Įkraunama...
Įkraunama...

Worčesterio mamytės

sveikutes smile.gif tai kad visos tylite tai ri as patylejau victory.gif dirbu as kad pas man nieko gero.ar buvo mano tete su tavimi susitikes??? Reida o kur tu vaziavai svesti velyku i lt??
Atsakyti
Sveikos mamytes as irgi sedziu namie ***** nervina tokie vejuoti orai ir dar saulutes nera verysad.gif tai laukiu nesulaukiu kada cia orai pageres smile.gif
puppsiau dar nesusitikome bet tikiuosi si savaitgali iseis nes viena savaitgali tavo tetis negalejo susitikti o kita as.
Atsakyti
mergaites klausykite o gal zinate apie tuos butus kai duoda seimai,kokios salygos yra norint gauti???reikia gal isdirbti kaskiek laiko ar isgyventi kaskiek uk kad gauti.man tete jau galva kvarsina pasake kaskas jam kad man duos tai tas bais dabar tikisi pastovei apie tai kalba.na sakau buna kad duoda betgi nebuna kad nuvaziuoji ir gauni kaip ant lektutes.aiskinu as jam bet jis net negirdi manes.
Atsakyti
Sveikos, ar galima prisijungti? As irgi worcesteryje laikausi.
Atsakyti
valio dar viena seima daugiau!!!! thumbup.gif clap.gif kuo vardu busi,matau dar maziuko neturi?saunu kad jungiesi aisku kad galima ir butina wink.gif
Atsakyti
QUOTE(keliautoja @ 2010 04 26, 18:55)
Sveikos, ar galima prisijungti? As irgi worcesteryje laikausi.

Sveika prisjungusi, kuo daugiau tuo smagiau 4u.gif
Papasakok, kokioj vietoj gyveni, kiek laiko cia, na ir daugiau apie save.


Ziuriu daugeja vis musu, reiks tuoj meetus pradet daryt mirksiukas.gif
Papildyta:
Puppsi, tai kada tu atvaziuosi?
Del bustu gavimo tai domejausi, bet labai daug nuomoniu.
Vieni sako negausi, kol neisgyvenes esi 3m. cia, kitiems duoda ir tiek neisgyvenus. O gal tau kaip vienisai motinai priklauso, vienisoms mamos cia padeda labai.
Kiti dar sako, kad gali duot, bet pats nenoresi gyvent, ten kur duoda, kadangi vien pijokinai. Arba duoda toki kaip kambari bendrabucio tipo.
Paciai net galva susisuko.
Geriausiai cia atvaziavus nueiti i consula ir viska issiaiskinti tiksliai. Nes forumuose kiek zmoniu tiek nuomoniu ir patyrciu. Kiekvieno skirtinga padetis.

man jau darosi liudnoka, vienas ir tas pats, namai ir miestas, kazkuo reik pradet uzsiimt, tik nezinau dar kuo doh.gif
Atsakyti
sveika reida mes atvykstame rugpjucio 7d.is lt vln oro uosto isvykstame 17.05 tai manau jau pirm galima bus susitikti kavutei mums visoms vienu metu.na jo man ir tai teko girdeti kad po 3m duoda,bet kiti sako kad vienisoms mamoms greiciau.sakiau reiks pasidometi.kaip butu faina kad bent jau 1kamb butuka.tai jai virtuve nemaza pasidarytyme tenai salioniuka kaskur kampe ale mini toki vis geriau nei su kaskuom viskuom dalintis.neliudeki greit atvaziuosiu.o beto matai kaip musu daugeja jau cia
Atsakyti
nuva pasirodo netam mieste gyvename doh.gif frusty.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes.......kaip jums sekasi kas naujo smile.gif
Sveika prisijungusi prie musu lotuliukas.gif kaip smagu kad po truputi vis mes daugejam biggrin.gif

Jo puppsiau siandien man tai dienele buvo bigsmile.gif as vaiksciojau apie valanda ir niekaip negalejau su teveliu tavo susitikti.......o galiausiai pasirode kad jis kitam mieste vaiksciojo ir tai pat manes ieskojo doh.gif nu cia tai geras buvo as net suprakaitavau kol apvaiksciojau centra va kaip buna ax.gif smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
nu skambino sake jis man.kad vistik jus uz val kelio gyvenate.tai pasirodo kad as lieku ant ledo be draugiu sad.gif jus visi gyvenate tenai tame miestuke ne sitame kur mano tetis???????? liudna labai
Atsakyti
Puppsi, neliudek ir tam miesteli susirasi draugiu 4u.gif

Kazko musu nameliuuose taip tuscia ir naujoke, kazakur pabego g.gif

user posted image

Išeina žmogus iš namų į lauką pasivaikščioti, grynu oru pakvėpuoti, žiūri – jo kaimynė blondinė verkia pasikūkčiodama. Nubėgo raminti, klausia, kas atsitiko. Blondinė verkdama atsako, kad vakar numirė jos mama. Kaimynas, kiek galėdamas apramino, ir nuėjo. Po kelių valandų grįžta, o blondinė dar labiau verkia. Jis vėl bando guosti, kad nesibaigė dar gyvenimas tuo, kad viskas bus gerai, o blondinė verkdama atsako: “Ne dėl savo mamos dabar verkiu. Man sesers gaila, ji ką tik skambino, jos mama irgi vakar numirė”.

Atsakyti
Sveikutes as nedingau, tik niekaip negalejau temos rasti o ir per daug laiko neturejau kad ieskoti:)

As Worcesteryje penkti metai, man 29 (tuoj bus) siuo metu laukiuos (liko dvi savaites darbo ir i dekretines thumbup.gif ) Net nezinau ka daugiau apie save parasyti smile.gif

Atidziai (beveik) perskaiciau visa tema. Ziuriu kad Koito Europe Ltd visdar populiarus smile.gif) Teko ir man ten padirbeti, aciu dievui senai ir neilgai, maniskis ten tris metus atlaike - gelezines kantrybes zmogus smile.gif)

Papasakokite ka Lietuvoje veikete, turiu omeny kokius darbus dirbot. Gal kokiu hobiu turit?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo keliautoja: 13 gegužės 2010 - 13:51