Įkraunama...
Įkraunama...

Gardenija

QUOTE(milabra @ 2006 06 01, 22:06)
Nu manosios abi pradėjo rimtuosius pumpurus kaupti. Jau atskiriu kuris žydės, kuris ne  biggrin.gif Šiandien dar 2 prasiskleidė...... Galų gale mano gėlės į protą atėjo  biggrin.gif


Sveikinam širdingai drinks_cheers.gif yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(klarista @ 2006 06 01, 22:10)
Sveikinam širdingai  drinks_cheers.gif  yahoo.gif

aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(milabra @ 2006 06 01, 21:06)
Nu manosios abi pradėjo rimtuosius pumpurus kaupti. Jau atskiriu kuris žydės, kuris ne  biggrin.gif Šiandien dar 2 prasiskleidė...... Galų gale mano gėlės į protą atėjo  biggrin.gif


clap.gif kaip tau smagu.
O savąją gardeniją aš ištrėmiau į sodą blush2.gif Pastačiau iš to pykčio lauke ir tegu galvoju stimpa ji per tuos šalčius ax.gif Na ir ką, o gi žiūriu po dviejų savaičių naujus lapus pradėjo leisti thumbup.gif Patiko užsispyrėlei. Gal pagaliau ir man pavyks ją pražydinti wub.gif
Atsakyti
Gavau dovanų mažą baltą gardeniją. Sukrauti žiedai, vienas matau, kad baltas, bet dar neišsiskleidus jau matau, kad ruduoja jis...
Atsakyti
Mano gardenija
Deja, bet vakarykštis žiedas jau nukrito neišsiskleidęs...
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2006 06 14, 21:56)
Mano gardenija
Deja, bet vakarykštis žiedas jau nukrito neišsiskleidęs...

ja reikia daznai purksti, ji labai megsta dregme 4u.gif . gal del to ir numete, kad bute sausa g.gif
Atsakyti
Manoji pazintis su gardenija truputi per prievarta buvo biggrin.gif Issinuomavome buta ir ten seimininkai geles paliko. Gardenija jau nemaza buvo, galima sakyti, visas krumas. Paskaiciau, kas parasyta tame plastmasiniame "lapelyje", kur ismeigtas, kaip priziureti. ten raso, kad laistyti vos ne karta per savaite. kol taip laisciau, lapai dziuvo nesustodami. Atejo ziema, ant palanges salta tapo, o ir sviesa uzstot neprastai pradejo. Nukeliau as ja i kita kambario puse ir antraji dviaukstes lovos auksta blush2.gif Kadangi kambario langai tik i rytine puse, tai tos sviesos vienodai gavo kaip ir anksciau, tik kad silciau ten, antame aukste biggrin.gif Na ir sulapojo ji man. Taip issikerojo, kad vietos stigti pradejo. Beja, laistyti pradejau kas diena, bet po nedaug ir i lekstele. Galu gale ir pumpurus sukrove. Net du biggrin.gif
Aisku, kai taip atsitiko, seimininke, pareikalavo, kad gele ant palanges perstatyciau. Sakau, kad tuoj zydes. tai baisiai nustebo, nes anksciau nezydedavo is viso. Pumpurai mano kantrybe bande vos ne tris menesius. vienas pagaliau issiskleide, o kitas nukrito neprazydes. Pagal reikalavima, perkeliau kvietkeli ant palanges. Ir matau, kad visai jam ten nepatinka. Prastai augti pradejo, vel lapeliai gelsta... itariu, kai kisiu as ja atgal i antraji auksta ax.gif
Atsakyti
O manosios jau ryte žydės pilnumoj vienas žiedas, o jau kvapas clap_1.gif bis.gif
Laistyt pradėjau kasdien, virintu vandeniu į lėkštelę ax.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Žinokit kažkurį savaitgalį pas mamą pamačiau lauke pasodintą gardeniją ir žado netekau (kaip tik buvau skaičius jūsų temoje, kaip sunku auginti). Aš jai ėmiau pasakoti, kaip negalima ir kaip ji lepi ir t.t. Bet mama papasakojo, kad nieko iš jos vis tiek nebus, nes viduj visu pumpurai krenta, lapai džiūna.

O šian mama skambino ir sakė, kad visa gelė žiedais aplipusi ir visas puse kiemo kvepia:)
Atsakyti
QUOTE(Daivaa @ 2006 07 04, 12:29)
Sveikos smile.gif

Žinokit kažkurį savaitgalį pas mamą pamačiau lauke pasodintą gardeniją ir žado netekau (kaip tik buvau skaičius jūsų temoje, kaip sunku auginti). Aš jai ėmiau pasakoti, kaip negalima ir kaip ji lepi ir t.t. Bet mama papasakojo, kad nieko iš jos vis tiek nebus, nes viduj visu pumpurai krenta, lapai džiūna.

O šian mama skambino ir sakė, kad visa gelė žiedais aplipusi ir visas puse kiemo kvepia:)


Taip taip. Tikra tiesa smile.gif Aš kaip anksčiau esu rašiusi, savąją irgi ištrėmiau į lauką. Tai sode ji man taip atsigavo, kad pradėjo leisti naujas šakeles su laaabai gražiais lapeliais. Jokių rudavimų nebesimato. O beto apsipylusi žiedais wub.gif Didžiuliai ir be galo gražūs pumpurai wub.gif Dabar tik laukiu kol žiedeliai prasiskleis bigsmile.gif O namuose tai tikrai ji man varganai atrodė. Visa džiūvo ir lapai rudi buvo unsure.gif
Atsakyti
O mano toliau skleidžias pumpurai po biški, kvapas superinis, biški purškiu ir laistau virintu vandeniu, laikau ant saulės.
Atsakyti
Žydi ir manosios. Ypač ta, kurią padovanojo Zuikytukėliausia, Noa ir DeeDee biggrin.gif Ne po daug, po porą žiedų, ale vistiek žydi. Nors man dabar kai žydi visas balkonas, giliai dofyg gardenijos kaprizai lotuliukas.gif
Atsakyti