Įkraunama...
Įkraunama...

Worčesterio mamytės

as tikiuosi rasti.o is kur tu esi lt kilusi?
tai lt maisto kaip sepai bulvinei blynai ar vedarai gali pasidaryti.
Atsakyti
Sveikutes, ziuriu temele musu visai uzmigusi doh.gif

Keliautoja, kaip pas tave reikalai, kada leliukas pasibels?

As lietuvisku patiekalu irgi pasiilgau, cepelinu labai noreciau, o dar noreciau parukytos karkos istroskintos su raugintais kopustais biggrin.gif

Rugpjucio 8d vaziuojam i Lietuva, jauciu prisikysiu skarandi tiek, kad uztektu iki kitos keliones i Lietuva lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(reida @ 2010 07 22, 13:15)
Sveikutes, ziuriu temele musu visai uzmigusi doh.gif

Keliautoja, kaip pas tave reikalai, kada leliukas pasibels?

As lietuvisku patiekalu irgi pasiilgau, cepelinu labai noreciau, o dar noreciau parukytos karkos istroskintos su raugintais kopustais biggrin.gif

Rugpjucio 8d vaziuojam i Lietuva, jauciu prisikysiu skarandi tiek, kad uztektu iki kitos keliones i Lietuva lotuliukas.gif


Labuka, vel as.Sorry buvau dingus. Liepos 15 gime mano Gabrieliukas. Nuo treciosgyvenimo dienos baisiai neramus ir faktiskai iki pat dabar visa laika man ant ranku (dabar irgi viena ranka rasau). Ryt skrendam i lietuva menesiui.

Kas pas jus geresnio?
Atsakyti
Sveikinimai dydziausi, ir kad mergina butu kuo stipresne, sveikesne ir mami duotu pailseti 4u.gif
Cia dukriukui dovaneleuser posted image
O cia mamytei.
user posted image

Lankome koledza jau kartu su Echrence. O daugiau nieko tokio naujo ir nera.
Sekmingo skrydzio, kai grisi, prisistatyk cia mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveika !!!!!!!!!!!!!!!

yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif

Sveikinu tapusia mamyte linkiu jums dideles kantrybes ir istvermes to tikrai prireiks smile.gif)))

Tave tikrai suprantu nes mano dukryte irgi nuo pirmu dienu budavo tik ant ranku ir dazniausiai nerami jau kaip sakant nuo gimimo oziukus parodydavo smile.gif bet po truputi su viskuo susitaikydavau tai va .
Atsakyti
Sveikos, skrisiu pavasari i maza miesteli Pershore, netoli Worcesterio. Gal kuri zino ir galetu pasakyti, kur galeciau rasti carboota siame rajone? butu didelis aciu uz adresiuka 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos. Mes jau namie! Tiksliau jau pusantro menesio kaip Worcestery, bet vis is ligu neissikapanojam. Taip gerai buvo Lietuvoj, o cia matys oras uznuodytas smile.gif

Kaip jums besiseka? Ka beveikiat?


QUOTE(frizzy @ 2011 01 19, 14:33)
Sveikos, skrisiu pavasari i maza miesteli Pershore, netoli Worcesterio. Gal kuri zino ir galetu pasakyti, kur galeciau rasti carboota siame rajone? butu didelis aciu uz adresiuka  4u.gif


Sorry, nezinau.
Atsakyti
sveikutes matau kad tema numirus bet butu gerai jei dar atsirastumet... greit vaziuosiu i Worcester gyvent tai butu smagu su mamytem susipazint.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gitast @ 2011 05 20, 00:11)
sveikutes matau kad tema numirus bet butu gerai jei dar atsirastumet... greit vaziuosiu i Worcester gyvent tai butu smagu su mamytem susipazint.... smile.gif

Labuka, kada ir is kur atvyksti?
Atsakyti
as dabar gyvenu Siaures Airijoj, bet mano brangusis gyvena Worcestry, tai taip ir skraido pas mane savaitgaliais. Manau teks man greitu metu kraustytis nes taip amzinai negyvensim. Manau, kad planuosim rudeni. turbut rugseji.As labai pergyvenu, bet tikekimes pavyks isikurt.....
Atsakyti
Sveikutes, akzkaip mes cia neaktyvios biggrin.gif

Gitast, sveika prisijungus 4u.gif Kuo daugiau tuo smagiau, atsigaus gal musu temute 4u.gif

Keliautoja, kaip sekasi, kaip lelius auga? Kaip sveikatele?

As Liepos 31d islekiu i Lietuva menesiukui thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes;) As dar nesu mamyte ,bet noriu jusu pagalbos. Istojau i Worcester universiteta , isvykstame su draugu,taciau ieskodami buto,suzinojome,jog reikia moketi 6 men i prieki. Gyvenant Lietuvoje tai dideli pinigai doh.gif Gal zinote kokia pastoge,butuka ar kambariuka sitame mieste?? ax.gif Gal zinote ka patarti?? g.gif Buciau begalo dekinga;) blush2.gif atsilyginsiu . 4u.gif gal dar kas kokiu darbu zinote Worcestery??
Atsakyti