Įkraunama...
Įkraunama...

Worčesterio mamytės

Sveiki as gyvenu UK miesteli Worcester noreciau rasti mamytes kurios gyvena netoliese. Nes cia gyventu nesenai tik 3 men tai galvoju gal atrasiu mamytes kurios noretu pabendauti 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Sveiki, as ka tik pries kelias dienas atvaziavau cia gyventi mirksiukas.gif
Nieko nezinau, nieko nepzistu irgi butu malonu pabendrauti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveika smile.gif labai malou kad atsirado nors viena mamyte kuri gyventu worcesteri ir kaip tau pirmieji ispudziai apie si miesteli susidare rolleyes.gif
Atsakyti
Beje koks sutapimas bigsmile.gif pamaciau kad esi is salininku tai as gyvenau netoli nuo taves Juodsiliuose mirksiukas.gif
Atsakyti
O kaip malonu, kad atrasei thumbup.gif

Man cia labai patinka, kuo toliau tuolabiau man patinka smile.gif Tik turiu dydeli barjera, nes anglu kalbos ne bum bum doh.gif
Sutapimas ir mergaiciu vardu ir gimimo metai lotuliukas.gif

O kurioje vietoje gyvenat, cia?

Atsakyti
Sveika as gyvenu prie parduotuves Lidla jai tokia zinai, netu viena nemoki anglu kalbos as irgi nemoku doh.gif tik mano vyras kalba angliskai o tu kokioje vietoje gyveni?

Ka veikineji istysom dienom mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ehrence @ 2010 03 01, 21:24)
Sveika as gyvenu prie parduotuves Lidla jai tokia zinai, netu viena nemoki anglu kalbos as irgi nemoku  doh.gif  tik mano vyras kalba angliskai o tu kokioje vietoje gyveni?

Ka veikineji istysom dienom  mirksiukas.gif


Nu vat kokioj panasioje padetyje doh.gif

As netoli centro gyvenu.
LidlA nezinau kur yra, bet kas zino tai sake tolokai nuo musu.
Tu gal post coda parasyk, paziuresiu pagal navigatoriu kiek kelio iki jusu mirksiukas.gif

Siaip pirmas dienas apsipirkinejau, po miesta vaikstinejau. Dokumentus tvarkiausi, dydesne mergaite jau vakar i mokykla isleidau. O dabar kai visi reikali sutvarkyti namie sedziu. Iki zaidimu aiksteles dar nueinam su mazesne dukra ir anglu kalba bandau mokintis.

O jus ka veikiat per dienas? Butu faina susitikti kada, tik kad tolokai, kokiam centre galima susitikt, ar toli centras jums?
Atsakyti
Sveika ne netoli nu gal eiti iki centro pestute uzima 20 min as jau pripratau tai visai netoli yra galime susitikti bet kada smile.gif vistiek sedziu namie ir kaip taviskei pirma diena praejo mokykloj.tai as tau parasysiu i az telefona ir tu parasyk tai susiskambinsime bus paprasciau gal smile.gif
Atsakyti
na jei neklistu tai ir as busiu jusu kaimyne greitu laiku nes taip pat vaziuojame Worcestershire tikiuosi cia tas pac miestukas kitu nera clap.gif as atvaziuoti planuoju rugpjucio apie 8d panasei su suneliu jam dabar 2.6menesio laiko eina jau.vaziuojam pas mano teti-seneli gyventi.vasara praita teko 3sav paatostogauti tenai tai man labai patiko miestukas,grazus,tvarkingas,ramus.paraykite ar jus mamytes,kokio amziaus jusu vaikuciai,ka veikiate daugiau???matau kad musu jau bus 3tai jau visai nebloga pradzia thumbup.gif jau galima ir kavos gerti linxmoje kompanijoje.
Atsakyti
Echrence, gerai, lauksiu tavo numeriuko i AZ, reiks ryt pasipildyti saskaitele biggrin.gif

Mano merdzina gerai pritapo, mokytoja sake, kad labai patinka jei mokykloje, domisi viskuo, laiminga thumbup.gif . Pati irgi noriai eina. Nors tikejausi bogiau.

Pupsis 22, sveika prisijungusi thumbup.gif Saunumelis, lauksim atvaziuojant ir prisijungian i musu mazas gretas 4u.gif
Atsakyti
senai jau esi tenai?dirbate kaskur ar kaip?papasakoki kaip tenai su darzeleis padetis mieste jauciu nera lt darzeliu?kokios kainos mazdaug,nuo keliu atsidaro darzelei iki keliu dirba?
Atsakyti
As pati atvaziavau pries dvi savaites.
Del darzeliu kainos nezinau, bet sake , kad labai brangu. O nuo 3m, jaU galima vesti i mokyklele nemokaimai.

As nedirbu niekur, MB tik dirba.

Pas mus mokyklele atsidaro 8.50val, o po 15.10 val. jau reikia pasiimti vaikus ir ne veliau.

O kaip kitose mokyklelese nezinau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reida: 07 kovo 2010 - 10:15