Įkraunama...
Įkraunama...

Gardenija

Pas mane ta pati problema su gardenija. Nusipirkau visai maza sakele, augo ji pas mane puikiai 2 menesius, o dabar pradejo ruduoti lapai, nors nieko nekeiciau. Laistau ir puskiu su Tiches vandeniu.
Atsakyti
QUOTE(-Ožiaragė- @ 2012 08 10, 08:24)
Pas mane ta pati problema su gardenija. Nusipirkau visai maza sakele, augo ji pas mane puikiai 2 menesius, o dabar pradejo ruduoti lapai, nors nieko nekeiciau. Laistau ir puskiu su Tiches vandeniu.


O geras, nepagalvojau apie mineralinį vandenį... reiks pabandyti.. Man dabar mintis kliba galvoje- gal ją ( gardeniją) įkišti į akvariumą? ta prasme, tuščią - uždengti dangčiu- ten jai bus drėgna ir neprapūs koks vėjelis... Bet, turiu įtarimą, kad jau gavom ją "nukankintą"..
Atsakyti
QUOTE(vilkra @ 2012 08 10, 08:29)
O geras, nepagalvojau apie mineralinį vandenį... reiks pabandyti.. Man dabar mintis kliba galvoje- gal ją ( gardeniją) įkišti į akvariumą? ta prasme, tuščią - uždengti dangčiu- ten jai bus drėgna ir neprapūs koks vėjelis... Bet, turiu įtarimą, kad jau gavom ją "nukankintą"..


o kaip vėdinimo problemą spręsit? smile.gif

lapai gali geltonuoti/ruduoti dėl geležies trūkumo, kas gardenijoms labai aktualu. nesenai apie tai kalbėjom.
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 08 10, 08:33)
1.o kaip vėdinimo problemą spręsit? smile.gif

2.lapai gali geltonuoti/ruduoti dėl geležies trūkumo, kas gardenijoms labai aktualu. nesenai apie tai kalbėjom.


1 Na, mano dangtis su skylutėm.. be to dangtį reiks nuiminėti, norint palieti, ar apipurkšti...

2. ieškosim geležies tai gėlelei..
Atsakyti
QUOTE(vilkra @ 2012 08 10, 08:49)
1 Na, mano dangtis su skylutėm.. be to dangtį reiks nuiminėti, norint palieti, ar apipurkšti...

2. ieškosim geležies tai gėlelei..



As nusipirkau tos gelezies ir klausiau mergaiciu kokio stiprumo reikia daryti ta tirpala. Nes kiek internete ziurejau , tai visur skirtingai raso. Baisu, kad galiu numarinti. Ir klausiams kiek kartu i savaite ar menesi juo reikia laistyti. ax.gif
Atsakyti