plepesio pas jus kai pasimatysite

jo ir man jau knieti suzinoti lotuliukas.gif Nors gamykla ten dydele, tai kazin ar susitinka g.gif

Mes irgi gyvenam pas savo draugus name, bet spadziames vienam kambaryje, tai vat tas dalykas nelabai man patinka. Bet ka padarysi reik iskentet kazkaip, paskui gal ir dangu gausiu biggrin.gif

Mes is kauno skridom, bet panoms labai patiko skristi thumbup.gif Pas mane jos visad bijo ne ten kur reikia lotuliukas.gif
Papildyta:
Maniskis nelabai pasakoja apie darba ir visai nemegsta apie darbus kalbeti. tik zinau, akd toje gamykloje, japonu.

Aga, galiu ir as paskambinti, jei saskaitos bus like. tik vat kur susitarti susitikti centre, nes as ten buvau ne viena karta, bet nelabai pamenuten kokias strategines vietas doh.gif

Manes vaikai irgi visai neklauso, o jei dar prie zmoniu, zino, akd nubaust negalesiu, tai visai pradeda daryt kas i galva sauna doh.gif As jau viena kita plauka zila pradeddu iziuret pas save galvosenoje ir aisku kieno cia darbas lotuliukas.gif
Atsakyti
baikite vaikai tai didelis dziauxmas ir vargiukas wink.gif susitikite prie svyrancio banko.zinau kad ten netoli yra grazi kavinuke bet nemokesiu paaiskinti jums,jin skvere yra.reida o kuo busite vardu??
Atsakyti
O gal tu turi ar zinai, kur yra forma child tax credit? 4u.gif Ar siunteisi pastu?
Papildyta:
QUOTE(pupppsis_22 @ 2010 03 10, 21:31)
reida o kuo busite vardu??

As vardu- Ruta.

O vat to bankelio tai ir nezinau blush2.gif O gal demesio neatkreipiau doh.gif Va kad butu ant manes uzgriuves, o ne tik pasvyres tai buciau ir atkreipus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reida: 10 kovo 2010 - 20:37