Įkraunama...
Įkraunama...

Gardenija

QUOTE(Kis Kis Kis @ 2011 07 03, 20:13)
o tai purksdavot ir ant pumpuru?? kazkur skaiciau kad ant ju geriau nepurksti, atseit tada jie nukris... kazin cia teisybe g.gif

na as is auksciau purksdavau, kad tik dulksnele augaliukui butu, nepastebejau, kad labai kenktu.. Taip pat ja pavyko prazydinti, kai vazoneli buvau pastacius ant akmenuku didesniame vazone su vandeniu, aisku, kad vazono dugno vanduo nesiektu.
Atsakyti
QUOTE(bimbaM @ 2011 07 03, 22:24)
na as is auksciau purksdavau, kad tik dulksnele augaliukui butu, nepastebejau, kad labai kenktu.. Taip pat ja pavyko prazydinti, kai vazoneli buvau pastacius ant akmenuku didesniame vazone su vandeniu, aisku, kad vazono dugno vanduo nesiektu.


O vandeni tik ant akmenu pildavai ar ir i pati vazona? smile.gif
As irgi girdejau apie purskima ant pumpuru, bet kazkaip nesaugau ju purksdama, nes kazkaip atrodo, kad gamtoj tai ju niekas nesaugo nuo lietaus, kur lasas nukrenta, ten nukrenta g.gif g.gif
Atsakyti
reikes ieskoti akmenuku savo lepunelei smile.gif o tai niekad nesulauksiu zieduku verysad.gif
Atsakyti
Tika grizau is Pramones Senuku, na jau tokios suvarge ir dar po 17 Lt blink.gif neturejo nei pumpuru ir kazkokiais baltais amarais apeje, tai pabijojau savo kitas geles apkresti.
Ieskosiu toliau, lyg dar Rimi dideliuose buna... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kis Kis Kis @ 2011 07 03, 22:13)
o tai purksdavot ir ant pumpuru?? kazkur skaiciau kad ant ju geriau nepurksti, atseit tada jie nukris... kazin cia teisybe g.gif



aš purškiau ant visko, kaip kitaip juk lapai su žiedais krūvoje 4u.gif
ir purkšti pradėjau, kai mano pumpurai jau baigė nubyrėti doh.gif nes tada tik sužinojau, kad reikia purkšti doh.gif
Atsakyti
Jungiuosi ir as prie gardeniju augintoju 4u.gif

Savaja gavau balandzio menesi, nieko pradzioje apie ja nenuotuokiau, tai var 4u.gif se ir ziedus pamete ir vos lapu visu neprarado. Bet pradejau dometis jos prieziura, laistyti rugstintu sildytu vandenuku, purksti, gelyte atsigavo, pradejo krauti kruvas pumpureliu.. Keli ju nukrito, kiti prazydo ir graziausiai zydejo. Tik dabar, nuzydejus paskutiniam ziedeliui, ziuriu, kad nebekrauna jokiu pumpuru. Tik lapukus naujus skleidzia. Ar cia jau zydejimo sezonas baigesi? Ar kazka vel ne taip padariau..? ax.gif

Dar tresiau zydintiems augalams skirtomis trasomis. Labai laukiu atsakymo, kas manajai gelytei nutiko?
Atsakyti
QUOTE(tyloje @ 2011 07 26, 10:38)
kas manajai gelytei nutiko?


kodėl kažkas turėjo nutikti? negi galvojate, kad ji be perstojo turi krauti pumpurus ir žydėti? mastau.gif reikia juk ir pailsėti, masės paauginti..
Atsakyti
kiek skaiciau, tai ji kaip ir visa vasara turetu zydet, o ziema ilsetis, del to ir sunerimau.. smile.gif
Atsakyti
manisk jau baigia mane nuvaryti i kapus.. niekaip neitiksi... isnesiau i lauka tegu zinosi dabar tongue.gif
Atsakyti
o mane kazkokia debiutanto sekme aplanke - niekas augalu neauginau ir nelabai ka apie juos ismanau, bet va su gardenija visai neblogai sekasi smile.gif
Atsakyti
Saunu 4u.gif maniske gales nunesti tornadas, gal jai labiau patiks padangese lotuliukas.gif
Atsakyti
Na maniske irgi ziedus krauna, bet puse is ju numete (turbut perlaisciau), bet kiti dabar lyg pradeda zydeti, taigi atsargiai, neperlaistykite jos 4u.gif
Atsakyti