Įkraunama...
Įkraunama...

Gardenija

QUOTE(milabra @ 2006 05 25, 22:44)
biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif Sakai, priklausomybė gali atsirasti?  lotuliukas.gif


Būtent thumbup.gif Šitiek laukus, nenustebčiau liezuvis.gif
Atsakyti
sakykit, ar man pavyks is nedideles sakeles gardenija prisidaiginti blush2.gif . turiu nusilauzus ir pasimerkus, su ziedais buvo, ziedai pradejo skleistis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aina @ 2006 05 26, 00:58)
sakykit, ar man pavyks is nedideles sakeles gardenija prisidaiginti blush2.gif . turiu nusilauzus ir pasimerkus, su ziedais buvo, ziedai pradejo skleistis bigsmile.gif


Šiaip esu priauginusi, bet tam, reikėtų nuskinti visus žiedus ir pumpurus, kad augalas visas "jėgas" galėtų atiduoti šaknų išleidimui, o ne žydėjimui... Bet ir šaknis išleidžia sunkokai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(milabra @ 2006 05 25, 22:44)
biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif Sakai, priklausomybė gali atsirasti?  lotuliukas.gif

hihihi.gif čia geras, o man tai migrena blink.gif , o tokia graži gėlytė.
Atsakyti
Ar minkstinate vandeni kaip nors garenijoms?
Atsakyti
Jolli, nieko nedariau. Iš pradžių tikria lepinau, popinau, o jos tik ožius rodė, lapus ir pumpurus mėtė. Tai supykau, ištrenkiau aš jas ant kitos palangės, kur niekas jų nemato, palaistydavau ir tiek, nu dar dušu ploviau. Bet negavo priežiūros daugiau nei kitos. Pakeičiau jas gerberos, tai tos be kaprizų žydi. O gardenijom taip ir pasakiau - nepatinka, eikit švilp. Tupėkit sau. Nu ir ką jūs manot? Po kelių mėnesių žiedas doh.gif o jau kvapas, pilnas kambarys. Ir dar lobeliją iš balkono įnešiau, nes šalta, tai iš viso jau smarvė darosi blink.gif
Atsakyti
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif maniske gardenija irgi dave zydeti biggrin.gif biggrin.gif pupsojo pupsojo visa apsipumpuravus, pora pumpuru numete, is apaciu pora lapeliu nurudo, bet dabar jau 5 ziudus isskleide thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif vien zodz, viskas ok, baldzielinu bis.gif
Atsakyti
Jolli, aš gardeniją laistau tik virintu vandeniu. Nuostabiai veši ir žydi, jokių problemų su ja nėra.
Atsakyti
o as savaja ismeciau velniop...daugiau jokiu gardeniju
Atsakyti
QUOTE(Liolialio @ 2006 02 27, 19:03)
Maniske ant paprastam kambary, ant palanges, bet ne tiesiai virs radiatoriaus. Kol kas su pumpurais fato busena -jokiu poslinkiu  schmoll.gif , tik keli nauji sviesiai zali lapeliai isleisti  biggrin.gif

Aš gardeniją laikau ant palangės, rytų pusėje, tiesiai virš radiatoriaus.Laistau virintu vandeniu, įpylus vandens į dubenėlį. Laikau apie 15 min., kol substratas prisegeria vandens. Perteklių išlieju. Nieko, žydi, nemiršta, matysim, kaip bus toliau.
Atsakyti
livija, tai maniskei, pasirodo, kaupimosi zydejimuimetas buvo, va siandien jau sesta zieda praskleide bigsmile.gif
Atsakyti
Nu manosios abi pradėjo rimtuosius pumpurus kaupti. Jau atskiriu kuris žydės, kuris ne biggrin.gif Šiandien dar 2 prasiskleidė...... Galų gale mano gėlės į protą atėjo biggrin.gif
Atsakyti