Įkraunama...
Įkraunama...

Worčesterio mamytės

ka cia paskoti.dirbu ariu,su vaiku po daktarus pradejau tampytis.sau dantis susitvarkau nes daug labai daug sugedusiu nes 3m nebuvau rolleyes.gif tete gimtad atsvente be musu 55m.siunciau dovana atviruka su anuko foto biggrin.gif jau kaip ir darba turiu uk ir aukle rado tete lietuve moteriske,pati dukryte augina tai sutiko ir mano saugoti.belieka jau tik laimingai nuvykti.tik vat su vaiko tevu nervai didziausi,jau zmona lysti pradejo.mane atakuoja per skaipa.pradziai graziai dabar net jau teismais.nu jie troksta mano mirties muset doh.gif o matau jums neliudna!o tai kiek kilu butu iki jusu nuo mano namu,na ten kur tete gyvena nuo to miestuko gal kas zinate?
Atsakyti
Merginos atsiprasau nebuvau uzukusi kuri laika - paskutines dienos darbe tai atrodo kad visi darbai tik man o kur dar atsisveikinimo dovanu pirkimai ir pyragu kepimai smile.gif

O naujienos mano tokios: siandien, Sestadieni, geguzes 29 organizuojamas lietuvaiciu susibegimas. jei jus prisijungsite busime net 5 ar 6-ios. Norime eiti i Sex And The City o pries tai kur nors koteiliu, kavos arbatos ar dar ko nors. Filmo seansai 17.20 ir 20.30 na ir reiketu bent dvi valandas pries susitikti. Jei noretumet prisijungti butu labai smagu, tik parasykit kuris laikas jums patogesnis. Jei siandien neiseina galim pabandyti perkelti i rytoju. I pati filma nebutina aisku eiti jei nenorite, mes tik cia bandom palaikyti tradicija, mat pries metus as susipazinau su viena mama per supermama, ir vienas is musu pirmuju susitikimu butent buvo isejimas i Sex And The City. Taigi kadangi kaip tik siemet radome dar kelias lietuvaites ir kaip tik naujas filmas isejo sakom faina butu vel taip pat.

Laukiu ziniu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo keliautoja: 29 gegužės 2010 - 12:29
Šis pranešimas yra skelbiamas daugelyje forumo temų, čia informacija apie pasikeitusią tvarką, ir būsimą parašų tvarkymosi akciją.

 ! 
Mielos portalo narės/nariai,
Norėtumėm paprašyti susitvarkyti Jūsų parašus, kurie paskutiniu metu labai neatitinka taisyklių. (taisykles rasite čia )

Norėtumėm priminti, kad paraše gali būti:

* arba 2 liniuotės
* arba 1 liniuotė 1 paveikslėlis/nuotrauka
* arba 1 liniuotė 1 didesnis užrašas (7-10dydžio)
* arba 2 liniuotės vienas mažas užrašas (iki 5 dydžio pageidautina)

(Paraše negalima susirašyti kilogramų, centimetrų bei dantukų ar kokių kitų jūsų mažylių pasiekimų, tam skirti Jūsų dienoraščiai forume)

Yra narių, kurios į parašus įsikelia galerijų/temų nuorodas, norėtumėm priminti, kad paraše galima turėti:

* šeimos nuotraukų galeriją
* rankdarbių galeriją be kainų
* nuorodą į paramos, ar kitą ne komercinės paskirties temą (kelionės, bendraminčiai, bendraamžiai ir pan.)

Blog'ų, parašuose turėti negalima. Norinčios jį turėti, gali įsikelti per profilio informaciją "asmeninis tinklalapis".

tema apie parašus yra čia ir čia
konkretus paaiškinimas, kas ir kodėl leistina/neleistina yra čia

Informacija apie tai, ko nei temose, nei parašuose turėti negalima čia

Pastaruoju metu buvo padaryti keli pakeitimai dėl leidžiamų simbolių skaičiaus  paraše. Šiuo metu paraše galima turėti 3 eilutes užrašų/liniuočių/nuorodų. Sistemą tarpą tarp liniuočių ar nuorodų priima irgi kaip eilutę.

P.S. narės, išsipirkusios komercines temas, parašuose gali turėti tiek galerijas su kainomis, tiek nuorodas į jų komercines temas, tiek kvietimus pirkti jų prekes.

Prašytume susitvarkyti parašus per 2 savaites, nes nuo birželio 14d., prasidės masinis parašų trynimas, ir radus netvarkingą parašą, jis bus naikinamas, o narei/nariui skiriama nuobauda.

Atsakyti
Labai, faina ir smagu butu ir pabendraut ir filma paziuret, tas filmas jega, pirma dali ziurejau thumbup.gif
Bet, akd siandien tik i intera ilindau verysad.gif
MB kai nedirba, kompas uzimtas mirtinai doh.gif

Tikiuosi dar bus dienu ir galesim susibendraut gyvai ax.gif

Siandien MB isvare i karbuta, paziuresim , ka gero nuraus, prisakiau ko nupirkt, gal nors viena daikta pataikys biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif) nu tu ir drasi isleisti viena, as galeciau garantuoti kad maniskis griztu arba ne su tuo ka reikia arba be nieko smile.gif

Filme buvome trise, gaila kad mes cia taip paskutine minute susiorganizavome. Galim pabandyti ateinanti sekmadieni susibegti. Jei tinka arba jei kitas laikas labiau tai rasykit. Man asmeniskai bevaik dzin kada nes antradieni paskutine diena i darba ir tada jau laisve papugoms, bet zinau kad yra dirbanciu, be to reikia ir vaikus kam nors palikti, nors gal ir visai nieko butu su seimom, turbut cia nei vienas vaikas per daug draugu neturi. Zinau viena puba kur turi vaiku zaidimu aikstele, bet jis ne centre, reiketu masina vaziuoti, jei kas neturi galime paimti - svarbiausia kad tik noras butu.




Papildyta:
QUOTE(pupppsis_22 @ 2010 05 27, 12:36)
ka cia paskoti.dirbu ariu,su vaiku po daktarus pradejau tampytis.sau dantis susitvarkau nes daug labai daug sugedusiu nes 3m nebuvau  rolleyes.gif  tete gimtad atsvente be musu 55m.siunciau dovana atviruka su anuko foto  biggrin.gif  jau kaip ir darba turiu uk ir aukle rado tete lietuve moteriske,pati dukryte augina tai sutiko ir mano saugoti.belieka jau tik laimingai nuvykti.tik vat su vaiko tevu nervai didziausi,jau zmona lysti pradejo.mane atakuoja per skaipa.pradziai graziai dabar net jau teismais.nu jie troksta mano mirties muset doh.gif  o matau jums neliudna!o tai kiek kilu butu iki jusu nuo mano namu,na ten kur tete gyvena nuo to miestuko gal kas zinate?


As matyt kazkur praleidau, parasyk to miestelio pavadinima tada as patikrinsiu kaip toli tas nuo musu.

Nelabai suprantu o ko tas vaiko tevas is taves nori?
Atsakyti
As matyt kazkur praleidau, parasyk to miestelio pavadinima tada as patikrinsiu kaip to

Nelabai suprantu o ko tas vaiko tevas is taves nori?
[/quote]
sveiki beroc rasosi Evecham. ai nemoka alimentu niekaip jis man.iskeliau byla jam baigesi teismai 2009 11 19 nutartis skola ismoketi per pusantru metu ir po 400lt.nu nemoka padaviau anstolei jau va geras pusmetis ir toliau nemoka tik pazadai kad mokes.sakosi kad mazai gauna uk neva tik 400sv i menesi,kad alga kas menesi gauna.dabar i policija parasiau pareiskima kad savavaliskai nemoka,prasidejo ikiteisminis procesas.zmona grasina man kad mane i teisma paduos kad jie nemokes po 400lt kad gausiu tik 100lt ir dziaukis.nu karocia pavargau kai pradejau nuo 200903men dar po sia diena nei lito tik pazadai,melas.
Atsakyti
[quote=pupppsis_22,2010 05 31, 19:49]
As matyt kazkur praleidau, parasyk to miestelio pavadinima tada as patikrinsiu kaip to

Nelabai suprantu o ko tas vaiko tevas is taves nori?
[/quote]
sveiki beroc rasosi Evecham. ai nemoka alimentu niekaip jis man.iskeliau byla jam baigesi teismai 2009 11 19 nutartis skola ismoketi per pusantru metu ir po 400lt.nu nemoka padaviau anstolei jau va geras pusmetis ir toliau nemoka tik pazadai kad mokes.sakosi kad mazai gauna uk neva tik 400sv i menesi,kad alga kas menesi gauna.dabar i policija parasiau pareiskima kad savavaliskai nemoka,prasidejo ikiteisminis procesas.zmona grasina man kad mane i teisma paduos kad jie nemokes po 400lt kad gausiu tik 100lt ir dziaukis.nu karocia pavargau kai pradejau nuo 200903men dar po sia diena nei lito tik pazadai,melas.
[/quote]

Evshamas yra puse valandos kelio nuo Worcesterio (maniskis dirba ten taigi kasdien vazinejas), ten daug lietuviu taip kad nemanau kad liudesi, o jei liudesi galesi sesti i traukini ir pas mus atvaziuoti. smile.gif

Jei tavo vyras dirba anglijoje tai galesi atvaziavus tuos alimentus susitvarkyti, niekas jo ten per daug neklaus nori ar nenori atskaiciuos is atlyginimo ir tiek. nei tau nervintis reikes nei ka. Tik jo adresa susizinok, gerai butu ir darboviete. Tik zinau kad nera per didziausi tie alimentai, aisku priklauso nuo uzdarbio, bet uzdirbant apie 250sv i savaite alimentai yra 36sv i savaite (zinau nes pusbrolis taip moka)
Atsakyti
man jis nera vyras.kis tik mano sunaus tevas.jis turi zmona ir dukra.vede vasara praita.jau mano teismai tuo metu buvo besibaigiantys kai jis vede.zinau jau lt nemazai tame mieste,nes praita vasara 3sav sveciavausi pas teti tai ju pilna labai vien tam rajone kur gyvensiu.na manau tai nera toli pusval tikrai su mazium atvaziuotume i jusu miestuka koki savaitgali aplankyti jusu visu,pasisveciuoti.
Atsakyti
tAI KUR JUS VISOS PRADINGOTE MERGAITES???!!!!!!!!! smile.gif
Atsakyti
Sveika kaip pas tave reikalai kas naujo, kaip sunelis auga smile.gif

Atsakyti
gerai pas mus viskas tvarkoje.dabar 2sav man atostogos nes matukui darzelis nedirba tai ir as neinu dirbti pas ta mama.laukiam kada isvyksime.jau kaip ir yra darbuku bet nzn kaip su mazium kur reiks deti.sake kad yra 1lt kuri dukryte augina saugo berniuka dar 1 tai sako gal ir mano priims.taciau man neramu negana to jin savo mazyte turi dar 2pacanai bus.bijau kad su 3nesusitvarkys nei i lauka ramei nueis.tad nzn sakau gal kaska rasciau dar,geriau kad butu lt ir vaiku neturetu tik su manuoju butu namuose.kas pas jus,kur pradingusi esi????
Atsakyti
Pas mus tai viskas gerai man patinka gyventi Anglijoje tik ko ko pasiilgau tai savo artimuju ir lietuvisko maisto nem nem, smile.gif bet jau maziau men liko ir vaziuosim pasisveciuoti i Lietuva manau kad surasi ka nors tikrai kas priziuretu tavo mazuti. mirksiukas.gif
Atsakyti