Įkraunama...
Įkraunama...

Gardenija

QUOTE(milabra @ 2006 07 04, 21:41)
Žydi ir manosios. Ypač ta, kurią padovanojo Zuikytukėliausia, Noa ir DeeDee  biggrin.gif Ne po daug, po porą žiedų, ale vistiek žydi. Nors man dabar kai žydi visas balkonas, giliai dofyg gardenijos kaprizai  lotuliukas.gif


Jooooo. Geriau jau jos niūriomis žiemos dienomis žydėtų biggrin.gif
Atsakyti
tai va nusipirkom,jau kokia pusė metų namie..žaliuoja, bet nežydi..vis sukrauna pumpurus, tačiau jie nsiskleidžia
Atsakyti

 ! 
Prieš užvedant naujas temas PRIVALOTE įsitikinti, kad tokios temos nėra
Atsakyti
ir ash shiandien nusipirkau... pasirode tokia atspari - visai nezhinojau kad ji tokia lepunele.... pasiskaiciau cia ir pakraupau sad.gif
bet tikesimes viskas bus jai gerai
Atsakyti
Žinoma viskas bus gerai. Maniškė nė vieno kaprizo neturi. Buvo saulėkaitoj ant palangės-tiko. Palangę "išaugo"-dabar ant grindų ir tas tinka. Auga, žaliuoja, žydi.
Atsakyti
QUOTE(rasa-rasa @ 2006 12 30, 11:27)
Žinoma viskas bus gerai. Maniškė nė vieno kaprizo neturi. Buvo saulėkaitoj ant palangės-tiko. Palangę "išaugo"-dabar ant grindų ir tas tinka. Auga, žaliuoja, žydi.

Labai idomu, gal galėtumėt įdėti ar kaip nors atsiųsti nuotrauką?
Atsakyti
Norėtųsi ir vizualiai pasdžiaugt, bet kaip suprantu per mažai žinučių esu parašiusi, kad galėčiau įkelti foto.
Atsakyti
Įdedu Rasa rasa gardenijos nuotrauką su jos atsiųstu komentaru. Kik esu mačiusi gardenijas namuose -- išties pats geriausias variatas thumbup.gif

http://picasaweb.goo.../Rasa_gardenija

"Gavau su keliais žiedais, vieni pumpurai nukrito, kiti prasiskleidė, po to po metų jau pas mane pražydo, nors negausiai. Dabar nežydinti, bet manau gal vėl sukraus pumpurus. Matyt reikėtų ir trašų žydinčioms gėlėms, kurių pamirštu nusipirkt, nes pas mane dauguma lapinių gėlių. Visko buvo su ja kol susigyvenom: ir lapai krito, ir pumpurai. O baisiausiai tai, kad tik ją gavus sugebėjau jos vieną pusę nudeginti: vyko remontas visuose kambariuose tai gėlės, kurių yra netgi labai nemažai, buvo sutemptos į virtuvę. Gardenija buvo padėta ant uždengtos viryklės, įjungus orkaitę nė nepagalvojau jos nukelt, tai nuo karščio baisiai nudegė viena pusė buvusi pagal sieną, nupjoviau šakas, atžėlė. Tai gal ir auga bijodama būti sudegintai ant laužo.
Šiap tai lyg ir kažkur skaičiau, kad gardenija mėgsta rūgštesnę žemę, pas mane ji auga durpėse, o laistau tik virintu vandeniu."
Atsakyti
4u.gif Ačiū, Ifigenija. Malonu savąją gardeniją čia matyti.
Atsakyti
Pas mane lapai keli vis nukrenta, bet lyg žaliuoja, tik kaip su žiedais bus neaišku g.gif Kažin ar sulauksiu aš jų smile.gif
Atsakyti
as vakar gavau dovanu,ziedukai jau sukrauti. ir siandien pasiziuriu kad vienas jau skleidziasi ir kvepia labai
Atsakyti
mano gelyte http://img252.images...dsc022476hc.jpg
Atsakyti