Įkraunama...
Įkraunama...

Gardenija

Va kokia parsiveziau is Rygos ax.gif kelioneje net issiskleide wub.gif wub.gif
user posted image

O kvapas wub.gif Dabar belieka prisijaukinti bigsmile.gif
Atsakyti
O iš kur gauti tos geležies tinkamos laistyti gėlei? Ar čia tinka bet kokios trašos žydinčiosm gėlėms? O gal būna gardenijoms kokių specialių g.gif
Atsakyti
Sveiki,

Nusipirkau ir aš šia gražuolę. nes ji pakerėjo savo kvapu bei grožiu.. ir žinoma, kaip daugelis kitu nežinojau, kad ji labai lepi.. turim labai daug sukrautu žiedeliu, dabar žydi vienas žiūrėsim kaip seksis toliau mums prisipratinti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(simbail @ 2012 06 04, 10:44)
O iš kur gauti tos geležies tinkamos laistyti gėlei? Ar čia tinka bet kokios trašos žydinčiosm gėlėms? O gal būna gardenijoms kokių specialių  g.gif


man atrodo, tiktų pvz tokios g.gif o kur gauti? sodo ir daržo prekėse smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 06 13, 09:55)
man atrodo, tiktų pvz tokios g.gif o kur gauti? sodo ir daržo prekėse smile.gif

Ačiukas smile.gif bandysiu gauti šio daikto. O saviškę persodinau į pirktinę žemę ir jai atrodo visai patiko. Gal tame pirktiniame vazone jai jau trūko medžiagų g.gif Nors nuo pirkimo ji pas mane tebuvo tik mėnesį, o iš pradžių gi žydėjo puikiausiai. Matomai gal vistik geležies jai reiks parūpint g.gif
Atsakyti
QUOTE(Avėja @ 2012 05 14, 15:00)
Sveikos lepūnėlių mylėtojos,

aš vėl įsigijau gardeniją, nes pirmąją, kol buvom išvykę prižiūrėtoja išdžiovino. Ir kai gi neimsi tokio grožio, kai pardavė visai papigiai, dar liko 4u.gif
Aš pastebėjau, kas joms labai patiko, tai geležis. Kadangi turim akvą ir ten pilam skystą geležį, tai aš kelis mililitrus ir ant gardenijos žemės užpuškiu, tada palaistau vandenuku. Kiek pastebėjau, atsigavo lapai, kraštai nerudavo, bet ar čia tinkamai elgiausi aš nežinau blush2.gif
Rodausi savo pirkinį
user posted image



Merginos, o gal Jus zinote kas kiek laiko laistyti gardenijas su gelezies sulfatu? Nusipirkau gelezies, bet ten nieko isvis neparasyta kaip elgtis. doh.gif


Ir siaip temeleje labai truksta siu grazuoliu foto ax.gif
Atsakyti
Sveikutės gardenistės,

dukra gavo gimtadienio proga gardeniją. Iki šiol turėjau tris- visos sunyko per mėnesį. Šitą norėtųsi išsaugoti. gal turit kokių patarimų? Nes apatinius lapus jau meta. Pajuosta pakraščiukai- ir juos pameta.
Atsakyti
QUOTE(vilkra @ 2012 08 09, 15:23)
Sveikutės gardenistės,

dukra gavo gimtadienio proga gardeniją. Iki šiol turėjau tris- visos sunyko per mėnesį. Šitą norėtųsi išsaugoti. gal turit kokių patarimų? Nes apatinius lapus jau meta. Pajuosta pakraščiukai- ir juos pameta.


gal per sausas oras arba perlieta..
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 08 09, 15:57)
gal per sausas oras arba perlieta..


šiuo metu namuose tikrai nėra sausa schmoll.gif , dėl perliejimo- nebent parduotuvėj jau buvo persistengta.. pardavėja aiškino, kad reikia laikyti "ant saulės" labai tuo abejoju..Žodžiu ,stovi ji ant staliuko šalia pietinio lango.
Atsakyti
QUOTE(vilkra @ 2012 08 09, 16:04)
šiuo metu namuose tikrai nėra sausa schmoll.gif , dėl perliejimo- nebent parduotuvėj jau buvo persistengta.. pardavėja aiškino, kad reikia laikyti "ant saulės" labai tuo abejoju..Žodžiu ,stovi ji ant staliuko šalia pietinio lango.


tada gal vanduo per kietas..
jai blogai augti, gali būti n priežasčių, kaprizinga gėlė schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 08 09, 16:08)
tada gal vanduo per kietas..
jai blogai augti, gali būti n priežasčių, kaprizinga gėlė schmoll.gif

turiu nepilną savaitę- laistau akvariumo vandeniu- kietas neturėtų būti 4u.gif purkšti dar nepurškiau, nes su žiedais- lyg ir negalima tokiu atveju. skaičiau, kad vanduo turi būti parūgštintas-gal citrinos rūgšties kelis krislelius įmesti?
Atsakyti
QUOTE(vilkra @ 2012 08 09, 16:11)
turiu nepilną savaitę- laistau akvariumo vandeniu- kietas neturėtų būti 4u.gif purkšti dar nepurškiau, nes su žiedais- lyg ir negalima tokiu atveju. skaičiau, kad vanduo turi būti parūgštintas-gal citrinos rūgšties kelis krislelius įmesti?


ar mėgsta rūgštumą, negaliu pasakyt.. šiaip citrina minkština vandenį, gal pabandykit laistyti paprastu vandeniu su citrina, gal jai tas akvariumo vanduo nepatinka..
Atsakyti