Įkraunama...
Įkraunama...

Gardenija

QUOTE(VaNilline @ 2007 01 23, 13:10)


Didele nuotrauka.Bet jau ziedo grozis wub.gif
Atsakyti
ne tik grozis bet ir kvapas pasakiskas thumbup.gif tokia nuotrauka dariau specialiai, kad matytusi ziedo grozis
Atsakyti
QUOTE(VaNilline @ 2007 01 23, 16:20)
ne tik grozis bet ir kvapas pasakiskas thumbup.gif  tokia nuotrauka dariau specialiai, kad matytusi ziedo grozis

Labai graži gėlytė, bet aš nesugebėjau jos išsaugoti. Tai daugiau neperku, tik nuotraukomis grožiuosi ax.gif .
Atsakyti
Pergyvenau tris gardenijas. Man jos - graziausios geles. Tik neauga kitaip gelinguose namuose.... O man jos taip patinka: ir vaizdas, irkvapas. Turiu net kvepalus Yves roher PUR DESIR de gardenia...
Aiksu, uzsukau i sita foruma. Paskaiciau. Kazkaip daug geriau nei gelininku puslapiai. Rasot tikras patirtis. Imuosi ryztis gardenijai nr. 4 (Nr. 1).
Atsakyti
tfiu tfiu tfiu,kolkas labai graziai laikosi
Atsakyti
Nusipirkau šiandien iš senukų nukainotą gardeniją už 11lt.Prisiskaičiau patarimų,bandysiu augint,nes labai jau aš jos noriu,skaniai kvepia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(VUL @ 2007 01 24, 12:12)
Labai graži gėlytė, bet aš nesugebėjau jos išsaugoti. Tai daugiau neperku, tik nuotraukomis grožiuosi ax.gif .
Ir man nepavyko issaugoti... Gaila unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(campanula @ 2007 02 08, 18:44)
Nusipirkau šiandien iš senukų nukainotą gardeniją už 11lt.Prisiskaičiau patarimų,bandysiu augint,nes labai jau aš jos noriu,skaniai kvepia  wub.gif


siaip jos gana brangios? ir nevisur ju pirkt yra...gal zinot kur arciausiai galima rast padoria kaina(vilnius,antakalnis),nes pirmam kartui gaila didele suma ismest...,nes nezinia kaip ji pas mane jausis.. ax.gif
Atsakyti
Ir man gardenijos be galo patinka, bet grožėdavausi tik iš tolo. Prisiskaičiau čia patarimų, bandysiu augint. Mano tetai buvo padovanoję nuostabiai gražią, bet jinai ją nudaigojo.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Monique @ 2007 02 13, 16:44)
Ir man gardenijos be galo patinka, bet grožėdavausi tik iš tolo. Prisiskaičiau čia patarimų, bandysiu augint. Mano tetai buvo padovanoję nuostabiai gražią, bet jinai ją nudaigojo....  verysad.gif


kiek pastebejau...dauguma cia ju nudaigotu.. biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Pagalve @ 2007 02 13, 14:19)
siaip jos gana brangios? ir nevisur ju pirkt yra...gal zinot kur arciausiai galima rast padoria kaina(vilnius,antakalnis),nes pirmam kartui gaila didele suma ismest...,nes nezinia kaip ji pas mane jausis..  ax.gif

Šiaip siūlau nusipirkus lėkt namo kuo greičiau,nes baisiai šalčio bijo jos mirksiukas.gif gal palauk,kol bus šilčiau.Aš per šalčius pirkau,bet man kelios minutės iki namų nuo parduotuvės.Mano gardenija dar stovi,lapai nenukrito,neruduoja,žiūrėsim kas bus toliau.
Atsakyti
QUOTE(campanula @ 2007 02 13, 21:30)
Šiaip siūlau nusipirkus lėkt namo kuo greičiau,nes baisiai šalčio bijo jos mirksiukas.gif gal palauk,kol bus šilčiau.Aš per šalčius pirkau,bet man kelios minutės iki namų nuo parduotuvės.Mano gardenija dar stovi,lapai nenukrito,neruduoja,žiūrėsim kas bus toliau.


cia tai gerai pastebeta.... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pagalve: 13 vasario 2007 - 21:11