Įkraunama...
Įkraunama...

Worčesterio mamytės

sveikutes mamytes
labai jau visos neaktyvios... turbut leliukai neduoda ramybes ir neturit laiko prisest prie PC. As vis stengiuos nuteikt save kraustymuisi i Worcester. Tikiuosi susirasiu draugiu. Butu liudna nei vienos is tevynes naujam mieste nepazinot. Kazkaip susidaro ispudis kad nedaug lietuviu tame mieste, bent jau mamu tai tikrai mazai smile.gif, o gal visos jau gyvai bendrauja uztai i SM neberaso smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gitast @ 2011 08 10, 00:45)
sveikutes mamytes
labai jau visos neaktyvios... turbut leliukai neduoda ramybes ir neturit laiko prisest prie PC. As vis stengiuos nuteikt save kraustymuisi i Worcester. Tikiuosi susirasiu draugiu. Butu liudna nei vienos is tevynes naujam mieste nepazinot. Kazkaip susidaro ispudis kad nedaug lietuviu tame mieste, bent jau mamu tai tikrai mazai smile.gif, o gal visos jau gyvai bendrauja uztai i SM neberaso  smile.gif  4u.gif


Jo kazkaip mums cia letokai smile.gif man atrodo ziema visos prie kompu daugiau laiko praleidzia tai atgis musu temele. Netruksta lietuviu cia ir vis daugeja taip kad nebusi vienisa tkrai. Parasyk kai jau busi vietoj. Sekmes.
Papildyta:
QUOTE(justelllyte @ 2011 07 27, 10:09)
Sveikos mamytes;) As dar nesu mamyte ,bet noriu jusu pagalbos. Istojau i Worcester universiteta , isvykstame su draugu,taciau ieskodami buto,suzinojome,jog reikia moketi 6 men i prieki. Gyvenant Lietuvoje tai dideli pinigai doh.gif  Gal zinote kokia pastoge,butuka ar kambariuka sitame mieste??  ax.gif  Gal zinote ka patarti?? g.gif  Buciau begalo dekinga;) blush2.gif  atsilyginsiu .  4u.gif  gal dar kas kokiu darbu zinote Worcestery??


Cia netoli manes kambarius nuomoja, labai tvarkingas namas, toli nuo univero bet yra tiesioginis autobusas, jei nori pasiskambink, gal turi laisvu kambariu ir gal nuomoja studentams. +447775870965. Dar gali bandyti tokius psl:
http://www.spareroom...hare/worcester/
http://www.houseshar...share/worcester

St.Jons - vadinasi netoli univero.
ensuite - vadinasi kambarys turi savo vonia kuria naudosites tik jus.
WR1 - pats miesto centras iki univero galima pesciomis kazkur 20minuciu kelio

Tikiuosi padejau.
Atsakyti
O tikrai nuoma i prieki uz puse metu praso? Kazkaip nerealu visur anglijoj depositas + menuo i prieki. nemanau kad taip sudetinga susirast kazka.
Beje buvau wustery liepa, tai man super labai grazus miestas, bet dar labiau noreciau gyvent Malverne man ten gamta ir kalvos
Atsakyti
Sveikutes mamytes
Jungiuos prie mamyciu, gyvenanciu Worcestery smile.gif Gal atsirastu mamyciu, kurios noretu pabendrauti? Taip liudna,nera su kuo net paplepet, kol vyras darbelyje... Gal kas turit leliuku panasaus amziaus kaip mano mazoji, butu smagu ir vaikuciams pabendrauti smile.gif
Atsakyti
sveikos mamytes;)) esu pirmakurse studente Worcesterio universitete ir ieskausi darbo(galiu priziureti vaikus, tvarkyti namus ar panasiai). Jei kas ka zinote ar turite ka pasiulyti parasykite justelllyte@gmail.com arba 07440534935 busiu labai dekinga

Gero vakaro
Atsakyti
QUOTE(Kamane23 @ 2011 10 26, 18:58)
Sveikutes mamytes
Jungiuos prie mamyciu, gyvenanciu Worcestery smile.gif Gal atsirastu mamyciu, kurios noretu pabendrauti? Taip liudna,nera su kuo net paplepet, kol vyras darbelyje... Gal kas turit leliuku panasaus amziaus kaip mano mazoji, butu smagu ir vaikuciams pabendrauti smile.gif


Labuka, galima pabendrauti:) Tik kad mano sunus 15men dabar, retai kada leidzia man prie kompo prisesti. Kurioje vietoje mazdaug gyveni? Gal kartais kartu pasivaikscioti galim iseiti? Mes dabar naudojames proga kol oras leidzia kasdien vis kur iseinam smile.gif
Papildyta:
QUOTE(justelllyte @ 2011 10 26, 21:39)
sveikos mamytes;)) esu pirmakurse studente Worcesterio universitete ir ieskausi darbo(galiu priziureti vaikus, tvarkyti namus ar panasiai). Jei kas ka zinote ar turite ka pasiulyti parasykite justelllyte@gmail.com arba 07440534935 busiu labai dekinga

Gero vakaro


Gali buti kad prireiks bet dar ne dabar, po nauju metu smile.gif Paskambinsiu jei nieko pries.

Ka studijuoji, jei ne paslaptis?
Atsakyti
QUOTE(keliautoja @ 2011 10 26, 22:47)
Labuka, galima pabendrauti:) Tik kad mano sunus 15men dabar, retai kada leidzia man prie kompo prisesti. Kurioje vietoje mazdaug gyveni? Gal kartais kartu pasivaikscioti galim iseiti? Mes dabar naudojames proga kol oras leidzia kasdien vis kur iseinam smile.gif

Sveikute smile.gif as gyvenu netoli centro, tai galetume susitikt paplepet, pasivaiksciot ir vaikai galetu pabendrauti smile.gif butu smagu smile.gif parasyk man i pasta, jei noresi pabendrauti puksyte@gmail.com
Papildyta:
Gali buti kad prireiks bet dar ne dabar, po nauju metu smile.gif Paskambinsiu jei nieko pries.

Ka studijuoji, jei ne paslaptis?

Atsakyti
laba visoms:)
as ieskau aukles cia, kam reikia papildomu pinigeliu, tinka puikiai. mes siulom "nepalankias" valandas arba tik pabuti su lelium per nakti. galim ir uzvezti i namus, jeigu jus nieko pries. mokesim 4 svarus uz val.
aisku, ieskom ir draugu lietuviu:)))
Atsakyti
QUOTE(Elevina @ 2011 11 14, 22:56)
laba visoms:)
as ieskau aukles cia, kam reikia papildomu pinigeliu, tinka puikiai. mes siulom "nepalankias" valandas arba tik pabuti su lelium per nakti. galim ir uzvezti i namus, jeigu jus nieko pries. mokesim 4 svarus uz val.
aisku, ieskom ir draugu lietuviu:)))


As galiu pasiklausineti del aukles. Kiek leliui laiko?
Atsakyti
mano sunui bus 2 metukai si menesi 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, ziuriu truputi atkuto temele ant ziemos 4u.gif thumbup.gif

Keliautoja, oho, koks didelis jau doh.gif

Mano merginos jau abi i mokykla eina. O as dar vis anglu mokinuosi ir namuose seimininkauju blush2.gif doh.gif
Siuo metu sirguliuoja, koseja kaip padukusios, siandien pas daktarus eisim doh.gif

Galiu ir as i lauka pilani islisti, turiu daug laisvo laiko, jeigu bus kam nuobodu irgi prasom nesikuklint , galesim pabendraut.
reidute@gmail.com
Atsakyti
Labuka visom,
Atsigauna temele truputi. Smagu. Jau viskas oficialiai nuspresta kovo 1 jau karustausi i Worcester. Daug dabar visokiu subtilybiu... Surast mokykla, darba ko gero ir afterschool club reikes. Tikiuos ir keleta draugiu turesiu smile.gif
Atsakyti