Įkraunama...
Įkraunama...

Worčesterio mamytės

aisku tai jei jau bus 3m tada galesiu i mokiklele nemokamai leisti.o jin dirba tik darbo dienomis?o kaip jusu vaikui joje sekasi?na as bijau kaip bus su kalba vaikui,juk nemoka,negales pasakyti ko nori,gerti,ar sisiu juk jos nesupras vaiko visai.o kaip ten su maitinimu?
Atsakyti
Sveikos mamytes kaip smagu kad po truputi atsiranda vis daugiau mamyciu pupppsis_22 sveika prisijungus labai dziugu lotuliukas.gif jo cia darzeliai labai brangus valstybe finansuoja tik maza procenta uz darzeli ir pasalpu tada negauni uz vaika nu tik benefita.Nes jai vyras vienas dirba cia didesnes pasalpos ir taip daug gali gauti cia ir t.t
Atsakyti
na as be vyro esu,tik as ir maziukas mano yra seima,esu vienisa mama.mes vaziuojame pas seneli gyventi.jis dirba akmenyne,pradziai gyvensime 1kambaryje.tete mano jau sake kad brangus darzelei labai ta jau supratau tai nzn kai gausiu koki darba kaip reix daryti su sunumi.geriau butu vakarais dirbti ar naktimis man.tada tete su anuku butu.nes aukles angle nesinori as pati nei bumbum pakolkas anglu.kaskiek suprantu galiu ziureti tv,filmus bet su kalbeju sunkei. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupppsis_22: 08 kovo 2010 - 11:28
QUOTE(ehrence @ 2010 03 08, 12:17)
Sveikos mamytes kaip smagu kad po truputi atsiranda vis daugiau mamyciu pupppsis_22 sveika prisijungus labai dziugu lotuliukas.gif jo cia darzeliai labai brangus valstybe finansuoja tik maza procenta uz darzeli ir pasalpu tada negauni uz vaika nu tik benefita.Nes jai vyras vienas dirba cia didesnes pasalpos ir taip daug gali gauti cia ir t.t

O jus susitvarket patys uz vaikus pasalpas, ar kas padejo, gal zinai kur sitame miestelyje kreiptis. Ar jums agentura kokia tvarke?ir nuo ko pradet?

Aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveika as pati tvarkiausi pasalpas bet yra agentura valstybine kuri tvarko pasalpas uz vaikus jai nori galiu nr duoti nes viena darbuotoja ten dirba kuri moka kalbeti rusiskai siaip pirma tvarkaisi child benefit o paskui kai gausi incurence ar benefito nr. tai galesi pildyti jau child tax credit na aisku jai vyras mazai uzdirba tipo minimuma iki 300 svaru tai irgi gali pildyti working tax cedit ir plius uz viena vaika gaus 18 papildomu svaru aisku jai tu nedirbsi smile.gif
Atsakyti
laba ryta mergaites.norejau pasiklausti child tax credit kas tai yra?tete kaska minejo kad ir jis perkasi taxa.o jei as busiu bedarbe ir vienisa mama ar man kaskokios nuolaidos butu kaskam ar nieko nepriklauso,reikia butinai dirbti bent kaskiek norint gauti nuolaidu dar kasko?
Papildyta:
tvarkaisi child benefit o paskui kai gausi incurence ar benefito nr. tai galesi pildyti jau child tax credit,working tax cedit
[/quote]
prasau dar paaiskinkite mano kvailai galvai trumpai lietuviskai kas tai yra,nes nu nezinau net geda jau blush2.gif doh.gif
Atsakyti
Sveika nieko tokio as irgi kai atvaziavau nieko nesuprasdavau g.gif child benefit yra kaip ir pas mus Lietuvoi uz vaika moka 97 litus tik cia 80 svaru, kai jau gausi atsakyma tai yra incurens nr. tai tada galesi jau pildyti child tax credit tai reiskia kad i savaite ar i men (turesi pati pasirinkti kaip tau bus patogiau ) gaudinesi pinigeliu kaip esi vienisa mama tai turetum gauti pvz. i savaite apie 250 svaru as cia parasiau apitiksliai tau cia is viso yra labai dideles privilegijos nes ir pasalpas gaudinesi zimiai didesnes ir dar kai sutvarkysi child benefita ir gausi incurence tai tada gali jau pildyti dokumentus kad valstybe tau finansuotu buto nuomos tam tikra dali bet tau turetu finansuoti apie 50-60 proc. o kita dali turesi moketi pati.

incurence-tai sveikatos draudimas

jai kasko nesuprasi tai nesigedink rasyk smile.gif
Atsakyti
child benefit tai moka i menesi karta taip?child tax credit tai reiskia kad i savaite ar i men gaudinesi pinigeliu kaip esi vienisa mama.o siam dalykui gauti nepriklauso vaiko amzius?as kaska giredejau kad tai tik iki 2m vaiko gauna mama.
incurence-tai sveikatos draudimas jis yra privalomas taip?o jei as negauciau darbo ar galeciau pretenduoti i siuos dalykus ar jau nebe?na tex tecio drauges prasyti pagalbos kai nuvaziuosi nes jin gerai anglu kalba sneka tai pades man,kartu visur eisime tvarkyti popierelius. aciu jums kad patarete ir atsakote man.
Atsakyti
Sveika child benefit tu pati pasirinhild tax credit irgi gaudi nesi nepriklausomai ar dirbsi bet kiek zinau atvirksciai jai nedirbsi cia tai gaudinesi nemazus pinigelius smile.gif Svarbiausia tau laukti kol padaris tau benefitas incurenca nes visur jis reikalingas kad gauti pasapas. tai pat mano tau patarimas jai gaudineji Lietuvoj uz vaika pinigelius tai geriau atsisakyti nes jai patikrins gausi nemaza baudele aisku nevisus tikrina bet geriau nerizikuoti schmoll.gif o i darzeli tau neapsimoka leisti nes jai leisi tai pasalpu labai mazai gaudinesi kiek as zinau cia vienisa mama gali labai nemazas pasalpeles gaudineti smile.gif
Papildyta:
Ka mamytes veikinejat mirksiukas.gif
Atsakyti
sveika.aciu uz patarimus.ta as ir girdejau kad jei uk gausiu uz vaika ir cia lt paskui suzinos tai lieps grazinti.bet gerai jei ten gausiu uk,juk galeciau paskui pastu nusiusti laiska kad isvykau kurem laikui kad man sustabdytu mokejima.as va tai tvarkinejuosi namie,sunu i darzeli isvedziau.o tu namie turi neta ar cia kaskur eini naudotis?ka pati veikineji uk?nepykiki kad kreipiuosi ne jus wink.gif
Papildyta:
o taviske Goda ziuriu ir spaliuke kaip ir mano sunus 10 05 o as pati 10 25 gimusi. thumbup.gif isivaizduoji kiek gimtad viena menesi,kaip saunu kad nebusiu viena ten,jau dabar va pazistu judvi bei dar viena mamyte is tenai.tai bus kompanija nemaza ir nebus liudna visoms bei musu maziukams.seip atvyxtam rugpj 7-8d planuojam kaip tetis mano nuspres.o sunaus leisti iki 3m neketinu i darzeli pabus pora menesiuku namie.tik paskui masciau leisti i ta kur po 3val i diena.kad pobiskuti priprastu.
Atsakyti
Tai aisku kad kreipkis tu nes as dar netokia ir sena blush2.gif man tik bus 27 metai, o kiek tau metu jai nepaslaptis?

as gyvenu name su savo seima ir dar viena pora cia gyvena tai pas juos intikas stovi svetainiai tai ir naudojuosi smile.gif

Tikrai faina kad atsiranda mamyciu cia, smagu bus susimatyti, o tu cia ilgam atvaziuoji ar tik vasarai?
Atsakyti
na man jau yra 27m,o tai tokio pat amziaus.idomu kiek kitai mamytei?na as planuoju ilgam jau atvykti,jei viskas gerai klostysis cia tai ir ilgam.Noriu kad sunus cia eitu i mokykla.Na o jei nepritapsime mes cia uk tai spesim gristi ir i lt kai sunui jau laikas bus eiti i mokykla.turime3m isbandymui uk.tai supratau kad tu nedirbi,buni namuose su dukryte o vyras dirba ir ka jei nepaslapti?o mes gyvensime salia tokios ligonine beroc tenai ar poliklinika bijau sumeluoti.netoli tilto per upe kur i ta gatve ale senamiescio kur pilna pardziu.jai as viska susitvarkyciau ta incurenca,child benefit,child tax credit tai butu saunu.o dar norejau pasiklausti tas child benefit mokamas i menesi karta ar i sav karta,bei scild tax credit?o ka tu veikineji namuose dienomis,neliudna?jus visi kartu 1metu isvaziavote ar tu veliau su vaiku?
Atsakyti