Įkraunama...
Įkraunama...

Worčesterio mamytės

Sveikutes 4u.gif
Siandien drauges is Lietuvos islydejau, tai kazkokia truputi nostalgija apeme doh.gif


Keliautoja, o kurioje miestelio vietoje gyveni?

Tu tikriausiai turi kokiu nors hobiu, akd klausi?
As uzsiimu papuosalu verimu, siuvinejimu kryzeliu ir siaip daugiausiai rankdarbiais.
Lietuvoje dirbau ir keliose vietose , po truputi. Ir darbininke buvau ir apskaitininke ir direktoriaus asistente.
O cia sedziu su mazaja mergina be darbo ir be kalbos doh.gif
O kur tu skaitei kad dirba vyrai Koite? Ar as nepamenu, kad kuri nors rasem blink.gif

Echrence, ku ku , ku darai biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(reida @ 2010 05 19, 19:29)
Sveikutes 4u.gif
Siandien drauges is Lietuvos islydejau, tai kazkokia truputi nostalgija apeme doh.gif
Keliautoja, o kurioje miestelio vietoje gyveni?

Tu tikriausiai turi kokiu nors hobiu, akd klausi?
As uzsiimu papuosalu verimu, siuvinejimu kryzeliu ir siaip daugiausiai rankdarbiais.
Lietuvoje dirbau ir keliose vietose , po truputi. Ir darbininke buvau ir apskaitininke ir direktoriaus asistente.
O cia sedziu su mazaja mergina be darbo ir be kalbos doh.gif
O kur tu skaitei kad dirba vyrai Koite? Ar as nepamenu, kad kuri nors rasem blink.gif

Echrence, ku ku , ku darai biggrin.gif  mirksiukas.gif


Mesk ta nostalgija, paziurek koks oras!!!! smile.gif Patikek sioje salyje dziaugtis kiekvienu saules spinduliu reikia. Darbe net juokavome kad sauletos dienos turetu buti Bank Holiday smile.gif

Del hobiu klausiau tam kad butu daugiau temu apie ka galima kalbetis. Bet prisipazinsiu pati nesu is tu kur labai kokiu ipatingu hobiu tureciau blush2.gif tikslau gal nelabai turiu laiko kad ir kaip banaliai tas beskambetu, is tikro jei labai ka nors megsti visada tam atsiranda laiko smile.gif
Siaip as Dailes Akademija baigus, laukiu kol iseisiu i dekretines kad galeciau menais uzsiimti smile.gif Prisipazinsiu vakar ilindau i linka tavo parase - labai grazus tavo daryti papuosalai. Gal darai ir pardavimui?

Del darbu tai galvojau gal galesiu patarti kur ko ieskoti. Pati zinau kad pradzioje esi laimingas bet koki darba gaves, bet per laika suvoki kad gali geriau. Bet zinoma kalba svarbiausias dalykas. Jei idomu koledze yra nemokami anglu kalbos kursai. Bent jau pries kelis metus buvo. Labai letai ten viskas vyksta, bet kartu su kalba labai naudingu dalyku moko - kaip ir kur ieskoti darbo, kaip rasyti angliska cv, covering letter (motyvacini laiska) ir pan. Ir laikas gana patogus budavo - vakarais ir savaitgaliais.

Ne tiek daug masinu lempu fabriku aplink Worcesteri, o dar japonu smile.gif Ar tiesa kad nuo kitu metu priekiniu lempu gamyba perkels i Cekija? Sako liks tik galines ir mouldingas.


Atsakyti
O, idomi specialybe pas tave thumbup.gif

Del priekiniu lempu gamybos, kad ji perkeliama i Cekija tai visiska tiesa.

Aciu, del papuosaliuku 4u.gif Lietuvoje dariau pardavimui, o dabar siek tiek uzmigau ties tais darbeliais , nes is Lietuvos nei vieno savo irankio, nei medziagu darbui neatsiveziau.
Bet po kurio laiko atsigausiu ir vel bandysiu tuom imtis, reik visas priemones susipirkt.

Man cia paskutiniu metu kazkaip irgi per geras oras pasirode.

Vakar kazkuom apsinuodijau, nakti pravemiau, o visa diena guliu lovoje leisgyve doh.gif Kada taip sunku buvo nipamiento doh.gif

Kurioje vietoje gyveni cia taip ir neparasei.

Darbo kazkaip ir as laikui begant geresnio noreciau nei fabrike. Nesinori visa gyvenima juoda darba dirbt. Ir siaip idomesnes veiklos norisi.
Del kursu koledze, tai tikrai noreciau, nes kitaip as tos kalbos neismoksiu per amziu amzius doh.gif
Atsakyti
Oi tai vargse tu, o dar kai taip karsta visai nemalonu. Tikiuosi i dienos pabaiga pasijusi geriau.

Pamirsau parasyti gyvenu netoli Lidlo.

Del darbo tai visiskai su tavim sutinku, tik deja tam reikia kalbos ir aisku laiko. Del kursu ka tik patikrinau, deja jau padare juos mokamus, bet yra 6 savaiciu vasaros kursai, kainuoja tik 30sv. Vienu zodziu cia gali pasiziureti, jei reikia pagalbos isversti ar siaip - rasyk:

http://www.wortech.a...ursesearch.aspx ( jei nerodys jokiu tesultatu paieskos langelyje irasyk ESOL)

Grazus savaitgalis zada buti. Jei maniskis savaitgali tures laisva manau vyksim cia:
http://www.english-h...rt-and-gardens/
Tik siandien suzinoja kad tokia vieta visai salia musu, sake nepaprastai grazu, taigi reikia patikrinti smile.gif

Kokie jusu planai savaitgaliui?
Atsakyti
Mes si savaitgali einam i svecius, pas MB draugus, kepsim barbekiu.

Eina sau kokia vietele ten grazi, reik ir man savo MB parodyt, vaizdeli, gal susigundys.


O ten kursai pradedantiems g.gif , kazkaip labai trumpi, kazin ar ka ismokt eina per toki trumpa laika, kazkaip noretusi man ilgesniu.
Na aisku kursai ir yra kursai, bet as mokiausi prancuzu kalba, tad as be jokiu pradmenu, tai kad man persunku nebutu.

Echrence, netoli Lidlo gyvena, tai gal visai salia kur ir gyvenat g.gif biggrin.gif
Papildyta:
Keliautoja, norejau paklausti, o jau zinai kas gims-berniukas ar mergyte g.gif Ko lauki labiau? Kiek suprantu tavo pirmas leliukas?
Atsakyti
Sveikos paneles smile.gif man labai patinka keliauti butu galimibe tai kaip cigone keliauciau po visa pasauly lotuliukas.gif bet deja tokios galimybes neturiu verysad.gif tai va as Lietuvoje pries dikretines dirbau firmoje vadybininke o dabar namu seimininke bei aukle smile.gif auginu savo mazaja isdykele. smile.gif

Reida as suzinojau kai gaudinesi benefitus tau koledze kainuos tik 15 svaru registracija ir viskas galesi mokytis 2 metus anglu k. nes as nuo rugsejo eisiu tai jai ka galesime eiti kartu assa.gif
Atsakyti

Reida as suzinojau kai gaudinesi benefitus tau koledze kainuos tik 15 svaru registracija ir viskas galesi mokytis 2 metus anglu k. nes as nuo rugsejo eisiu tai jai ka galesime eiti kartu assa.gif
[/quote]
As irgi keliauciau kaip cigone, amn keliones labai patinka, tik jei dar be vaiku, butu thumbup.gif

Aciu, ir ka as be tavys daryciau, tikras draugas tu wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Jooo, keliones geras dalykas. Nieko merginos, vaikai uzaugs, prasigyvensim tada puse pasaulio ismaisysim smile.gif Kol kas belieka planus kurti smile.gif

Savaitgaly buvome ten kur buvau padavus linka, verta nuvaziuoti kai geras oras su vaikais, piknika padaryti. Jei vaziuoste neskubekite moketi prie iejimo nes parkas ir baznycia nemokami. Uz pastato ir fontanu apziurejima reikia moketi ir mano asmenine nuomone nelabai verta sesiu svaru uz zmogu, nors tikrai grazu. Pastatas beje - kaip ir griuvesiai - nei langu nei duru, bet duoda el. gidus tai biski istorijos galima pasiklausyti. Sekmadieniais kas valanda ijungia fontana.

Laukiuos berniuko, ir panasu kad baisiai aktyvaus smile.gif) Pirmas vaikas taigi net neisivaizduoju kaip viskas bus. Ir baisu ir faina smile.gif

Ehrence gal tikrai mes kaimynes?... Mes Dove Cl. gyvenam. O tu Reida kurioje Worcesterio vietoje laikaisi? Maciau nuotrauka The Tything bet nezinau ar ten is tavo namu lango daryta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo keliautoja: 25 gegužės 2010 - 11:56
As gyvenu wolsey close cia uz Lidlos pardes.

Jo kai gimsta mazylis tai ir dziugu ir baisu, nes kai paduoda tau toki maza vaikuti net rankos pradeda drebeti nezinai net ka daryti, bet tai laikina paskui pripranti ir atrodo kad nera taip baisu smile.gif man buvo baisiausia tai maitynti krutimi ir maudyti iki siol prisimenu ta baime doh.gif bet paskiu viskas klostosi puikiai thumbup.gif

Man tai patiko kad dare man cezario pjuvi, nes gymdyti nelabai pati norejau schmoll.gif

tai puiku kad zinai jau kas gims as tai irgi antro vaikucio noreciau berniuko bet aisku gal dar po 2-3 metu g.gif

Kaip tavo nestumas ar nepikina? nes mano tai buvo sunkus nestumas iki 6 menesiu vemiau kaip reikiant hihihi.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Cia nuotaikai pakelt is ryto biggrin.gif
user posted image



Ehrence, eina sau, kaip tau su vemimu nenuskilo blink.gif As per savo abu nestumus nei karto nevemiau.Tik sleikstulys laikesi 3men.

Siandien mokykloje supratau, kad Mano mergina jau visai puikiai supranta angliskai ir su vaikais susikalba.O as maniau, kad ji pati nesupranta ka sneka.
Mokykloje ddrauges klausia, kur lupdazis, nes buvo vakar nusinesus. O ji kuo puikiausiai angliskai pasake, kad paliko namuose thumbup.gif

Keliautoja, tu labai viska gerai supratai, taip gyvenu toje gatveje ir padaryta nuotrauka is mano lango biggrin.gif

O tu turi musu albumo slaptazodi? Imestum savo nuotraukeliu, idomu mirksiukas.gif

Gal kuria diena visos kartu, kur mieste susitinkam mirksiukas.gif Bus pirmasis meetas biggrin.gif




Atsakyti
unsure.gif verysad.gif mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(pupppsis_22 @ 2010 05 26, 18:32)

Sveika, geriau papasakok kaip sekasi, neliudejus ir galvos nekrapscius biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti