Įkraunama...
Įkraunama...

Gardenija

QUOTE(Liolialio @ 2006 02 20, 13:50)
Mano gardenija kelis naujus pumpurus sukrove, siandien uzstebejau. Ankstesni - miego stadijoj - lyg kokie plastmasiniai butu - nieks nesikeicia. Nu idomu i ka cia viskas issirutulios, gal prazis?



as savasias persodinau, galvoju, kad gal atsigaus is letargo miego, nes pumpurai nei dideja nei mazeja...dabar kasdiena stebiu ir laukiu pokyciu biggrin.gif
Atsakyti
va va, cia man idomu, duok zinia, kaip jos po persodinimo jausis, nes man, kaip jau rasiau, baisiai nepasiseke su azalijos persodinimu - iki jo dukart per metus zydejo, o po persodinimo iskart nudziuvo verysad.gif . Maniskes gardenijas taip pat butinai reikes atskirt r persodint, bet bijau ir judint blink.gif
Atsakyti
Neiskenciau ir as nusipirkau eksperimentavimui mazute nukainuota gardenija is Senuku uz 3 Lt blush2.gif Persodinau i azaliju zeme, renku sniego vandeni, paeksperimentuosiu.
Su tais augalais visaip buna: sako, kad karpazole-kaledu medis namie daugiau nezydi, kad reikalauja ypatingos prieziuros, o turiu drauge pas kuria si gele buvo isaugusi i milziniska kruma ir sekmingai zydedavo kiekvienais metais. Tikrai be jokios ypatingos prieziuros. Cia galbut kaip pasiseka su veisle ar siaip namai tinka ... smile.gif
Atsakyti
O mano gardenija tai pradėjo savo lapelius mėtyti... verysad.gif Gal jai geriausia augti kokiam žiemos sode. Kur daug šviesos... g.gif ax.gif
Atsakyti
Maniske ant paprastam kambary, ant palanges, bet ne tiesiai virs radiatoriaus. Kol kas su pumpurais fato busena -jokiu poslinkiu schmoll.gif , tik keli nauji sviesiai zali lapeliai isleisti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Liolialio @ 2006 02 27, 18:03)
Maniske ant paprastam kambary, ant palanges, bet ne tiesiai virs radiatoriaus. Kol kas su pumpurais fato busena -jokiu poslinkiu  schmoll.gif , tik keli nauji sviesiai zali lapeliai isleisti  biggrin.gif



neuprantu, kas tai gardenijai negerai? lapelius naujus leidzia, senieji dziusta, pumpurai nei dideja nei mazeja jau kokis tai 4 men. t.y nuo pirkimo dienos...kaip paskatinti tu pumpuru skleidimasi, atrodo, kad juos vasku apipyle ir jie patys nesugeba issilukstenti g.gif
Atsakyti
As savaja gavau dovanu pries puse metu su vienu zydinciu ziedu. Dabar ji prazydo vel, o dar neissiskleide pumpurai dideli ir lapas ne vienas neruduoja. Auga ji ant palanges saulekaitoje, virs radiatoriaus, daznai laistoma virintu vandeniu, persodinta i durpiu substrata, nes skaiciau, kad megsta rugscia zeme. Kelias vietas pakeiciau radau, kad jai cia labiausiai patinka. Gal pavyko si karta ja prisijaukinti, pries tai dvi numarinau per labai trumpa laika.
Atsakyti
Turėjau ir aš tą grožį namuose, bet deja neilgai. Prisiskaičiau ką ji mėgsta, taip ir dariau. Būdavo ji pas mane pačioje saulėčiausioje vietoje padėta, ir šilmos jai netrūko, laisčiau labai dažnai, bet deja nužydėjo tik tie žiedai kurie buvo prasiskleidę, visi pumpurai nukrito nepražydę, pradėjo birti labai ir ji numirė. Man žiaurei patinka jos žiedų skleidžiamas kvapas, man asmeniškai visi tokie stiprūs kvapai prie širdies, kaip pavyzdžiui gardenijos, hiacintų, lelijų ir pan.
Atsakyti
viskas, pasiduodu, maniske jau visai su keliais tik lapeliais belikusiais sad.gif
Atsakyti
Keliu temą į viršų bigsmile.gif Taigi mano ožka gardenija pražydo user posted image
Galų gale - mėtė mėtė pumpurus, o šitą storutį brandino, ir šiandien išskleidė. Uostau ir uostau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(milabra @ 2006 05 25, 21:58)
Keliu temą į viršų  bigsmile.gif Taigi mano ožka gardenija pražydo  user posted image
Galų gale - mėtė mėtė pumpurus, o šitą storutį brandino, ir šiandien išskleidė. Uostau ir uostau  rolleyes.gif


Tik nepersiuostyk - kas per daug, tas nesveika... nono.gif sunglasses2.gif
Atsakyti
QUOTE(klarista @ 2006 05 25, 22:38)
Tik nepersiuostyk - kas per daug, tas nesveika...  nono.gif  sunglasses2.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Sakai, priklausomybė gali atsirasti? lotuliukas.gif
Atsakyti