Įkraunama...
Įkraunama...

Gardenija

as turiu gardenija jau koks menuo,pirkau pilna pumpuru,po keletos dienu vienas eme lyg skleistis ir sustojo,laukiau laukiau ir galiausiai apziurinedama ja pastebejau kad lyg visuge pumpuriuko ruda,praskleidziau ji ir ziuriu kad visas visus rudas sad.gif atsisveikinau su tuo pumpureliu,dabar po to numete dar tris pumpuriukus ir dabar vel skleidzia viena (si karta sekmingiau)
stovi prie lango bet ne ant palanges,sviesos pakanka nes kambarys sviesus,rytpietine puse,skersveju bandau nedaryt namie (kaip visada) rytais pravedinu ta kambari,purkst dar nepurkiau nei karto jos,nes dabar orai lietingi pas mus,tai ir taip dregna namie ir langus kai atidarau vedinimui manau gauna ji tos dregmes cia g.gif bus matyt kaip toliau seksis man ja auklet nes nesokineju per daug aplink ja,nepatiks kas ti zino kad isskris pro langa is 6auksto biggrin.gif
Atsakyti
Gal yra tokiu, kas augina gardenija is seklytes? Man sesuo padovanojo kelias gardenijos seklytes. Pasejau visas, bet po gero 1,5 menesio isdygo tik viena ir tokia silpnute atrodo. Skaiciau, kad gardenijas daugina ugliais. Ar kam teko dauginti? Kiek auginau pirktu ir dovanotu is parduotuves, tai visas istiko nesekmes. Atrodo, kad jos jau pas mane atkeliaudavo kazkuo uzsikretusios, nes kiek pabuvusios apeidavo amarais, ar siaip kas joms netiko. Kazin kaip bus su tuo daigeliu is seklos?
Atsakyti
As ir nusipirkau su gausybe pumpuriuku ir nei vienas neissiskleide schmoll.gif nyko nyko ir iskeliavo iki siukslines unsure.gif Bet itariu meile joms neisgaravo,dairausi kitos doh.gif Nors buvau lb.papykus zinojau,kad jos lepuneles kokiu reta.Kazkas sake,kad nereikia pirkti su pumpurais,nes nezydes.Musiau kelione joms nepatinka ax.gif
Atsakyti
Nagi keliame tema i virsu smile.gif niekas nemyli GARDENIJU ? blush2.gif

isigijau gardenija..iki tol kol paskaiciau foruma labai dziaugiasi..taciau dbr matau, kad ji labai lepi..gal kas kokiu paslapciu turit kaip prazydinti sukrautus pumpuriukus? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mellynake: 22 kovo 2012 - 12:37
QUOTE(Mellynake @ 2012 03 22, 12:37)
Nagi keliame tema i virsu smile.gif niekas nemyli GARDENIJU ?  blush2.gif


jos mūsų nemyli hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 03 22, 13:38)
jos mūsų nemyli hihihi.gif



rimtai taip sunkiai jos auga? dabar tai atrodo tokia sveika..lapai zvilgantys..pumpuru pilna..
Atsakyti
QUOTE(Mellynake @ 2012 03 22, 12:57)
rimtai taip sunkiai jos auga? dabar tai atrodo tokia sveika..lapai zvilgantys..pumpuru pilna..


pas daugumą sunkiai smile.gif bet gal tau pasiseks ir augaliukas tave džiugins ne vienerius metus mirksiukas.gif
Atsakyti
Pernai maniske zydejo, siemet susukusi kelis ziedukus yra bet kazi ar vel pataikysiu salygas, kad prazistu. ax.gif Galiu pasakyt(is savo patirties), kad kai prades leisti savus lapelius (ne parduotuvinius) tai jie nebus tokie grazus ir zvilgantys biggrin.gif
Atsakyti
LAba diena ir as gavau kovo 8 grazia veslia gardenija su pumpurais .... vienas skleidesi ziedas bet nukrito arba dukra nulupo .... kiti stovi vietoj ....myyyliu labai ir lieju ir po dusu kisu ...lapai nekrenta bet tolimesnio veiksmo nesimato is jos puses...,na ji stovi kambario kampe sviesos `lyg pakanka ,na namie silta bet stengiuosi visada gerai gerai isvedint ypac kai atsilo ....na kaip man ja prisikalbinti zydeti ? bigsmile.gif labai grazi didelis veslus krumas ir ziedu nemazai.... zeidai sveiki neparuydaves vidus ... tirkinaui kai nukrito biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NikeZ: 29 kovo 2012 - 08:58
Maniske pradejo pusti pumpurus (tik neaisku ar skleisis) ir siandien pastebejau lapus ir kotus aplipusius tokiais parazitais(2-3 mm rudi prilipe taskeliai, palange nuo ju lipni pasidaro...), tai net nzn ar besulauks ji vasaros. verysad.gif Nupurskiau "actara" bet ji mazai kuom gali padet... Tikiuos issikapanos ir turesiu sia vasara vel ziedu rolleyes.gif
Atsakyti
Gavau ir aš šitą gražuolę dovanų smile.gif Mažytė, bet žydi ir kvepia nenusakomai wub.gif Bet na niekaip nesitikėjau, kad ji tokia lepūnėlė unsure.gif Nes dabar tai kaip ir pas visas turbūt žalia ir blizgantį. Bet tai ką ten tuose salonuose daro, kaip ten jas augina, kad jos tokios gražios, o namie jau tokia nebebus g.gif
Atsakyti
Sveikos lepūnėlių mylėtojos,

aš vėl įsigijau gardeniją, nes pirmąją, kol buvom išvykę prižiūrėtoja išdžiovino. Ir kai gi neimsi tokio grožio, kai pardavė visai papigiai, dar liko 4u.gif
Aš pastebėjau, kas joms labai patiko, tai geležis. Kadangi turim akvą ir ten pilam skystą geležį, tai aš kelis mililitrus ir ant gardenijos žemės užpuškiu, tada palaistau vandenuku. Kiek pastebėjau, atsigavo lapai, kraštai nerudavo, bet ar čia tinkamai elgiausi aš nežinau blush2.gif
Rodausi savo pirkinį
user posted image

Atsakyti